Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
forjest, 17.05.2019 - 12:47 yazdı:

r0dqk1.pngOFİS UYGULAMA ARAÇLARI

Foxit Reader 9.6.0 Build 25114 Final Türkçe

PDF e-book dosyalarını okuma düzenleme amaçlı gelişmiş pdf düzenleyicisi

21 MB 7z şifresiz katılımsız Sistem windows tümü 32/64 bit  

Please register to see this content.

Foxit Reader yükledim. Outlook ta pdf dosyaları önizleme olarak görüntüleyemiyorum.

Önizleme olarak görüntüleyebilmek için ne yapmam gerekiyor? Foxit'in kendi sitesinde bir dll'i registry edince düzeleceği yazıyor ancak dll'i indirip registy yapmama rağmen düzelmedi.

image.png.0089e24278a8e92a809c5c0638ba569b.png

• Like 1

• 5 hafta sonra ...

Güncellendi! 2 ARALIK 2019 (Yeni)

Opera 65.0.3467.48 Stable Final (x86x64)

Maksimum Hız! Reklam engelleyici , üzerinde bulunmayan google translator Türkçe dil çeviri eklentileri ekli aktif tüm dilleri çevirir,Yerimleri zengin popüler işlevsel aranılan sitelere ait bir çok kısayol eklendi direkt erişim sağlar hızlı anasayfa ile açılır! kullanıcı anonim anket katılımları reklam log izleyicileri vb. meşkuliyetler kapalı VPN butonu yerimleri üzerine konumlandırıldı tektıkla isteyen açabilir (Engelli sitelere giriş!) Orijinal setuptan kurulur!

Ekran görüntüsü:

a2c1f03882e.gif

TorrentPro v3.5.5.45449.Multi-tr

Player antivirus eklentileri  iz sürücüler reklamlar sızıntıya neden olabilecek ayarlar güvenlik duvarı vb. hepsi yapılandırılarak tekrardan derlendi hız optimizasyonları gönderim izleyici güncellemesi daha hızlı dosya indirme hızları ping değerlerinde yapılandırmalar yapıldı hızlı atak işlevsel küçük boyutlu Pro utorrent orijinal dosya edit! winrar sfx setup ile paketlendi.Masaüstüne kısayolu gelir.

Ekran görüntüsü:

• Like 3

Güncellendi! update 2 aralık 2019

CCleaner 5.63.7540 Professional With Enhancer İlaveli

Sistem bakım onarım hızlandırma,servisleri kapatma arka planda otomatik sistem temizliği gibi bir çok özelliği bulunan windows için popüler temizlik hızlandırma aracı en son pro versiyonu

Açılışı ekranı Türkçe dilde düzeltmeler yapıldı ilaveli sistemi baştan aşağı arındırır! (Herşey ilk günki gibi!) istek üzerine hazırlanmıştır orijinal setuptan lisanslı şekilde kurar güncel.

>>  (GIF_img)

Daemon Tools Professional 8.2.0.0708 Multi/TR

DMTools pro ile disk imajları görüntüleme, çıkartma, diske yazma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme, farklı imaj formatlarına çevirme ve sanal sürücüye mount etme gibi birçok işlemi sunduğu gelişmiş seçeneklerle yapablirsiniz.

Bilgi: Kurulumda sistemlere göre sertifikaları ve serial lisansı otomatik ekler! masaüstüne kısayolu gelir. (İstek üzerine eklenmiştir!) :)

P7Z8PO.jpg

Bilgi:  (Antivirüs koruma programları geçici devredışı bırakıp,yönetici olarak çalıştırınız!) sertifika lisans işlemlerinin gerçekleşmesi için gereklidir. :)

>> Ana konu page1

Edited by forjest
  • Like 3

SoNKraL_, 17 dakika önce yazdı:

@forjest Özledik hocam geçmiş olsun hastaymışsınız :)

Teşekkür'ler üstad sağolasın! evet hastalandım oldukça uzun sürdü bu seferki çare virüs programı olsaydı tarama yapardım ne varki bize çare yok bu hususta hastanelerde cebelleştim durdum uzun süre eksik fazla olsun yinede metanetli dik durmaya azimle kararlılıkla devam ettireceğiz çevremizdeki sevdiklerimizide üzmeden tabiiki. :) 

Şaka bir yana büyük badire atlattım hamd_olsun daha iyiyim şimdi.Allah razı olsun iyi dilek temenni ve duasını eksik etmeyen herkezten sizlerden ayrıca,benimle ilgilenen doktorlarımızıda Allah başımızdan  eksik etmesin hiçbirini.Sağlıcakla kal değerli kardeşim tekrar'danTeŞekkür ediyorum bende hepinizi özledim doğrusu bilmukabele. :)

• Like 7
  • Thanks 2

@forjest advanced system care lite uygulamanızı ilgiyle takip ediyordum lakin son sürüm sıkıntılı çıktı çok fazla error veriyor taramada hiçbirşey bulmuyor gizlilikte hiçbirşey gözükmüyor mesela birşeyleri yanlış yada eksik yaptınız sanırım.Sürekli application.exe durduruldu hatası çıkıyor 12 sürümü çok stabildi bu sorunalrın hiçbiri yoktu lakin zaman geçtikçe tarayıcıları algılamamaya başladı (sürüm güncelledikleri için sanırım) bu sebepten güncelleyim dedim başımıza iş aldık galiba sonra kaldırdım.Tekrar gözden geçirmenizi rica edicem.Lisans sorunu yok ya 2 tane sağlam key var uzun ömürlü bide patlamıyor.Rus forumundan bulmuştum trde yayılmamış keyler.Lisans sorunum yok tek sıkıntım programın sürekli arkada çalışmak istemesi ve şu toolbox denen zımbırtının programdan daha fazla yer kaplaması keşke firma toolbox'u ekstran kurmak isteyip istemediğimizi bize sorsada bunlarla cebelleşmesek

• Sad 1

SoNKraL_

Belirttiğin gibi yeni versiyonla birde bu noel bilmemne bonus falan filan çıkar oldu ne olduğunu bende anlamadım. :) 
Eski sürümlerden farklı görünüyor bazı dosyalar gerçi bende herhangi bir hata vb. (application exe uyarısı vb. çıkmadı ama)  "üstteki ileti dışında" ancak eski arayüzü (v12'nin) >temayı kulanarak varsayılan gelmesi_dosya yapılarını incelemek gerekli herhalde.
"Lite mantığında zaten bildiğimiz üzere çalışma",olası çıkarılan dosyalar "eski sürümler hariç!" bu sürümde demekki değişiklikler olmuş bakarım bir ara inş.

Yahu şu ilaçları alınca uykum geliyor hep ihtiyarlık. :D

• Like 1

Advanced SystemCare Professional 13.0.2.172 English/Turkish Lite Maksimum hız!

Sistem bakım onarım hızlandırma uygulamasının yanısıra,zengin araçların uygulama üzerinden kurulum için toolbox araç kutusundan istifade edilebilir.

Düzenleme: Ömür boyu lisans içerir.Tüm optimizasyon ayarları yapılı gelir.Toolbox arabirimi  bırakılmıştır dileyen isteyen aracı tek tıkla bu menüden indirme işlemi yapabilirler orn: başlangıç yöneticisi gibi. diğer çalışmalardan farklı olarakta,masaüstü monitor işlemci ram temizleme sistem izleyecisi,Internet hızlandırma temel araçlarda bırakıldı,Başlat menüsü kısayollarından ayrıca direkt erişim kısayollarıda ilave edilmiştir reklam ve log kaydı dosyaları ve arka plan servislerden kullanıcı izsürücü vb.dosyalardan tamamen arındırılmıştır!

istek üzerine! | update: "4 aralık 2019 (yeni çalışma!)"

Ekran görüntüleri:

• Like 7
  • Thanks 1

forjest, 6 saat önce yazdı:

Advanced SystemCare Professional 13.0.2.172 English/Turkish Lite Maksimum hız!

Sistem bakım onarım hızlandırma uygulamasının yanısıra,zengin araçların uygulama üzerinden kurulum için toolbox araç kutusundan istifade edilebilir.

Düzenleme: Ömür boyu lisans içerir.Tüm optimizasyon ayarları yapılı gelir.Toolbox arabirimi  bırakılmıştır dileyen isteyen aracı tek tıkla bu menüden indirme işlemi yapabilirler orn: başlangıç yöneticisi gibi. diğer çalışmalardan farklı olarakta,masaüstü monitor işlemci ram temizleme sistem izleyecisi,Internet hızlandırma temel araçlarda bırakıldı,Başlat menüsü kısayollarından ayrıca direkt erişim kısayollarıda ilave edilmiştir reklam ve log kaydı dosyaları ve arka plan servislerden kullanıcı izsürücü vb.dosyalardan tamamen arındırılmıştır!

istek üzerine! | update: "4 aralık 2019 (yeni çalışma!)"

Ekran görüntüleri:

İçeriği Görüntüle

Muhteşem Çalışıyor.Emeğinize/Ellerinize Sağlık. Sizide Yorduk Hocam Kusura Bakmayın. Ama Mecburduk Çalışmayan bi application.exe ile karşı karşıyaydık. Programı 3 farklı makinede/sistemde test etmeden yazmıyorum.Sıkıntı benden kaynaklı olabilir diye.Bunlarda sırasıyla windows 7 (en güncel) , Win 10 Enteprise LTSC(en güncel) , Wİn 10 Pro (en güncel) 3ündede aynı hatayı görünce yazmak durumunda kaldım.

• Like 1

forjest, 02.12.2019 - 23:03 yazdı:

Teşekkür'ler üstad sağolasın! evet hastalandım oldukça uzun sürdü bu seferki çare virüs programı olsaydı tarama yapardım ne varki bize çare yok bu hususta hastanelerde cebelleştim durdum uzun süre eksik fazla olsun yinede metanetli dik durmaya azimle kararlılıkla devam ettireceğiz çevremizdeki sevdiklerimizide üzmeden tabiiki. :) 

Şaka bir yana büyük badire atlattım hamd_olsun daha iyiyim şimdi.Allah razı olsun iyi dilek temenni ve duasını eksik etmeyen herkezten sizlerden ayrıca,benimle ilgilenen doktorlarımızıda Allah başımızdan  eksik etmesin hiçbirini.Sağlıcakla kal değerli kardeşim tekrar'danTeŞekkür ediyorum bende hepinizi özledim doğrusu bilmukabele. :)

Geçmiş olsun. Allah şifa versin.

• Like 1

SoNKraL_Her yeni versiyonlarında öyle tahmin ediyorumki,2020 yılı için farklı fonksiyonların zeminlerine yönelik dll içeriklerinde değişiklikler yapılmış.Diğer taraftanda uyarı vb. durumlarda yazdığınız yorumlar için bilhassa teşekkür ederim şahsınıza sağol değerli kardeşim.

Berdush_03 : Çok teşekkür ediyorum amin sağolasın değerli kardeşim inş.daha iyiye gidiyorum şükürler olsun.

Proctives : Diğer üye üstadlarımızında şshsen kendim bazen indirip keyif aldığım programlarıda oluyor onlarada bu vesile ile selam ve saygılarımı gönderiyorum.Yinede mütevazi hakkımdaki iyi düşüncen için teşekkür ederim elimden geldiğince birşeyler yapıyoruz işte.Taktir edilirki,eskisi kadar rağbet görmeyen ya da farklı sistemlere geçişler yoğunlaşmalar (android,IOS vb) günlük kullanımlardan kaynaklı olmasıda bu saflarda artık azalmalarında olduğu bir gerçek yakında android'e geçmekmi gerekli düşünmeden edemiyorum linux'e geçişler az gibi geliyor! :)Şaka bir yana sağol kardeşim yorumun için. 

Saygılarımla değerli arkadaşlar.?

• Like 2

cankusa, 1 saat önce yazdı:

Aramızdasın hoş geldiniz moral motuvasyon iyi olunca normal yaşama dönüş hızlı olur.Saglık afiyet dilerim

Aynen katılıyorum moral_motivasyon genel olarak herkez için her şart ve alanda doping ve konsantrasyon olarakda çok etkili oluyor gerçektende.Teşekkür ederim Cankusa üstad :) 

WPS OFFICE 10.2.0.7646 Final Türkçe | [Yeni çalışma!]

Microsoft office programına en iyi alternatiflerden olarak bilinen WPS Ofisin Türkçe dilinde yeni derlemeli çalışmadır.Word excel powerpoint sunum pdf vb. işlemlerini rahatlıkla yapabiliyorsunuz üstelik tamamen ücretsiz free kullanımdır bilindiği üzerede opensource açık kaynak olarakda dağıtımı kullanımı geliştirilmesinede çeşitli forum sitelerden destekler verilmektedir.Türkçe dil direkt entegre edildi seçili gelir.En son sürüme arka planda güncelleme fonksiyonlarını yapmaması için özel tanımladığım yapılandırma içerir.Son versiyonunda henüz yeterli seviyede dil desteği olmadığından ve eski yeni sistemlerde gerek arayüz gerekse çalışma stabilizasyonunun eskisine göre iyi olmadığı düşünülerek aranılan popüler versiyonu üzerinde çalışma özellikle yapılmıştır arka planda çalışan servislerden arındırıldı! | İngilizce/Türkçe imla sözlük denetimleri + uygulamanın dili Türkçe olarak varsayılan gelir "reklamsız programı üst versiyona günceleme yapmaması sağlandı! (özel yöntem kullanılmıştır)  masaüstüne kısayolları atar.

İndirme linki: 

GZrok2.gif

Upd: 4 aralık 2019 >>page1

• Like 4
  • Thanks 1

STARTISBACK 2.8.9 / 1.7.6 FINAL  WİNDOWS 10 / WİNDOWS 8.1 X86X64 BİT MULTILANGUAGE + TÜRKÇE

Windows 10 ve Windows 8.1 için üzerlerinde bulunmayan son yılların boyut performans ve gerçeklik bakımından en popüler başlat menüsü olarak tercih edilmekte.

Kurulum: Startisback 2.8.9 W10  -1.7.6 W8.1 setuplar birleşik sisteminize uygun olanını tam sessiz kurar.Lisans dosyaları entegre menüde sadelik yapılandırması mevcuttur fazlalıklar deaktif konuma alında stabil lisanslı kurulur.

İndirme linki / Ekran görüntüsü:

VQJa8y.png

Update: 4 aralık 2019 | >> page1

• Like 5
  • Thanks 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)
  • TornadoEffect pinned this topic