Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

Güncellendi 29 Şubat 2020 

Spoiler

BOpG1p.png

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0 Full

(video ses gelişmiş çözücü tanıyarak kurar) katılımsız

Bandicam 4.5.6.1647 Multi_TR

(Gelişmiş video kaydedicisi) lisanslı kurulur katılımsız

Internet Download Manager 6.36 Build 7 Final

Please register to see this content.

(Final idman yeni düzenleme lisanslı pureflat tema varsayılan türkçe gelir direkt_kurulum setup msi dosyasıdır.

Edited by forjest
  • Like 7

Güncellendi! 1 MART 2020 

Spoiler

BOpG1p.png

Internet Download Manager 6.46 Build 7 Final Türkçe [Yeni!]

PureFlat tema varsayılan Full lisanslı şekilde kurulur anlaşmalar onaylı.Tarayıcılarına ekleyememe sorunu için özel kısayollar ilave edildi eklenmeme durumunda birkez tıklayıp eklenti sabitlenebilir şekile getirildi.Google chrome,FireFox ve opera eklenti kısayollarını içerir.Başlat Internet Download Manager dizini altında bulabilirsiniz yeni çalışmam.

8mb zip nopass! Katılımsız (winrarSfx ile paketlenmiştir.)

Ekran Görüntüsü:

vyQR1R.png

Edited by forjest
  • Like 1

tapfer, Şimdi yazdı:

forjest usta idm sağ tuş basınca yönetici olarak çalıştır seçeneği çıkmıyor.Bu yüzden katılımsız kurulum olmuyor.Sağ tuş yapınca yükle,onar,kaldır seçenekleri çıkıyor.

Setup MSI paketi olduğundan "micro star international" ziyani yok hızlı kurulum.Exe olarak eklemedim bu seferki böyle oldu çifttıklada kurar.

kocamanadam, 33 dakika önce yazdı:

forjest hocam sizden bir ricam olacak,acaba windows 10 da defender ı kalıcı olarak silen yada açılmamak üzere etkisizleştiren bir program var mı?Şimdiden teşekkür ederim.Saygılar,

Var. Aşağıdaki Adresten indirip Kullanabilirsiniz. Kalıcı olarak DevreDışı Bırakır.

https://www.sordum.org/files/download/defender-control/DefenderControl.zip

forjest, 01.03.2020 - 19:16 yazdı:

Güncellendi! 1 MART 2020 

İçeriği Gizle

BOpG1p.png

Internet Download Manager 6.46 Build 7 Final Türkçe [Yeni!]

PureFlat tema varsayılan Full lisanslı şekilde kurulur anlaşmalar onaylı.Tarayıcılarına ekleyememe sorunu için özel kısayollar ilave edildi eklenmeme durumunda birkez tıklayıp eklenti sabitlenebilir şekile getirildi.Google chrome,FireFox ve opera eklenti kısayollarını içerir.Başlat Internet Download Manager dizini altında bulabilirsiniz yeni çalışmam.

8mb zip nopass! Katılımsız (winrarSfx ile paketlenmiştir.)

Ekran Görüntüsü:

vyQR1R.png

hocam bahsettiğiniz gibi tarayıcılara eklentileri yükledim lakin idm ile download yapınca her seferinde şu uyarı çıkıyor ;

LostH, 3 saat önce yazdı:

hocam bahsettiğiniz gibi tarayıcılara eklentileri yükledim lakin idm ile download yapınca her seferinde şu uyarı çıkıyor ;

IDM'ye mesaj atmanız önerilir " onun idm ile alakası var."katılımsız uygulamayla ilgili özel bir durum değil arada çıkıyordu diye biliyorum çok önemli bir ileti değil geçin gitsin bence. :D 

Güncellendi 5 mart 2020

Spoiler

BOpG1p.png

VMware Workstation Player 15.5.1 Build 15018445 (Commercial) x64 bit only!
 115mb tam sessiz! - katılımsız commercial lisanslı kurulur. x64 bit sistemler için.

Ne işe yarar? Sanal işletim sistemler oluşturabilir ve boot edilebilir iso dosyalarınızı çalıştırmanızı sağlar test deneme gözlemeleme sistemleri çalıştırma windows linux vb.

Changelog:

Screenshot:

Qy4jrr.png

• Like 3

Güncellendi! 5 Mart 2020 

CCleaner 5.64.7613 Professional Türkçe

Spoiler

BOpG1p.png

h

7mb katılımsız tam sessiz kurulum

Ne işe yarar? Sistem bakım onarım hızlandırma gelişmiş temizlik aracı.Özel parametreler tanımlandı sistemi tamamen arındırır.Pro lisans gömüldü.

W3Wubq.png

• Like 3
  • Thanks 1

Güncellendi 5 mart 2020

Greenshot 1.3.57 Multi-Türkçe

Spoiler

Greenshot 1.3.57 Multi-Türkçe

2MB katılımsız tam sessiz kurulur.

Ne işe yarar?  Resim alma düzenleme gelişmiş screenshot aracı pratik işlevsel format dönüştürücüleri vs. işlemler için tavsiye programdır.

88cshW.png

• Like 3
  • Thanks 1

Güncellendi! 8 mart 2020 | VirtualBox 6.1.4 Build 136177 With Extension packs Final [x86 - x64 ] bit. Türkçe

Spoiler

BOpG1p.png

VirtualBox 6.1.4 Build 136177 With Extension packs Final [x86 - x64 ] bit. Türkçe

115mb zip'li şifresiz katılımsız x86x64 bit.

Kurulum: Eklenti paketiyle beraber "32/64 bit" sistemlere sertifikalarıda ilave ederek tam sessiz şekilde kurulum yapar.

Ne işe yarar? Windows,Linux vd.işletim sistemlerinizi bu oragle virtualbox uygulamasını kullanarak sanal sistemler kurabilir,uygulama program vb.içerikleri  real sistemlerdeki gibi çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz alanında en gelişmiş yaygın kullanılan popüler programlardan oragle virtualbox programının final en son versiyonudur.

VirtualBox 6.1.4 Build 136177 by Oracle

• Like 4
  • Thanks 1

forjest, 05.03.2020 - 20:41 yazdı:

Güncellendi! 5 Mart 2020 

İçeriği Gizle

BOpG1p.png

h

7mb katılımsız tam sessiz kurulum

Ne işe yarar? Sistem bakım onarım hızlandırma gelişmiş temizlik aracı.Özel parametreler tanımlandı sistemi tamamen arındırır.Pro lisans gömüldü.

W3Wubq.png

Ellerinize sağlık hocam keşke asc gibi bununda litesi olsa araçlar ve health check kısmını çok gereksiz buluyorum kayıt defteri temizliği + normal temizlik olsa yeter ek olarak avast bu yazılımı aldıktan sonra içine dayamış telemetrileri site çıkışını engellemesek arayüzdeki veri toplama tiklerini kaldırsak dahi veri yolluyor.

Güncellendi! 8 Mart 2020 | Free Download Manager (FDM) 3.9.7 Build 1641 Türkçe [IDMan Alternatifi Free/ücretsiz!]

Spoiler

BOpG1p.png

Free Download Manager (FDM) 3.9.7 Build 1641 Türkçe [IDMan Alternatifi Free/ücretsiz!]

5mb katılımsız + İlave eklentileri:   /  / 

VnykmN

SoNKraL_

sanıyorum free'de kalmak daha mantıklı gibi,cc'nin son sürümleri eskileri kadar iyi değil.Açıkcası benim favorim her zaman glaryutilities olmuştur şakır şakır sisteme müdahaleler ve %100 sorunsuzluk kendini hiç bozmayan stabil bir uygulama.CC'nin free'sini yapar koyarız bundan sonra professional olmasının ne gibi bir + 'sı var ben pek anlamadım doğrusu. :D 

• Like 2
  • Thanks 1

forjest, 33 dakika önce yazdı:

Güncellendi! 8 Mart 2020 | Free Download Manager (FDM) 3.9.7 Build 1641 Türkçe [IDMan Alternatifi Free/ücretsiz!]

İçeriği Görüntüle

BOpG1p.png

Free Download Manager (FDM) 3.9.7 Build 1641 Türkçe [IDMan Alternatifi Free/ücretsiz!]

5mb katılımsız + İlave eklentileri:     /  / 

VnykmN

SoNKraL_

sanıyorum free'de kalmak daha mantıklı gibi,cc'nin son sürümleri eskileri kadar iyi değil.Açıkcası benim favorim her zaman glaryutilities olmuştur şakır şakır sisteme müdahaleler ve %100 sorunsuzluk kendini hiç bozmayan stabil bir uygulama.CC'nin free'sini yapar koyarız bundan sonra professional olmasının ne gibi bir + 'sı var ben pek anlamadım doğrusu. :D 

Çok basit hocam ben onun mantığını çözdüm totalde 5 farklı sürüm var free - slim - professional - business - tech ile başlayan :) 5'ininde birbirinden farkı yok free'de temizlik yapıyor fakat kısmen yapıyor şöyle temizliyormuş gibi gösterip temizlemiyor.Slim ise setuba reklam konulmamış versiyonu diğer sürümlerde tüm özellikler eksiksiz çalışıyor business-tech olan sürümler zaten sunucular için olup ev kullanıcılarının hiçbir işine yaramayan sürümler.

Valla hocam ben 2.0 sürümünden belli wise care 365 kullanıyorum portable versiyon güncelleme geldikçe update çekiyorum daha hiç sorun çıkardığını görmedim yazılımın kendi araüyzünde sorun çıkarabiliyor ama windowsta hiç olmadı :) belki 50 tane pcye kurmuşumdur hiçbirinde sorun yaşamadım ccleanerin ben flatlite gibi görselliği ayarlı win 10'lar için kullanıyorum wise-asc-glary vb kapsamlı programlar sisteme müdahale ettiği için işlevlerii bozuyorlar kendim için istediğim birşey değildi yani 

Güncellendi! 9 MART 2020 | Wise Care 365 5.4.9 Build 545 PRO Final Türkçe

Spoiler

BOpG1p.png

Wise Care 365 5.4.9 Build 545 PRO Final Türkçe

10MB Zipli Şifresiz! Katılımsız OS: Win32_64bit.

Tüm optimizasyon ayarları yapılı şekilde defender açma,arka plan servisler update vb.meşkuliyetler deaktif konuma alındı yararlı araçlar ön panele konumlandırılmıştır! lisans ve host adresi ekler varsa eklemez orijinal setuptan kurar.

Ne işe yarar? Sistem bakım onarım hızlandırma ve turbo mod ile sistemde kullanılmayan arka plan hizmetleri kapatarak sisteminizde,yüksek hız tepkime sürelerini arttırır.

1LjAMj

• Like 4

Güncellendi! 12Mart2020

Spoiler

BOpG1p.png

Flash paketi [all in one] x86x64 bit.

Adobeair,Adobeflashplayerlar,shockwave,silverlight paketinin tamamının günceleri ve stabil olanları tek bir pakette.Internet uygulamalarını çalıştırmak için sistem alt bileşenleri. Dileyen java setuplarını ekleyebilir opsiyon var. (adları java32 - java64 olsun.)  7zip uygulamasıyla açıp paket içine sürükleyip bırakın javalarıda kurar.

Paket içi Güncellenenler: (AdobeFlashPlayer IE,NPAPI,PPAPI)
Adobe Flash Player 32.0.0.344 (for Internet Explorer) 32/64-bit
Adobe Flash Player 32.0.0.344 (for Firefox – NPAPI) 32/64-bit
Adobe Flash Player 32.0.0.344 (for Opera and Chromium – PPAPI) 32/64-bit

93MB Katılımsız OS: Win32_64bit.

_______________________________________________________________________________________________________________

Wise Care 365 5.4.8 Professional Final Türkçe

7MB Katılımsız OS: Win32_64bit.

Tüm optimizasyon ayarları yapılı şekilde defender açma,arka plan servisler update vb.meşkuliyetler deaktif konuma alındı yararlı araçlar ön panele konumlandırılmıştır! Full lisanslı host crack patch içermez ekle kaldırda görünmez portable gibi kullanılabilirde 7zip sfx ile paketlendi tüm diller çıkarıldı autoupdate,uninstall sağa sola giden gelen dosyalardan arındırıldı sınırsız kullanım sağlandı.SSD iyileştirmeleri turbo mod aktif gelir!

Ne işe yarar? Sistem bakım onarım hızlandırma ve turbo mod ile sistemde kullanılmayan arka plan hizmetleri kapatarak sisteminizde,yüksek hız tepkime sürelerini arttırır.

1LjAMj

• Like 6

Güncellendi! 14 MART 2020

1. VMware Workstation Player 15.5.2 Build 15785246 EN_x64
  2. MiniTool Partition Wizard 11.6 Technician EN_x86x64
  3. Adobe Acrobat Reader DC 2020.06.20034 Final x86x64 Türkçe
  4. Notepad ++ 7.8.5 [x86x64]
Spoiler

VMware Workstation Player 15.5.2 Build 15785246 EN_x64

(Gerçek kurulu sisitemler üzerinden farklı olarak  sanal işletim sistemleri kurma,uygulamaları vb.kullanma işletim sistemlerini kurlanma windows linux vd.sistemler vs.)

*    *    *    *    *

MiniTool Partition Wizard 11.6 Technician EN_x86x64

Hdd diskleri silme bölümleme kurtarma klon ve yedekleme,sürücü harfi atama,diskleri farklı dosya biçimlerine fat32 ntfs linux dosya biçimlerine alma vb.işlemleri için alanında en iyilerinden disk uygulaması

*    *    *    *    *

Adobe Acrobat Reader DC 2020.06.20034 Final x86x64 Türkçe

PDF görüntülemek, yazdırmak ve PDF'lere not eklemek için kullanılan ücretsiz, güvenilir bir standarttır.PDF düzenleme şifreleme okuma vb.bir çok işlemleri yapabileceğiniz free ücretsiz.

*    *    *    *    *
Notepad ++ 7.8.5 [x86x64]

Notepad uygulamasına en gelişmiş alternatif uygulamalarından Notepad++ onlarca programlama dillerine destek farklı biçimlere çeviri farklı kaydetme özellikleri ile final son versiyonu.

• Like 4
  • Thanks 1

Güncellendi! 18 Mart 2020 | FlareGet 4.8.108 Final Türkçe (En iyi IDMan alternatifi dosya indirme uygulaması!) Final versiyonu.

Spoiler

FlareGet 4.8.108 Final Türkçe

8mb Zipli Şifresiz! Katılımsız (Lisans gömüldü Türkçe gelir!)

Ne işe yarar? Son zamanlardaki dosya indirmeme arayışlarına alternatif olarak kullanabileceğiniz çok gelişmiş mükemmel hızlı "FlareGet downloader" işini layıki ile yapmakta.En iyi IDMan alternatifi olarak düşünülebilir.YouTube vb.Video dosyalarınıda indirme kalibiyetine sahip,masaüstü widgeti ekstradan mevcut.

Ekran Alıntısı:

j8C5H5.png

• Like 3
  • Thanks 2

DeaqLe, 7 dakika önce yazdı:

Greenshot  Lınki Ofis Bölümünde Arayan Arkadaslara Hitaben Lınki Burda Sılinmis Gorunuyor..

Son eklediğim beta sorunlarından bazı fonksiyonlarında eksiklik görünce kaldırdım ofis araçları arşiv bölümünde mevcut şu anda.

Evvelki stable versiyonu eklendi. Greenshot 1.2.10.6 Stable 

• Like 2
  • Thanks 1

Güncellendi! 18 MART 2020 

1. Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2019 Redistributable Package x86 & x64 Upd2020.3 MART
  2. Revo Uninstaller Pro 4.2.3  Final Türkçe
Spoiler

BOpG1p.png

Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2019 Redistributable Package x86 & x64 Upd2020.3 MART
68mb zipli şifresiz! Win_32/64bit.

ZB4QA4

Internet ve web tabanlı uygulamaları işletim sistemlerinin donanımların alt yapı bileşenlerinin tamamının bir arada olduğu güncel ms-c++ paketi all in one  x86x64 bit final bugüne güncel.

=======================================================

Revo Uninstaller Pro 4.2.3  Final Türkçe

17mb zipli şifresiz! Win_32/64bit. 

Sisteminizden programları kalıntı bırakmadan tamamen kaldırmanızı sağlar,toplu şekilde kaldırma işlemleri gelişmiş popüler programlarıdan varsayılan dil Türkçe lisanslı.

tgS4TI

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

Güncellendi 19 Mart 2020

Spoiler

Wise Care 365 v5.5.2.547 Professional Final Türkçe

https://yadi.sk/d/1U5YsqSdbWCCnw 13mb zipli şifresiz! katılımsız

Son zamanların en çok tercih edilen popüler bakım onarım hızlandırma uygulaması,özellikle ssd disk otomatik yapılandırma turbo mode özellikleri kullanıcı büyük ölçüde kazanmış buluyor. >> Page1

• Like 3

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)