Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

GÜNCELLENDİ! | WINRAR 5.80  FİNAL TÜRKÇE

>> Page1

Please register to see this content.
 3 MB Dosya: EXE Sıkıştırmasız! Katılımsız (İstek üzerine!)

BilGİ: Göze hoş görünen bir theme gördüm ilave ettim lisans ve tema sağtık menü tek sekmede (Zip arşivide oluştur seçeneği vs.) varsayılan gelir. :)

XbZ9zj.gif

• Like 3
  • Thanks 2

forjest, Bir saat önce yazdı:

İçeriği Görüntüle

>> Page1

BilGİ: Göze hoş görünen bir theme gördüm ilave ettim lisans ve tema sağtık menü tek sekmede (Zip arşivide oluştur seçeneği vs.) varsayılan gelir. :)

XbZ9zj.gif

hocam güncelleme sadece 32 bit olarak herhalde...

• Like 1

forjest, Bir saat önce yazdı:

İçeriği Gizle

>> Page1

XbZ9zj.gif

ustad ellerine saglık ;winrar 5.80 x86x64 türkçe sürümü   sağ kulakcılık tek menude ayarlıyabirmisiniz tşkler

Edited by nextadam

WinRAR'ın 64 bit setup paketlemesinde (Orijinal olanında!) sorun var arkadaşlar ondan eklemedim aceleden eklenmiş belki ondandır iki kere indirip denedim.Belki düzeltirler sonra,final Türkçe olmasına rağmen yardım klavuzu dahi dahi ingilizce duruyor bana göre bu bakımdan hala tam Türkçe bile sayılmaz kaldıki final ve hatalı setup oluşu topyekün olarak eklememe sebebim oldu bu açıdan. :D

32 bit setup 64 bit sistemlerle çalışır  sorunsuz olarak.diğer taraftan shell rightclick menu winrar menüsü tek sekme olarak ve temalı gelmekte bilgilerinize gerçi konuyada ekleyecektim ancak yorumlara binaen bu vesileyle not olarak belirtme gereksinimi duydum saygılar. :)  

BAHSETTİĞİM WİNRAR SETUP HATASININ HAREKETLİ (GİF) VİDEOLU EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ARKADAŞLAR.

YdoOBa.gif

=>

Edited by forjest
  • Like 2
  • Thanks 1

Winrar 5.80 Final Türkçe versiyonu 32 ve 64 ile beraber dahil edildi yeni link eklendi.  Update 13 Aralık 2019 >> page1

WINRAR 5.80  FİNAL TÜRKÇE 32/64 bit [YENİ!]

4 MB Dosya: EXE Sıkıştırmasız! Katılımsız (İstek üzerine!)

BilGİ: Göze hoş görünen bir theme gördüm ilave ettim lisans ve tema sağtık menü tek sekmede (Zip arşivide oluştur seçeneği vs.) varsayılan gelir.Üzerinde mevcut İngilizce olan kullanma klavuzu Türkçe dilinde gelir + x64 bit sistemler içinse ayrı olarak dosya eklendi uygun olanını kurar.Optimizasyon özel yapılandırma fonksiyonları tanımlı tam sessiz kurulur. :) 

BOjyJp.png

• Like 5

forjest, 14 saat önce yazdı:

Winrar 5.80 Final Türkçe versiyonu 32 ve 64 ile beraber dahil edildi yeni link eklendi.  Update 13 Aralık 2019 >> page1

İçeriği Gizle

BilGİ: Göze hoş görünen bir theme gördüm ilave ettim lisans ve tema sağtık menü tek sekmede (Zip arşivide oluştur seçeneği vs.) varsayılan gelir.Üzerinde mevcut İngilizce olan kullanma klavuzu Türkçe dilinde gelir + x64 bit sistemler içinse ayrı olarak dosya eklendi uygun olanını kurar.Optimizasyon özel yapılandırma fonksiyonları tanımlı tam sessiz kurulur. :) 

BOjyJp.png

ellerıne saglık ustad

masa üstünde yönetici olarak calıştı

Edited by nextadam
  • Like 1

Güncellendi! update 13 aralık 2019

Glary utilities  Pro 5.133.0.159 Final + Winrar 5.80 Final 32/64 bit Türkçe (Yeni link!) >>page1

GLARY UTILITIES 5.133.0.159 FINAL

Sistem bakım onarım hızlandırma işlemlerinde uzun yıllardır başarılı olan sistemdeki kilitlenmeleri yığın çöp dosyalarını genel sistem temizlik ve bakım işlemleri için kullanılan bir uygulama.

Düzenleme: Pro lisans,uygulamalara yönelik olan,özelleştirdiğim başlat menüsü kısayollları,programın arayüz başlık menü butonları Türkçe dil anlaşılırlığının arttırılması vb.düzenledim.

RgjrDa.png

QPjLLG.png

nextadam

Administrator yönetici haklarıyla alakalı,dizine yazma izniyle alakalı bir durum olsa gerek yönetim haklarını,defender vb.özellikleri bildiğimiz izin yönergeleri deaktif konuma alarak denemek gerekli çalışmadan ziyade yazma izni paket 7z ile hazırlandı tıpkı winrar sfx benzeri gibi farklı bir fikrim yok değerli kardeşim.Yeniden inceleyip baktım linki yeniledim tekrar'dan bakın isterseniz ben bir sorun göremedim kolay gelsin.

• Like 3
  • Thanks 1

forjest, 6 saat önce yazdı:

Güncellendi! update 13 aralık 2019

Glary utilities  Pro 5.133.0.159 Final + Winrar 5.80 Final 32/64 bit Türkçe (Yeni link!) >>page1

İçeriği Gizle

GLARY UTILITIES 5.133.0.159 FINAL

Sistem bakım onarım hızlandırma işlemlerinde uzun yıllardır başarılı olan sistemdeki kilitlenmeleri yığın çöp dosyalarını genel sistem temizlik ve bakım işlemleri için kullanılan bir uygulama.

Düzenleme: Pro lisans,uygulamalara yönelik olan,özelleştirdiğim başlat menüsü kısayollları,programın arayüz başlık menü butonları Türkçe dil anlaşılırlığının arttırılması vb.düzenledim.

RgjrDa.png

QPjLLG.png

nextadam

Administrator yönetici haklarıyla alakalı,dizine yazma izniyle alakalı bir durum olsa gerek yönetim haklarını,defender vb.özellikleri bildiğimiz izin yönergeleri deaktif konuma alarak denemek gerekli çalışmadan ziyade yazma izni paket 7z ile hazırlandı tıpkı winrar sfx benzeri gibi farklı bir fikrim yok değerli kardeşim.Yeniden inceleyip baktım linki yeniledim tekrar'dan bakın isterseniz ben bir sorun göremedim kolay gelsin.

ustad cvb icin tşkler cıft tıklamay la hata verıyor ama yönetici olarak tıkladıgın zaman hata vermiyor

beni istegim wınrar bu şekilde olmasıydı sana daha fazla zahmet vermek ıstemem tşkler

nextadam

Özellikle w10 sistemlerde yaşanılan güvenlik vb.durumlara ilişkin neredeyse kronikleşmiş olan hepimizinde uzun zamandır bildiği durumlardan diyebiliriz. "yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanmamak için kendim özellikle bireysel kullandığım cihazda daha çok sürekli "admin hesabında",linux sistemlerde de, "root hesaplarında" işlem yapmaya gayret gösteriyorum.Sonradan anlık sorunlarda vb. bu engeller can sıkıcı olabiliyor.Her ne kadar yönetici izinlerinin açık olması riskleride beraberinde getirebilmekte özellikle çok fazla internet ve kurulum sürücü uygulamaların kullanımlarında (ek lisans patch vb) dosyalar gibi kullanımlarda risk yaratabilir.Kurtarma bölümleribackup sistem image'larının alınmasının önlem olarak önerilmeside zaten bundan kaynaklanmakta oluyor bende geri yükleme dahi çalışmıyor nedeniyse eski olan donanımım daha rahat çalışsın diye yoksa mutlaka her işlem öncesi bir geri yükleme noktası yaratmak almak gerekli olası bir riskte geri dönüş sağlanabilsin.

Elbetteki güvenlik vb.işlemler kesinlikle olsun olmasıda gerekli zaten bu ben sadece kendi görüşlerimin projeksiyonunu yansıtmak istedim sadece. :) 

• Thanks 1

Güncellendi! 16 ARALIK 2019

Flash paketi 2019.12

FLASH PAKETİ 2019.12 ARALIK

GZjaAZ.jpg

Güncellenen içerik:

Adobe AIR 32.0.0.144 32/64-bit For (Flash,Flex,HTML,JavaScript,Ajax) kodlanan içerikler için!
Adobe Flash Player 32.0.0.303 (for Internet Explorer) 32/64-bit
Adobe Flash Player 32.0.0.303 (for Firefox – NPAPI) 32/64-bit
Adobe Flash Player 32.0.0.303 (for Opera and Chromium – PPAPI) 32/64-bit

Paket içeriği:

Adobe AIR 32.0.0.144 32/64-bit For (Flash,Flex,HTML,JavaScript,Ajax)
Adobe Flash Player 32.0.0.303 (for Internet Explorer) 32/64-bit
Adobe Flash Player 32.0.0.303 (for Firefox – NPAPI) 32/64-bit
Adobe Flash Player 32.0.0.303 (for Opera and Chromium – PPAPI) 32/64-bit

Adobe Shockwave Player 12.3.5.205 Stable 32/64-bit
 Microsoft Silverlight 5.1.50918.0 Stable 32/64-bit

İsteğe  bağlı java programlarının setuplarını,ekleme fonksiyonuna sahip özellikte geliyor.

? |  |  |   

Sunucu: Yandexdisk 99mb zipli şifresiz x86x64 katılımsız kurulum/Unattended installation.

>>Page1

• Like 1
  • Thanks 5

_ULTIMATE_, 8 saat önce yazdı:

Üstad bir isteğim olacaktı.

Team Viewer ticari kullanım uyarısını aşmanın yolu nedir. Bu uyarı çıkmayan katılımsız hazırlaman mümkünmü acaba.

Kişisel olarak kurmanız gerekli. 

Ticari olarak kurmayın yoksa bu uyarıyı verir 

_ULTIMATE_

• Teamviewer'ın son sürümlerinde artık bu (lisans ticari vb.) sızıntıları engelleyecek bazı güvenlik  protokolleri ve engellemeler uygulamaya bu yeni versiyonlarla başlandığını zannediyorum.
  • Eski sürümlerini kullanmak belki çözüm olabilir.şahsen kendim bu uygulamayı kullanan biri değilim ne yazıkki.bu konuda fikir sahibi kullanıcı değerli arkadaşlarımız varsa konu altından bilgilendirme yorumları eklerler.
  • Bozard üstadında belirttiği gibi free olarak katılımsız kurulum çözüm olabilir diğer taraftan farklı bir çözüm varsa eğer patch vb. bir ara bakarım tabiiki gelişme olursa eğer konuya eklerim.

Saygılarımla. :)

• Like 1

forjest, 54 dakika önce yazdı:

_ULTIMATE_

• Teamviewer'ın son sürümlerinde artık bu (lisans ticari vb.) sızıntıları engelleyecek bazı güvenlik  protokolleri ve engellemeler uygulamaya bu yeni versiyonlarla başlandığını zannediyorum.
  • Eski sürümlerini kullanmak belki çözüm olabilir.şahsen kendim bu uygulamayı kullanan biri değilim ne yazıkki.bu konuda fikir sahibi kullanıcı değerli arkadaşlarımız varsa konu altından bilgilendirme yorumları eklerler.
  • Bozard üstadında belirttiği gibi free olarak katılımsız kurulum çözüm olabilir diğer taraftan farklı bir çözüm varsa eğer patch vb. bir ara bakarım tabiiki gelişme olursa eğer konuya eklerim.

Saygılarımla. :)

Alternatif olarak AnyDesk öneririm 

• Like 2

asil111, 1 saat önce yazdı:

@forjest hocam, Her defasında Kendi Driverima kopyalıyorum Senin Arşivini.  Lakin Sen güncelledikçe benim Drive arşivimde otomatik güncellenemezmi Güncelleniyorsa nasıl yaparım Bilgi verirsen sevinirim. 

Ara ara kaydet dendiğinde arşivi kaydetme işlemini yapacaktır en azından tek tek  uğraşmaya gerek kalmaz.Otomatik olarak yönlendirme varmı bilmiyorum daha evvel'den denemedim belki filezilla ftp protokolleri kullanılarak olabilir yandexdisk destek vermiyor diye biliyorum ama araştırmak gerekli varsa rahat şekilde upgrade ederek yönlendirme olur.

Arşiv olarak

kaydetme yolu daha kestirme görünüyor şimdlik kolay gelsin.

JVvAW5.png

Güncellendi! 21 ARALIK 2019 >>page1

AOMEI Backupper 5.5.0 Technician Plus Multi_Türkçe
Zipli şifresiz katılımsız 32/64bit.

Bilgi: Yağmuradam'ın Türkçe dil dosyası lisans serial ilave edildi varsayılan dil Türkçe gelir.Tüm güncelleme kontrolleri kapalı kurulum ekranı işlemler bitene kadar bekleyiniz.

WinRAR 5.80 Final Türkçe 32.64 bit Türkçe

(Sıkıştırmasız!) Dosya tipi: Exe  katılımsız 32/64bit.

Bilgi: En son çıkan final 32/64 bit final setuplar kullanıldı,bir adet tema varsayılan gelir,sağkulakcık tek sekmede birleşik.Zip arşivi oluşturma özelliği içerir eposta vb.gereksizler çıkarıldı.İngilizce gelen konsol RAR_klavuzu Türkçe diline çevrildi,diğer bazı düzeltmelerle beraber ilaveler database dosyasına dahil edildi.

Ekran görüntüleri (Aomei backupper / WinRAR) Gif image:

c6a84f0017a.gif

Edited by forjest
  • Like 7
  • Thanks 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)
  • TornadoEffect pinned this topic