Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

1990larda Download

efe34
 Share

Recommended Posts

Askere gidecektim sene 2006  office indiriyodum köy derneğimiz ( vardı ) için ilk 4 partınımı ne indirmiştim 1 haftada sonra askere gittim geldim dernek kalmamıştı ....

99 larda indirme değilde mynet in o zamanlarda hazır site oluşturma aracı vardı onu hiç unutamadım .....

Edited by neskali
  • Like 2

• 4 hafta sonra ...

Hepi topu 4 mb MP3 indirmek saatlerimizi harcadığımız zamanlardı.

öyle sayfalar "şakkadanak "açılmazd, ie'den "kanald.com.tr" yazardık, o zamanlar tarayıcı altında olan mavi bar dolacakta sayfa açılacakta, "memoli"nin giflerine bakacam,  okuldaki hatunları başıma toplayıp hava basacam hey yavrum he.

Güzel günlerdi, sosyal medya çıktı mertlik bozuldu

Bizimde pabuç dama atıldı tabi. :)

İyi bayramlar Tnctr ailesi.

• Like 2

İlk bilgisayarım

Intel Pentium III 550 mHZ

192 MB  Sdram

16 MB Voodoo 3dfx Ekran Kartı

20 GB Seagate Hard Disk

Windows 98 daha sonra 2000 kurulmuştu. Bu pc de az need for speed 2 special edition oynamadım. Oyunun içinde bir 2d versiyonu bir de 3d versiyonu vardı. 3dfx ekran kartıyla grafikler çok iyiydi o zamana göre, hala daha unutamıyorum.

Hatta bu pcye xp kurmuştum kurması 1 saatten fazla sürmüştü, işletim sistemi 20 dakikada açılıyordu. Ama güzel bir deneyim olmuştu benim için. Hala daha parçaları duruyor, sadece anakart bozulmuştu. :D

O zamanlar 146 ile internete girerdim. Daha sonra superonline ın dialup'ını satın almıştım. İnternete bağlanabilmek için, eve 2 adet telefon bağlantısı kurdurmuştum. Xp çıktığında dialup falan kalmamıştı, o zamanlar msn vardı. Adsl gelince 1024 mbps internet bağlantım vardı. 4 gb kotalı, her ay kotayı aşıyordum o da ayrı konu. :D

O değilde ne güzel günlerdi.

Amiga vardı, atari vardı.

Ms-Dos üzerinden oyun açıp oynuyordum, oynadığım tek oyun zaten mortal kombat 3 dü.

1998'de Beko marka Pentium 233 mmx işlemcili bir bilgisayar almıştım. Klavyesi ve monitör kutusu hala duruyor. Dialup modemim vardı, haşır huşur cazırt cuzurt diye bağlanırdık internete. mp3 indirmek önemli bir işti. Hızım 56K 'ydı. İlk 1 mbit duyduğumda vaybe yabancılar ne şanslı bizde nerede 1 mbit derdik. 21 yıl geçmiş.

anilguleryuz, 5 saat önce yazdı:

İlk bilgisayarım

Intel Pentium III 550 mHZ

192 MB  Sdram

16 MB Voodoo 3dfx Ekran Kartı

20 GB Seagate Hard Disk

Windows 98 daha sonra 2000 kurulmuştu. Bu pc de az need for speed 2 special edition oynamadım. Oyunun içinde bir 2d versiyonu bir de 3d versiyonu vardı. 3dfx ekran kartıyla grafikler çok iyiydi o zamana göre, hala daha unutamıyorum.

Hatta bu pcye xp kurmuştum kurması 1 saatten fazla sürmüştü, işletim sistemi 20 dakikada açılıyordu. Ama güzel bir deneyim olmuştu benim için. Hala daha parçaları duruyor, sadece anakart bozulmuştu. :D

O zamanlar 146 ile internete girerdim. Daha sonra superonline ın dialup'ını satın almıştım. İnternete bağlanabilmek için, eve 2 adet telefon bağlantısı kurdurmuştum. Xp çıktığında dialup falan kalmamıştı, o zamanlar msn vardı. Adsl gelince 1024 mbps internet bağlantım vardı. 4 gb kotalı, her ay kotayı aşıyordum o da ayrı konu. :D

O değilde ne güzel günlerdi.

Amiga vardı, atari vardı.

Ms-Dos üzerinden oyun açıp oynuyordum, oynadığım tek oyun zaten mortal kombat 3 dü.

Şu Yazıyı okuyunca bende eskiye gittim. vay be

• Haha 1