Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

Hocam yoğunluktan herhalde. Bazı dosyalar olması gereken klasörde değil. Mesela İDM , iNTERNET ARAÇLARI Klasöründe değil. Diğer klasörlerede baktım bulamadım. Ya ben gözdem kaçırdım yada siz yerine koymadınız :) Bazen böyle denk geliyorum. Aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler

Güncellendi! Konuya yeni uygulama dahil edildi! Upd2ocak2020

AIDA64 Extreme 6.20.5300 Final Türkçe

Sistem bilgilendirme donanımlar hakkında bilgi edinme gelişmiş programlardan sisteminizin her türlü detaylarını bu uygulamayla görebilmektesiniz.

Please register to see this content.
 19mb zipli şifresiz Win32/64 bit katılımsız

Güncelleme kontrolleri,gereksiz diller çıkarıldı boyut düştü! serial tanımlandı.

2OA8DA.png

>>page1

• Like 1
  • Thanks 2

Güncellendi! 6 OCAK 2020

uTorrent Pro 3.5.5.45505 Stable
Glary Utilities Pro 5.135.0.161

uTorrent Pro 3.5.5.45505 Stable

Torrent sunucularından dosya indirme popüler uygulama
 3mb zipli şifresiz Win_32/64 bit katılımsız Türkçe

-=ↂ=-
Glary Utilities Pro 5.135.0.161

Sistem bakım onarım hızlandırma ve bir çok araçları içerisinde barındıran sistem uzmanı bir uygulama

17mb zipli şifresiz Win_32/64 bit katılımsız Multilanguage/Türkçe

kMoNVJ.gif

>>page1

• Like 3

Güncellendi! 10 OCAK 2020

Aomei Partition Assistant Technician Edition 8.6 Final

AOMEI Partition Assistant Technician Edition 8.6 Final

Aomei Partition Assistant Technician Edition, kişisel bilgisayarlar ve iş istasyonları için güçlü bir disk bölümleme yazılımdır. Veri kaybetmeden bölümleri nasıl yeniden boyutlandırabilir ve birleştirebilirsiniz ? Bilgisayarınızın performansını nasıl artırabilirsiniz? Aomei Partition Assistant Technician Edition, sabit disk bölümlerini Partition Magic gibi yönetmenize yardımcı olur, ancak çok daha güçlüdür ve tam işlev ve uyumluluk sunar.

34mb zipli şifresiz Win_32/64 bit katılımsız

Serial ilave eder,varsayılan dil Türkçe gelir.Aomei Partition Assistant Technician Edition en pahalı satılan (699.00$) olduğundan özellikle tercih edilmiştir.

-=ↂ=-

QPrpZr.png

>>PAGE1

• Like 2

Güncellendi! 10 Ocak 2020

Konuya güncellenen,OPERA 66.0 Build 3515.27 Stable / Final Türkçe ilave edilmiştir bilgilerinize sunulur. :) 

OPERA 66.0 Build 3515.27 Stable / Final Türkçe

Reklam engelleyicisi,VPN Engelli sitelere giriş eklentilerinin entegre aktif olmasıyla son zamanların en çok tercih edilen popüler internet tarayıcılarından!  Maksimum hız optimizasyonları,hızlı erişim  işe yarar adreslerin kısayolları ekli ilave entegre aktif gelir.Yerimler çubuğu açık vpn butonu konumlandırıldı.Hızlı arama ile açılır.Facebook,Whatsapp messenger girişleri mevcut.Kurulumdan sonra kullanıcının neredeyse tüm gereksinimlerimi karşılayan yapısıyla işlevsel stable final versiyonu.

54 mb zipli şifresiz Win_32/64 bit katılımsız

Opera-66.0-Build-3515.27-Final_tr-maximum-performancetnctr.com-opera-en-yuksek-performans-ayarli-katilimsiz-tnctr.comforjest-opera-katilimsiz-programlar-arsivim-2020.gif

>>page1

• Like 2
  • Thanks 1

BOpG1p.png Güncellendi! 11 OCAK 2020

DFX Audio Enhancer 13.028 Final
AIMP 4.60 Build_2169 with WinAmpskin
Bandicam 4.5.4.1624 Final
StartIsBack 2.9.0with1.7.6 For_w10-8.1 Final

DFX Audio Enhancer 13.028 Final
  2 mb zipli şifresiz Win32/64bit katılımsız
AIMP 4.60 Build_2169 with WinAmpskin
 11 mb zipli şifresiz Win32/64bit katılımsız
Bandicam 4.5.4.1624 Final
 17 mb zipli şifresiz Win32/64bit katılımsız
StartIsBack 2.9.0with1.7.6 For_w10-8.1 Final

1 mb zipli şifresiz Win32/64bit katılımsız

0814fe4a23f.gif

>>Page1

• Like 5
  • Thanks 1

forjest, 16 saat önce yazdı:

Güncellendi! 10 Ocak 2020

Konuya güncellenen,OPERA 66.0 Build 3515.27 Stable / Final Türkçe ilave edilmiştir bilgilerinize sunulur. :) 

İçeriği Gizle

OPERA 66.0 Build 3515.27 Stable / Final Türkçe

Reklam engelleyicisi,VPN Engelli sitelere giriş eklentilerinin entegre aktif olmasıyla son zamanların en çok tercih edilen popüler internet tarayıcılarından!  Maksimum hız optimizasyonları,hızlı erişim  işe yarar adreslerin kısayolları ekli ilave entegre aktif gelir.Yerimler çubuğu açık vpn butonu konumlandırıldı.Hızlı arama ile açılır.Facebook,Whatsapp messenger girişleri mevcut.Kurulumdan sonra kullanıcının neredeyse tüm gereksinimlerimi karşılayan yapısıyla işlevsel stable final versiyonu.

54 mb zipli şifresiz Win_32/64 bit katılımsız

Opera-66.0-Build-3515.27-Final_tr-maximum-performancetnctr.com-opera-en-yuksek-performans-ayarli-katilimsiz-tnctr.comforjest-opera-katilimsiz-programlar-arsivim-2020.gif

>>page1

Üsdadım çalışma için sağolasın  IDM ile indirmeye başlıyorum hep yarıda kalıyor  kendi download tuşundan indirmeye çalıştıgımda da yarıda ındirmeyi kesiyor başka bir yere upload etme imkanız olabilirmi

Güncellendi! 12 OCAK 2020

Internet Download Manager 6.36 Build 2 Final

LibreOffice 6.3.4.2 Final Türkçe

Internet Download Manager 6.36 Build 2 Final

Ömür boyu lisanslı Fake serial,güncelleme vb.ekranlar tamamen kaldırıldı! serial,pureflat tema entegre varsayılan tüm anlaşmalar onaylı tarayıcılara eklenir.

6 mb zipli şifresiz  Win_32/64 bit Katılımsız

bvz1DV.png

LibreOffice 6.3.4.2 Final Türkçe
Microsoft dosyaları ile çalışmak için ilave kısayollar,tr help yardım içerik dosyası entegre edilmiştir!
Kısayol adları + uzantıları : Microsoft Word Belgesi (.docx) - Microsoft Excel Çalışma Sayfası (.xlsx) -  Microsoft PowerPoint Sunusu (.pptx)

271mb zipli şifresiz Win32/64 bit katılımsız Dil: Türkçe

yG7Dry.gif

Edited by forjest
  • Like 6
  • Thanks 1

BOpG1p.pngGüncellendi! 14 OCAK 2020

• AIMP 4.60 Build_2170 Zix_WinAmp
  • Advanced SystemCare PRO 13.2.0.218
  • IObit Driver Booster PRO 7.2.0.580
  • IObit Smart Defrag PRO 6.4.5.98

AIMP 4.60 Build_2170 Zix_WinAmp

12 mb zipli şifresiz Win_32/64bit Katılımsız

Zix/WinAmp skin içerir ses optimizasyonları yapılı gelir.Varsayılan skin Zix skin olarak ayarlandı.

Advanced SystemCare PRO 13.2.0.218
IObit Driver Booster PRO 7.2.0.580
IObit Smart Defrag PRO 6.4.5.98

89mb Dil:English/Türkçe | zipli şifresiz Win32/64bit katılımsız

En son çıkan güncel final setup'larla "IObit Software Pro 2020.1.14" Ocak tarihine bugüne güncellenmiştir! Tüm lisanslar yapılı,gereksiz arka plan diller vb.sistem sömürücü servislerden arındırılmıştır.Tek setup halinde özelleştirilmiş Başlat programlar kısayolları menüde yer almaktadır.Kısayol adları ve açıklamalarıda dahil edilmiştir ve bu sayede işlevsellik kazandırıldı.Sağa sola eklenen kısayollar reklamlar banner registry_ girdileri vs.çıkarıldı kalıntı bırakmaz! :) 

Paket içeriği:

Ekran Görüntüleri:

lQn25r.gif

>Page1

• Like 5

BOpG1p.pngGüncellendi! 15 OCAK 2020 | FLASHPACK ALL IN ONE 2020.1 [x86 - x64 bit.]

FLASHPACK ALL IN ONE 2020.1 [x86 - x64 bit.]

1pzYqA.jpg

Paket içeriği:

AOBAa0.png

95 mb sıkıştırma 7z/Şifresiz Win32/64 bit Katılımsız

Kurulumda tüm tarayıcılar kapanır,güncellemeler sistem başlangıcı çalışmalar kalkar.7z içeriğinde "beni oku text" dosyası,Java setup'ı ekleme GiF video'su ve bilgileri yer almaktadır.Stable Final 32/64bit Adobe Flash Player setup paketleriyle bugüne güncel katılımsız kurulum Flashpaketi setup'ıdır.

>>Page1

• Like 4
  • Thanks 2

BOpG1p.pngGüncellendi! 18 OCAK 2020

Foxit Reader 9.7.1 Build 29511 Türkçe
Notepad ++ 7.8.3 Final [x86x64] Türkçe

Foxit Reader 9.7.1 Build 29511 Final Türkçe 

PDF okuma düzenlemeye yönelik e-book uygulaması lite düşük boyut "Türkçe dil entegre arka plan uygulamalarından arındırıldı !" varsayılan gelir kalıntı bırakmaz!

22mb 7z/şifresiz katılımsız win32/64bit.

gPmGR5.png

Notepad ++ 7.8.3 Final [x86x64] Türkçe

Bit çok programlama dillerine desteğiyle bilinen gelişmiş text editoru Notepad ++ uygulamasının en son çıkan final versiyonu tavsiye edilir.

7mb Sıkıştırma:7z/şifresiz Win32/64bit. katılımsız  Dil:Türkçe

Lv96gV.png

• Like 2
  • Thanks 3

BOpG1p.pngGüncellendi! 20 OCAK 2020

Glary Utilities Pro 5.136.0.162 Türkçe
Java SE Runtime Environment 8 Build 241 [x86 - x64]

Glary Utilities Pro 5.136.0.162 Türkçe
 17 mb zip'li şifresiz win_3264bit katılımsız
Özelleştirilmiş olarak gelen başlat uygulama_dizin kısayolları,Türkçe dil anlaşılırlığı düzenlemesi,Sınırsız serial lisans entegre,optimum ayarları yapılı gelir.

-=-

Java SE Runtime Environment 8 Build 241 [x86 - x64]

133 zip'li şifresiz win_3264bit katılımsız
En son çıkan java8 32/64 bit setup'ları içerir,64 bit windows'ların gereksinimi olan 32 bit java'da kurulur.Sisteminizde mevcut olan,eski yüklü olan javaları evvelinden tamamen kaldırır.Depolanan gereksiz setuplar ve kısayollar sistemden kalkar yer açar.

Xba707.gif

Page1

• Like 3
  • Thanks 1

Güncellendi! 21 OCAK 2020

Advanced Systemcare Pro 13.2.0.218 Final Lite Türkçe

IObit Software Pro Upd_2020.1 Final en-tr

Advanced Systemcare Pro 13.2.0.218 Final Lite Türkçe

Kendim için hazırladığım Lite ASC Pro lite çalışması,yüksek optimizasyon ayarları yapılı,arka planda çalışan tüm servislerden kullanılmayan diller dosyalardan arındırıldı! Alet çantası duruyor istenilen uygulamaları arzu eden yine üzerinden kurabilir.SSD disklere kullananlara yönelik disk birleştirme özelliği devredışı bırakılmıştır. Dileyen menüden açabilir tektıkla aktif eder.Atak hafif düşük boyut kalıntı bırakmaz!

14 mb zipli şifresiz! / Destek: Win32/64 bit / Katılımsız kurulum.

Ekran görüntüleri:

Advanced-Systemcare-13.2.0.218-Final-Free-Download-en-tr.gif

+  IObit Software  Pro Upd_2020.1 Final en-tr

IObit popüler uygulamalarının tamamını kapsayan full olarak kurulsun isteyenler,daha evvel hepsini tek setup'ta birleştirdiğim, IObit Software  Pro kurulum setup paketini indirebilirler.Tüm lisanslar ve optimizasyonlar yapılı gelir.
İçerik:

IObit Uninstaller PRO 9.2.0
İlave ayarlar: Bazı hızlandırma araçlarının ilaveleri Ram,Internet hızlandırma,Başlangıç yöneticisi vb..

89mb zipli şifresiz! / Destek: Win32/64 bit / Katılımsız kurulum.

Z58k60.png

Page1

Edited by forjest
  • Like 5
  • Thanks 1

BOpG1p.png Güncellendi! 23 OCAK 2020

• WPS Office Premium 11.2.0.9144 Multilanguage+Turkish
  • Internet Download Manager 6.36 Build 3
  • K-Lite Mega Codec Pack 15.3.5
  • Flash paketi Update 23/Ocak/2020

WPS Office Premium 11.2.0.9144 Multilanguage+Turkish

En son çıkan final versiyonuna Türkçe dil uyarlanmıştır.Premium lisans,Türkçe dil ve türkçe_imla denetim dosyasıda dahil edildi."Microsoft Word,Excel,P.Point" hazır dosyalarıda ayrıca masaüstüne kısayollarını atar direkt erişim için vb.zamandan kazanç sağlar.(Tanıtım ve Eula sayfaları geçiştirildi) Güncelleme yapmaması için özel metod uygulanmıştır kullanıcıdan habersiz güncelleme yapmaz! + sağtık cloud vb.uzayan kısayol menüleri kalkar.

151 mb 7z şifresiz win32/64 bit katılımsız Dil:Multilanguage+Türkçe

Xbapo5.png

-=-
Internet Download Manager 6.36 Build 3 

Ömür boyu sınırsız lisans! PureFlat tema varsayılan anlaşmalar onaylı tüm tarayıcılara otomatik ekler (Eskiyi kaldırmanıza dahi gerek yok!) yenileme yapar! kurarken int.Tarayıcıları kapanır. 

6 mb 7z şifresiz win32/64 bit katılımsız Dil:Multilanguage+Türkçe

QP6Glj.png

-=-
K-Lite Mega Codec Pack 15.3.5

Temel yaygın kullanılan vVideo ve ses dosyalarını tanıyacak şekilde optimium  ayarlar tanımlanmıştır en son çıkan final/stable versiyonudur.(KliteMEGAKodecpack)

57 mb 7z şifresiz win32/64 bit katılımsız Dil:Multilanguage+Türkçe

gP7RA0.png

-=-
Flash paketi Update 23/Ocak/2020

Adobe Flash player 32.0.0.321 [IE,NPAPI,PPAPI] yeni çıkan stable_setup paketleriyle beraber Flash paketi güncellenmiştir (Java paketleri ekleme özelliğine sahip!)

1pzYqA.jpg

Paket içeriği / Sürüm bilgileri:
Adobe AIR 32.0.0.144
Adobe Flash Player 32.0.0.321 Stable (Internet Explorer IE)
Adobe Flash Player 32.0.0.321 Stable (FireFox-NPAPI)   
Adobe Flash Player 32.0.0.321 Stable (Opera-Chromium – PPAPI)

Adobe Shockwave Player 12.3.5.205 Stable
Microsoft Silverlight 5.1.50918.0 Stable 32/64 

94 mb 7z şifresiz win32/64 bit katılımsız Dil:Multilanguage+Türkçe

Page1

Edited by forjest
  • Like 5
  • Thanks 3

bozart, 9 saat önce yazdı:

Üstad wps offis türkçe olarak mı kurulu gelecek yoksa bizmi türkçe yapacağız ayarlardan 

Varsayılan gelmesiyle alakalı uzun zamandır bir sorun yaşanıyor bu wps office ile ilgili bunu bana daha evvel'den yapımcılarıda (e-mail kanalıyla) sordular nasıl varsayılan olarak ayarladın diye.Olayın mantığı şu,"%localappdata%\kingsoft" dizini altına,her yeni versiyon güncellemesinde,wps office'e ait "yeni sürüm no'su ile", "dil dosyalarının bulunduğu dizinlerde değiştiriğinden dolayı!" sorun çıkmakta bu hala devamda etmekte bu wps ofis'in setup paketlemesi ile alaklı aslında sorun değil, "Installshield premier kullansalar tüm ayarları Allluser altına ekleyip registry girdileri ile yapılabilir esasen".Özetle;sorun yaratmakta olduğunu yapımcısına belirttim.Diğer sabit ekledikleri diller için sorun yok!  (onlar güncellenen setuplara,paketlere ekli olduğundan ingilizce vd. diller) .Türkçe eklenme konusu için:oysaki,kendilerine yine "e-mail yoluyla Türkçe_dil paketimizinde eklenmesini belirtmiştim" baktım tık yok hala.Fazla uzatmadan varsayılan gelmesi için katılımsız setupta'da_ayarlama yaptım Türkçe gelir.Üstteki sorunların gerçekleşmemesi için (Dil değişimi,vb.) güncellemeleri yapmaması için özel metod uygulamadım yani kullanıcıdan habersiz yeni sürüm dil değişimi sorunu yaratmaması mantığında.Linux'te sorun yok. :) 

cankusa, 4 saat önce yazdı:

Java SE Runtime Environment 8 Build 241 Final Released! Winx86x64 Upd 2020.1

Adobe Acrobat Reader DC 2019.021.20061

Üsdadım bunları cihaza kurdugumda yeni güncelleme geldiginde otamatik olarak alıyormu

"Güncelleme / Update / Windows başlangıcı" ayarları tamamen kapalı olarak ayarlanmıştır.Java registry ayarlarından,Adobereader direkt orijinal setup'tan "arm servisleri ve update kayıt girdileri" kaldırılarak işlem uyguladım.Çok fazla program olduğundan yorumlarımda ufak tefek yanılma ve paylarım olabilir kusura kalmayınız lütfen.Genel olarak güncelleme durumu bu.Zaten kendine göre,kişiselleştirerek kullanmak isteyenler genel olarak kendilerinin manuel olarak kurmasında ayrıca fayda var gibi.

..::::::::::::::    Saygılarımla değerli Arkadaşlar. :) 

Edited by forjest
  • Like 2

@forjest Programlar için teşekkür ederim.  360 Total Security eski bilgisayarıma kurdum kasmadan sorunsuz koruyor. Avira virüs motorunu da aktif ettim. Gayet stabil çalışıyor. Sorum: Acaba bu programı full yapma şansımız var mı? Tarama sonrası yükseltme yapın diye uyarı veriyor. Regedit key ve hosttan engelleme ile full yapılabilir mi?

• Like 1

ersan7474

Antivirüs programlarını uzun süre kullanmıyorum,bilindiği üzerede de aşağı yukarı,free/ücretsiz programların neredeyse bir çoğunda doğal olarak bu tarz iletiler söz konusu olmakta gereksizliği dışında bir zararı yok.Diğer taraftan "host vb.bir yöntemle" belki engellenebilir ya da,çıkan mevcut olan iletiyle bağlantılı bir dosya ve kayıt girdisi mevcutsaki mutlaka vardır silinmesiyle çözülebilir tahminim şu an için fikrim yok ne yazıkki gelişme olursa yeni versiyonla güncellerim tabiki saygılarımla.

forjest, 6 dakika önce yazdı:

ersan7474

Antivirüs programlarını uzun süre kullanmıyorum,bilindiği üzerede de aşağı yukarı,free/ücretsiz programların neredeyse bir çoğunda doğal olarak bu tarz iletiler söz konusu olmakta gereksizliği dışında bir zararı yok.Diğer taraftan "host vb.bir yöntemle" belki engellenebilir ya da,çıkan mevcut olan iletiyle bağlantılı bir dosya ve kayıt girdisi mevcutsaki mutlaka vardır silinmesiyle çözülebilir tahminim şu an için fikrim yok ne yazıkki gelişme olursa yeni versiyonla güncellerim tabiki saygılarımla.

@forjest Programı inceliyorum. Kurulu olduğu dizinde yer alan PromoUtil.exe dosyası doğrudan lisans ile alakalı. Müsait oldunuzda bakabilirseniz sevinirim. Teşekkürler 

• Like 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)