Jump to content

Km Boot & Pe V2 (x86/x64) 2018

karadurak
 Share

Recommended Posts

Kusura bakmayın karadurak arkadaşımızın kmpe sistemini entegre ettim. Ama km boot v2 projesini sanal diske attığımda 2 tane KMPE dosyası oluyor aio botta.Yani ben iki sistemi aynı anda boot etmek istiyorum. Artı iki sistemin sanal diske attığımda dosyaları farklı işin içinden çıkamadım.

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
karadurak, 10 6 2018 - 12:45 yazdı:

Km Boot & PE v2 (X86 X64) 20.06.2018

Km Boot Vol 1'in devamı  ve geliştirilmiş versiyonu olan Kmboot  v2, içerisinde sabit disklerin bakımını, yedekleme ve geri yükleme işlemlerini,

veri kurtarma, bilgisayar arıza tespitini ve  Windows kurulumu yapabileceğiniz bir araçları barındırmaktadır. 

Önceki Konu Linki

------------------------------------------------

Km Boot & PE v2 (X86 X64) 20.06.2018

Boyut: 6,34 GB (6.815.303.680 bayt)

Sistem gereksinimleri:
2. CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.

------------------------------------------------

Güncelleme : 20.06.2018
Kaspersky Grub2 çalışma hatası düzeltildi.
Çalışmayan uygulamalar kaldırıldı.

Ekran Görüntüleri: 

İçeriği Görüntüle

Windows Kurulumu:

İçeriği Gizle
Startsetup ile windows kurulumunda wim dosyalarınızın konumunu KMPE\Setup  klasöründen  _Settings.ini ayar dosyasından belirleyebilir ve istediginiz ismi otomatik kurulum için girebilirsiniz.
Win Manager ile kurulumda wim arşivlerini belirtilen isimle _WIN klasörüne atıyorsunuz.
Please register to see this content.

değerli dostum bu çalışmalar süper bir hizmet sunuyor insana örneğin bir yere gittin oaradada sağlam makine var ama güvenebilecegin sağlam çalışan vindos yok seninde bilgisayarda bir işin var işte ozaman bu çalışma insana hızır gibi yetişiyor.takıyorsun usb yi açıyorsun kendi vindovsunu bağlanıyorsun internete işini görüp çıkıyorsun işte o yüzde güncel sunum çıkıncada hemen o sunumu takip ediyor stabil çalışan halini buluncada yanımda taşıdığım usb ye o çalışmayı alıyorum ve adeta benim olmazsa olmazım oluyor teknoloji alanında  benim açımdan olay budur.bu kadar gayretli çalışmalarla bu hizmeti bizlere sundugunuz için ayrıca kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyorum

• 2 hafta sonra ...