Jump to content

Karşınızda Robot Geyşa Ema

apoo

Recommended Posts

20080616114750_robotgeysa.jpg

Sega Toys oyuncak firması, en yeni robot EMA’yı piyasa sürmeye hazırlanıyor. İnsansı görünümlü dişi robot öpücük veriyor, dans edebiliyor ve yürüyebiliyor.

Sega Toys firmasının ürettiği dişi görünümlü insansı robot görücüye çıktı. 38 santim uzunluğundaki dişi robot EMA büyüleyici bedeniyle dans edebiliyor, şarkı söyleyebiliyor ve çalım atabiliyor. Bunların dışında kendini tanıtabiliyor, şirketinin kartvizitlerini dağıtabiliyor.

Başınızı dişi robota yaklaştırdığınızda bir çift öpücük alabiliyorsunuz. Kızılötesi duyargalar sayesinde önüne çıkan engelleri tanımlayabiliyor, insanlarla etkileşime geçebiliyor. Ayrıca diz, bel, dirsek ve omuzların hareket ettirebiliyor.

12 ay içinde 10 bin adet satması beklenen robotları, Sega Toys sadece Japonya’da ve yetişkinlere satmayı hedefliyor. Piyasaya 26 Eylül tarihinde sürülecek olan robotların tanesi 18.000 Japon yeni (reuters)

veteknoloji

Bu kadar ucuz olucağını tahmin etmezdim benim gibi merak eden varsa söyliyim

18000 Japon Yeni = 207,72 YTL ye denk geliryor Türkiyede satılsa alırım :D

Bu kadar ucuz olucağını tahmin etmezdim benim gibi merak eden varsa söyliyim

18000 Japon Yeni = 207,72 YTL ye denk geliryor Türkiyede satılsa alırım :D

sen turkıye ye bu fıyata gelecegınımı sanıyorsun bunun gumruk vergılerı kdv sı ötv si zartı zurtu cok 500 ytl yı bulu bence :D

sen turkıye ye bu fıyata gelecegınımı sanıyorsun bunun gumruk vergılerı kdv sı ötv si zartı zurtu cok 500 ytl yı bulu bence :D

sen 500 ytl yazmışsın ama o ROBOT türkiyeye 750 ytl en az az az az fiyatla girer çünkü onun kargosu zaten 300 ytl falan

siz 750 diyorsunuz ama türkije-japonya arası ekonomik anlaşma gereği türkiyedeki pazar fiyatı esas alınır

bunun için 1. sınıf oyuncak fiyatları 2000 aşağı değildir

gelin bunu 2500 yapalım bitsin

genşaların aylığı zaten 30 000 -110 000 usd arası değişiyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...