Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10pe X64 1903

köylü
 Share

Recommended Posts

Köylü üsdadım afınıza sıgınarak aşadaki notu düşüyorum  istemiyorsanız silebilirsiniz.

Please register to see this content.

1-Win10PESE_x64    

3-Win10PESE_x64_2

2-Win10PESE_x64_to_Win10PESE_x64

Birinci  ıso ile  ikinci paçı  bir arada yönetici olarak çalıştırdıgınızda   üçüncü  ıso  oluşur  kullanacagınız gerçek ıso budur.

Not:  birinci ve ikinci  zipli dosyaları klasöre çıkarttıgınızda  ismlerine dikkat ediniz  yukardaki gibi olacaktır.  Degilse degiştiriniz degiştirmez iseniz  üçüncü ıso oluşmaz.

Edited by cankusa
  • Confused 1

cankusa, 41 dakika önce yazdı:

Köylü üsdadım afınıza sıgınarak aşadaki notu düşüyorum  istemiyorsanız silebilirsiniz.

1-Win10PESE_x64    

3-Win10PESE_x64_2

2-Win10PESE_x64_to_Win10PESE_x64

Birinci  ıso ile  ikinci paçı  bir arada yönetici olarak çalıştırdıgınızda   üçüncü  ıso  oluşur  kullanacagınız gerçek ıso budur.

Not:  birinci ve ikinci  zipli dosyaları klasöre çıkarttıgınızda  ismlerine dikkat ediniz  yukardaki gibi olacaktır.  Degilse degiştiriniz degiştirmez iseniz  üçüncü ıso oluşmaz.

Konunun 2. sayfasındaki mesajda yazdı bunu zaten köylü üstat. Siz farklı birşey mi söylemek istiyorsunuz. Esenlikle kalınız.

Alıntı

Edited by binbey
harf düzenleme

köylü usta bu konuda gerçekten bir marka .çok harika ve sorunsuz çalışmalar sergiliyor.zaten buna inandığım için gözü kapalı indirip deniyorum ve hemen arşivime kaydediyorum.neredeyse tüm çalışmaları arşivimde kayıtlıdır.

bu çalışmada  tek gördüğüm eksik masaüstü kayıt proğramı  birde internete bağlanamıyor yani wifi ağlarını listeleyemiyor.masaüstü proğramlarda resimde göründüğü gibidir .o 102 mb lık ek dosyayı aynen köylünün dediği gibi ilk dosyaya yani isoya ekledim sonuç bu şekilde hiç sorunsuz açılıyor

denediğim ürün acer laptop travelmate 5742G MODELİ.  bu son mesajı acer laptopumdan ve bu çalışma üzerinden yazıyorum eternetten internete başlanarak .ama vifi ile bağlanabilsek muhteşem olurdu.şimdilik  köylü ustamdan bu konuda destek ve bilgi beklemeye devam ediyorum.

hatta son hali diye paylaştığını 890 mb cıvarı olan Win10PESE_x64_2   indirip denedim  oda aynı  sonuç değişmedi

ilk sunum 781 mb lık olan sürüm .yani sistem diye acılan sonradan ilave yapılmamış olan sunumda wifi ağları görüyor ve bağlanıyor . ilaveler yuklendikten sonra yani 890 mb  a cıkan iso dosyasından acınca  wifi ağlar çalışmıyor 

Edited by tahsin4345
ilave

mrb @köylü hocam bu indirdiğimiz ıso dosyasını usb belleğe rufus ile  yazdıracam herhangi bir ayar vs yapılması gereklimi 1. resim deki gibimi yoksa 2. resimdeki gibi mi olmalı.bunu sormamın sebebi windows kurulumunda uefi sistemleride sorunsuz kurması için

Edited by herz

• Editor
tahsin4345, 10 saat önce yazdı:

köylü usta bu konuda gerçekten bir marka .çok harika ve sorunsuz çalışmalar sergiliyor.zaten buna inandığım için gözü kapalı indirip deniyorum ve hemen arşivime kaydediyorum.neredeyse tüm çalışmaları arşivimde kayıtlıdır.

bu çalışmada  tek gördüğüm eksik masaüstü kayıt proğramı  birde internete bağlanamıyor yani wifi ağlarını listeleyemiyor.masaüstü proğramlarda resimde göründüğü gibidir .o 102 mb lık ek dosyayı aynen köylünün dediği gibi ilk dosyaya yani isoya ekledim sonuç bu şekilde hiç sorunsuz açılıyor

denediğim ürün acer laptop travelmate 5742G MODELİ.  bu son mesajı acer laptopumdan ve bu çalışma üzerinden yazıyorum eternetten internete başlanarak .ama vifi ile bağlanabilsek muhteşem olurdu.şimdilik  köylü ustamdan bu konuda destek ve bilgi beklemeye devam ediyorum.

hatta son hali diye paylaştığını 890 mb cıvarı olan Win10PESE_x64_2   indirip denedim  oda aynı  sonuç değişmedi

ilk sunum 781 mb lık olan sürüm .yani sistem diye acılan sonradan ilave yapılmamış olan sunumda wifi ağları görüyor ve bağlanıyor . ilaveler yuklendikten sonra yani 890 mb  a cıkan iso dosyasından acınca  wifi ağlar çalışmıyor 

kablosuz ağı kontrol etmemiştim şmdiye kadarda şikayet gelmemişti yeniden kontrol ederim yapılacak bişey varsa yaparız

EDİT:Yeni bir düzenleme hazırladım son iso dosyasına göre hazırladım exeyi son iso dosyasının yanında çalıştırın kaynak iso dosyası ve oluşacak iso dosyasının md5 değerleri aşağıdaki gibi olacak

Kaynak iso Win10PESE_x64_2.iso md5: b7e042464a49c669e31a06c6f41e4b8f
Oluşacak olan iso Win10PESE_x64_3.iso md5: 5a12fdc83f1c8820eb06c48a6e7510b9

link:

herz, 9 saat önce yazdı:

mrb @köylü hocam bu indirdiğimiz ıso dosyasını usb belleğe rufus ile  yazdıracam herhangi bir ayar vs yapılması gereklimi 1. resim deki gibimi yoksa 2. resimdeki gibi mi olmalı.bunu sormamın sebebi windows kurulumunda uefi sistemleride sorunsuz kurması için

ikinci resimdeki şekilde yazdır

Edited by köylü
  • Thanks 1

Son dūzenleme ile modeme baglantı sorunsuz.

Ūsdat bir ricam olacak programın içerisinde kullandıgınız Acronis True İmage 2019

Katılımsız ilçlı yapıp paylaşabilirmisiniz.

Edited by cankusa

köylü, 11.05.2019 - 22:00 yazdı:

kablosuz ağı kontrol etmemiştim şmdiye kadarda şikayet gelmemişti yeniden kontrol ederim yapılacak bişey varsa yaparız

EDİT:Yeni bir düzenleme hazırladım son iso dosyasına göre hazırladım exeyi son iso dosyasının yanında çalıştırın kaynak iso dosyası ve oluşacak iso dosyasının md5 değerleri aşağıdaki gibi olacak

Kaynak iso Win10PESE_x64_2.iso md5: b7e042464a49c669e31a06c6f41e4b8f
Oluşacak olan iso Win10PESE_x64_3.iso md5: 5a12fdc83f1c8820eb06c48a6e7510b9

link:

ikinci resimdeki şekilde yazdır

köylü kardeş .ilk yayınlanan isoda aynen resimdeki gibi vifi ağları görmede hiç sorun yok ve vifi ağlarla çalışıyor yalnız en son verilen güncellemede dahil .denenleri söylenenleri yaptığım halde maalesef  wifi ağları göremediğimden sadece eternet üzerinden kaplo ile internete bağlanabiliyorum.eğer mümkünse wifi ağları da görebilen bir iso dosyası oluşturabildiyseniz burada paylaşabilirseniz çok makbule gececek  teşekkürler 

• Editor
cankusa, 12 saat önce yazdı:

Son dūzenleme ile modeme baglantı sorunsuz.

Ūsdat bir ricam olacak programın içerisinde kullandıgınız Acronis True İmage 2019

Katılımsız ilçlı yapıp paylaşabilirmisiniz.

Acronis True İmage 2019 katılımsız linki

tahsin4345, 12 saat önce yazdı:

köylü kardeş .ilk yayınlanan isoda aynen resimdeki gibi vifi ağları görmede hiç sorun yok ve vifi ağlarla çalışıyor yalnız en son verilen güncellemede dahil .denenleri söylenenleri yaptığım halde maalesef  wifi ağları göremediğimden sadece eternet üzerinden kaplo ile internete bağlanabiliyorum.eğer mümkünse wifi ağları da görebilen bir iso dosyası oluşturabildiyseniz burada paylaşabilirseniz çok makbule gececek  teşekkürler 

hocam şu an son düzenlemeyle sorun gözükmüyor

Edited by köylü

köylü, Bir saat önce yazdı:

Acronis True İmage 2019 katılımsız linki

hocam şu an son düzenlemeyle sorun gözükmüyor

elindeki sorunsuz diye bahsettiğin  wifi ile bağlanabiliyorsa birde bu çalışmaya masaüstü kayıt proğramı ekleye biliyorsak burada benimle paylaşma imkanın varmı .eğer temin edebilirsem şu ilk sunum isoyu elimde tutmak zorunda kalmıyacağım.ilk paylaştığın sunum wifi ile bağlanmakta sorun çıkarmıyor tek eksiği sonradan ilave edilen proğramlar yok. ilave güncellemeli olandada wifi ile bağlanma özelliği yok eternetten bağlantıda sorun yok. tabi mümkünse yoksada canın sagolsun bu son çalışma gerçekten bir harika ve sorunsuz olmuş tek eksiği işte masaüstü kayıt proğram ve wifiyi görememe  sorunu .birde re stüdyo veri kurtarma proğramı olsaydı tadından yenmezdi diyorum

• Editor
tahsin4345, 19 saat önce yazdı:

elindeki sorunsuz diye bahsettiğin  wifi ile bağlanabiliyorsa birde bu çalışmaya masaüstü kayıt proğramı ekleye biliyorsak burada benimle paylaşma imkanın varmı .eğer temin edebilirsem şu ilk sunum isoyu elimde tutmak zorunda kalmıyacağım.ilk paylaştığın sunum wifi ile bağlanmakta sorun çıkarmıyor tek eksiği sonradan ilave edilen proğramlar yok. ilave güncellemeli olandada wifi ile bağlanma özelliği yok eternetten bağlantıda sorun yok. tabi mümkünse yoksada canın sagolsun bu son çalışma gerçekten bir harika ve sorunsuz olmuş tek eksiği işte masaüstü kayıt proğram ve wifiyi görememe  sorunu .birde re stüdyo veri kurtarma proğramı olsaydı tadından yenmezdi diyorum

direk olarak üçncü bir iso dosyasını ilk mesaja ekledim sanalda ve gerçek makinada wifi bağlantısında sorun yok bende wifi bağlantısı çalışıyor masaüstü kayıt programı derken ekran görüntüsü almadan bahsediyorsunuz sanırım oda diğer isolarda var snippingtools exe ekran alıntısı aracı kısa yolu masaüstünde yoktu tüm progamlardan görünüyordu son isoda masaüstüne kısayol ekledim rstudio scriptsi yok onu eklemedim

oXGWQb.png

iso linki

hadibeolsun, 17 saat önce yazdı:

@köylü  alternatif link verebilir misin google drive vb.

baska yerde üyeliğim yok indiren arkadaşlar alternatif ekleyebilir

Edited by köylü
  • Like 1
  • Thanks 2

• Editor
bozart, 1 dakika önce yazdı:

yapma be usta daha bugun indirdim  :) tekrardan indirecegiz mecbur

isoda fazla bi değişiklik yok  sadece bikaç wifi driverı ile alakalı düzenleme yaptım wifi sorunun yoksa gerek yok indirmene

• Thanks 1

köylü, 4 saat önce yazdı:

direk olarak üçncü bir iso dosyasını ilk mesaja ekledim sanalda ve gerçek makinada wifi bağlantısında sorun yok bende wifi bağlantısı çalışıyor masaüstü kayıt programı derken ekran görüntüsü almadan bahsediyorsunuz sanırım oda diğer isolarda var snippingtools exe ekran alıntısı aracı kısa yolu masaüstünde yoktu tüm progamlardan görünüyordu son isoda masaüstüne kısayol ekledim rstudio scriptsi yok onu eklemedim

oXGWQb.png

iso linki

siz bir harikasınız çok değerli dostum mustafa kardeş . bizi kırmadınız ve son halini yani vifi li hali nide burada paylaştınız size şu mubarek ramazan hürmetine kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyorum ellerin dert görmesin şimdi indirme talimatını verdim ve inmeye başladı 25 dk da tamamdır diyor indirip bir deneyeceğim ve burada sonucu paylaşırım .bu paylaşımla alakalı diğer isolard KAFA KARIŞTIRMASIN DİYE SİLECEĞİM VE BU SON ÇALIŞMAYI  arşivime ekleyeceğim.eğer sonradan kolayca ilave edilebiliyorsa şu r sutudyo proğramını da tabi mümkünse ve bu çalışmanın sorunsuz çalışmasına bir zararı dokunmayacaksa  paylaşırsan onuda bir denerim .çünkü o r sutudyo  proğramını ben yıllarca kullanıyorum ve sürekli elimin altında bulunduruyorum.yani benim için bir ingiliz anahtarı diyebilirim .selam ve dua ile iyi çalışmalar iyi ve başarılı sunumlar dileklerimle 

evet işte bu şekil a da görüldüğü gibi artık kablosuz ağları da hiç sorunsuz görüyor.tekrardan teşekkürler .yalnız internette biraz yavaş gibi geldi bakalım  biraz daha deneyip bu konuyla alakalı tam neticeyi  de burada paylaşırım

Edited by tahsin4345
ekleme

köylü, 4 saat önce yazdı:

iso linki

köylü üstat elinize sağlık.

En son verilen Win10XPE_x64_3 isimli iso için alternatif isteyen arkadaşlar aşağıdaki mediafire bağlantısından indirebilirler.

Rar Hashleri:
CRC32: 31ADB90F
MD5: 8FED1107F90A1DF59B2A2C18E4A979EC
SHA-1: 850D818FEAB6A72284A7F8777BB02CD560CA15A7

iso Hashleri:
CRC32: 8ABDF4D1
MD5: AF1C2BEDE805E4299078C94F165E46EA
SHA-1: 706E9851EACA3EEEF96431F99E434775EB546606

• Like 3
  • Thanks 2

arkadaşlar bi kaç sorm olacak

-1 cisi bu isolar 1 ci iso 2 ci iso 3 iso nedir.

-2 cisi windows 10 kurulumu varmı ıcınde varsa nekadar ram veya işlem ci harcıyor boşta iken

-3 cüsü bilgisayarım eski laptop çift çekirdekli işlemci 3 gb ram takılı samsun evo 250 gb ssd taktım sonradan busistem bana uyarmı kısaca

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler