Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tnctr Aktivasyon AIO 2021 [ 29.08.2021 ]

Emre028
 Share

Recommended Posts

crasadure, 33 dakika önce yazdı:

Ratiborus KMS Tools SolidFiles Links :

KMS Tools Portable _01.04.2019 = 

Please register to see this content.

rar password=2019

Bu Aktivasyon programını da konu başına ekleyebilirsin istersen @Emre028

Konu içeriğine eklenmiştir. @crasadure En geniş kapsamlı aktivasyon konusu olma yolunda ilerliyoruz.

efe34, 1 saat önce yazdı:

MDL de en çok önerilen

İçeriği Gizle

pass : 2019

Bir de Dijital aktivasyonu ilk bulan S1ave77 nin çalışması

İçeriği Gizle

v62.01

HWID.KMS38™GEN DOWNLOAD:

MIRROR1:

Site:
Sharecode: /files/9818591/th7_mk6.7z.html

MIRROR2 (thanks to @user@nsaneforums):

Site:

Sharecode: /files/UMFID05F

HWID Gen'i paylaştım konu içeriğinde mevcut. MDL'deki KMS VL ise TNCTR Aktivasyon AIO içerisinde mevcut. KMSOnline'da ise internet bağlantısı şart adından anlaşıldığı kadarıyla. Onu da ekleriz ilk gönderimize.

efe34, 6 dakika önce yazdı:

S1ave77 inkinden farlı o HWID orjinal değil

İçeriği Görüntüle

Konu içeriğine @efe34'ün paylaştığı tüm aktivasyon programları eklenmiştir.  @bozart Microsoft Toolkit'i eklemedim. Nedeni ise gönderdiğin iletiyi silip ordaki adresi kaldırırsan sevinirim. Eklenmesi içinde upload et yandex hesabına linki bana gönder, linke sadık kalınarak paylaşılacaktır. RAR Şifresi veya içeriğine nick yada reklam koymadan upload edersin. Selametle !

Ademuzun, 1 dakika önce yazdı:

Üstad sadece  kms digital 7.5 i seçim ekranı   (evet -hayır-1-2-3 tuşlayın vb.) olmadan katılımsız yapman mümkünmü çalıştırdıgımda direk mephisto2 digital lisansla lisanslayacak.

Çalışmanın özüne dokunulmadı, sadece yerli ve faydalı bir araç olduğu için ekledim.(bizzat kullanıyorum) diğer sürümler için zaten 7.8.10 ayrı ayrı verildi.

kms.jpg?resize=487,347

Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, Office 2010/2013/2016/2019 için Ratiborus'tan Hepsi Bir Arada aktivatör koleksiyonu.

veya

RAR Şifresi : 1234567890

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

15.12.2019 tarihiyle hazırlanan bu paket alternatif amaçlı paylaşılmıştır.

Sanal makine üzerinde tüm aktivasyonlar denenmiştir, herhangi bir lisanslama hatasıyla karşılaşmadım.

İndirip bunda virüs var diyenler olacaktır kesinlikle (!)

Aktivasyon, crack, patch gibi dosyaları Malware veya Trojan olarak algılanır.

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Edited by Emre028

casper0007, 10 dakika önce yazdı:

yine milletimi kandırıyosun sakın ındırmeyın lısanslı wındowsa sahıp olursunuz :D bunlar  ufak şeyler sıstem payleş

Ufukta Lite bi çalışmam olacak araştırma aşamasındayım henüz. Windows 7'ler aslında hazır bunuda biliyorsun. Windows 8.1 ve 10 düşünüyorum aslında ama zamanım kısıtlı bu aralar.

• 9 ay sonra...
  • Emre028 changed the title to Tnctr Aktivasyon AIO 2021 [ 29.08.2021 ]
Emre028, Bir saat önce yazdı:

Konu güncellendi !

Teşekkürler Emre bey menüde göremediğim için sormak istiyorum, daz da istemiyor fakat w8.1 ve 10 için olanlar lisanslayınca 180 gün sonra lisansı tekrarlaması için bir ayarlama yapıldımı acaba? Otomatik aktif edermi yoksa aktif etmek için işlem yapmaya gerek olurmu öğrenebilirmiyim

Senkron2, 10 dakika önce yazdı:

Teşekkürler Emre bey menüde göremediğim için sormak istiyorum, daz da istemiyor fakat w8.1 ve 10 için olanlar lisanslayınca 180 gün sonra lisansı tekrarlaması için bir ayarlama yapıldımı acaba? Otomatik aktif edermi yoksa aktif etmek için işlem yapmaya gerek olurmu öğrenebilirmiyim

kms ile lisanslarsanız otomatik olarak süresini uzatır :)  ben bu AIO'dan direk 5'e basıp w10 da dijital aktivasyon yada kms38 olanı kullanıyorum. 7 legacy için daz uefi için SLIC 8.1 içinse kms4.7.6 kullanıyroum diğerleri alternatf :)

• Thanks 1