Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

Güncellendi / Yeni düzenleme: 20 Mart 2020

Wise Care 365 v5.5.2.547 Professional Final Türkçe (Yeni!)

Internet Download Manager 6.36 Build 7 Final Türkçe (Yeni!)

Spoiler

BOpG1p.png

Internet Download Manager 6.36 Build 7 Final Türkçe (Yeni!)

Popüler Hızlı dosya indirme aracı idm'nin final son versiyonu!

Derleme: Ömür boyu güncelleme sormaz donduruldu.Serial tanımlandı!, yeni çalışmada yükleme evveli,arındırma ve yüklerken dosyaların sisteme entegrasyonu ile ilgili ufak tefek değişiklikler yapıldı.Beni oku text dosyası zip içeriğine eklendi inceleyiniz. 

8mb zipli şifresiz katılımsız Win32_64bit.

TS2eHw

Wise Care 365 v5.5.2.547 Professional Final Türkçe (Yeni!)

Please register to see this content.
 13mb zipli şifresiz katılımsız Win32_64bit.

Son zamanların en çok tercih edilen popüler bakım onarım hızlandırma uygulaması,özellikle ssd disk otomatik yapılandırma turbo mode özellikleri kullanıcı büyük ölçüde kazanmış buluyor.

Yeni ayarlar: 

Uygulama güncelleme kontrolleri,defender windows updateleri otomatik açma kapalı,sağa sola eklenen kısayollar,ön panel görevlerin tanımlanma sıralaması vb. Yeni düzenleme ve düzeltmeler yapıldı.

mthtfd

Edited by forjest
  • Like 6

Hakankaya1973, 2 saat önce yazdı:

forjest hocam son paylaştığınız idm katılımsız değil. bir kontrol edermisiniz.

Bilgilendirme için teşekkür'ler!  Paketleme sonrası,orijinal adını vermiştim bundan dolayı,dosyalar karışmış şimdi katılımsız ile düzelttim link eklendi.

• Like 3

Güncellendi 23 Mart 2020 | WinRAR 5.90 B3 [x86 - x64] Bit Türkçe

Spoiler

BOpG1p.png

WinRAR 5.90 B3 [x86 - x64] Bit Türkçe

6 mb katılımsız (win_32-64  bit.)

Derleme: Türkçe dil,lisans,sürüm bilgileri,sağtık menü tek sekmede birleşik.e-mail gönderimleri çıkarılarak azaltma yapıldı,Rar yanına Zip paketleme seçeneğide ilave edildi bir adet varsayılan gelen tema ile kurulur.WinRAR_32 64 bit setuplardan uygun olanını sisteme tam sessiz kurar.

8pdiX1

• Like 4

Güncellendi! 23 Mart 2020 | Opera 67.0.3575.97 DuckDuckGO  [x86 - x64] Bit Türkçe

Spoiler

BOpG1p.png

Opera 67.0.3575.97 DuckDuckGO  [x86 - x64] Bit Türkçe

52 mb zipli şifresiz! katılımsız (win_32-64  bit.)

" GÜVENLİK! - GİZLİLİK ESASLI! - REKLAM ENGELLEME! - TAKİP ETMEZ! - VPN' Lİ - DUCKDUCKGO ARAMA MOTORU VARSAYILAN! "

Opera'nın ve bağlı olan haber kaynakları izleyiciler ve google ile bağlantıları kesilmiştir.Güvenliğe ve gizliliğe dayanan takip etmeden gizlilik esaslı olan, popüler arama motoru olan "DuckduckGO Arama motoru tanımlanmıştır. Varsayılan olarak gelir katı arama kuralları açık.Tam sessiz (Alluser) tüm kullanıcılar için kurulur.

mB8rfJ

• Like 8

forjest, 4 saat önce yazdı:

Güncellendi! 23 Mart 2020 | Opera 67.0.3575.97 DuckDuckGO  [x86 - x64] Bit Türkçe

İçeriği Görüntüle

BOpG1p.png

Opera 67.0.3575.97 DuckDuckGO  [x86 - x64] Bit Türkçe

52 mb zipli şifresiz! katılımsız (win_32-64  bit.)

" GÜVENLİK! - GİZLİLİK ESASLI! - REKLAM ENGELLEME! - TAKİP ETMEZ! - VPN' Lİ - DUCKDUCKGO ARAMA MOTORU VARSAYILAN! "

Opera'nın ve bağlı olan haber kaynakları izleyiciler ve google ile bağlantıları kesilmiştir.Güvenliğe ve gizliliğe dayanan takip etmeden gizlilik esaslı olan, popüler arama motoru olan "DuckduckGO Arama motoru tanımlanmıştır. Varsayılan olarak gelir katı arama kuralları açık.Tam sessiz (Alluser) tüm kullanıcılar için kurulur.

mB8rfJ

forjest hocam opera dışında güvenlik ve gizlilik ayarları üst seviyeye çıkarılmış başka bir katılımsız tarayıcı hazırlayabilirseniz çok güzel olur. benim gibi arkadaşlarımın da çoğu opera tarayıcısından hiç hoşlanmıyor. firefox ve/veya chrome hem gizli hem de güvenli hale getirilebilir kanaatindeyim.  sizin eliniz değerse tadından yenmez üstadım?

Selamın Aleykum Foruma yeni katıldım ve çok yardımcı gerçekten usta kişiler tarafından olusturuldugu cok belli elinize saglık basarınızın yardımlarınızın devamını dilerim..

Bir Sorum olacaktı size bu programların bir arayuz uzerınden secılerek kurulma gıbı bır secenegı varmı yada hepsini tekbir link uzerınden ındırme sansımız varmıdır ? iyi akşamlar

Hakankaya1973, 15 saat önce yazdı:

forjest hocam opera dışında güvenlik ve gizlilik ayarları üst seviyeye çıkarılmış başka bir katılımsız tarayıcı hazırlayabilirseniz çok güzel olur. benim gibi arkadaşlarımın da çoğu opera tarayıcısından hiç hoşlanmıyor. firefox ve/veya chrome hem gizli hem de güvenli hale getirilebilir kanaatindeyim.  sizin eliniz değerse tadından yenmez üstadım?

Opera chrome tabanlı ve eklentileriyle tamamen uyumlu olan oldukça kapsamlı ve aranılanlar olarak , içeriğinde reklam engelleyicisi VPN uygulamaları,whatsapp,facebook vd. sosyal ağlarla etkileşim sağlayan tools'larıda barındıran oldukça işlevsel bir tarayıcısı aslında opera'ya negatif yaklaşımınız biraz haksızlık olmuş nacizane fikrim. Ancak Google chrome ve Firefox son sürümlerinde her pc'ye göre farklı kimlik ID oluşturduğundan dolayı,yapılan özelleştirmeler sabit olarak gelmemekte yöntemler var elbette ancak bu durumdan kaynalı olarak opera'da yoğunlaşılmıştır.Zaten herkesin neredeyse kullandığı bir eklenti paketleri hesapları vb. olduğundan dolayı günümüzde çok fazla aranılan bir özellik geriye bırakmamaktalar özetle bahsi geçen durumdan kaynaklı olarak hazırlanamamaktadır. Kolay gelsin.

Aksoy2005, 11 saat önce yazdı:

Selamın Aleykum Foruma yeni katıldım ve çok yardımcı gerçekten usta kişiler tarafından olusturuldugu cok belli elinize saglık basarınızın yardımlarınızın devamını dilerim..

Bir Sorum olacaktı size bu programların bir arayuz uzerınden secılerek kurulma gıbı bır secenegı varmı yada hepsini tekbir link uzerınden ındırme sansımız varmıdır ? iyi akşamlar

Aleyküm selam hoşgeldiniz merhabalar uygulamalar tek elden yüklemek istiyorsanız elinizdeki mevcut olan tüm uygulamaları forum içerisinde popüler ve işlevsel kendimde kullandığım software setup platform uygulamasını kullanabilirsiniz içerisine atılacak olan tüm programları seçmeli özelleştirmeli şekilde kurdurabilirsiniz. >>Konulinki

İndirme şansı konuda kategorilere ayrılarak düzenleme yapıldı,yandexdisk üzerinden kategorilerden orn Internet araçları diyelim altında bulunan yüklü olan programları tektek indirmeniz gerekecek bu diğerleri içinde geçerli.Yandexdisk üzerinde hepsini indirecek bir özellik yok maalesef.Bununla ilgili  ancak feedback yaparak e-mail yoluyla yandex yöneticilerine özel olarak bildirmeniz bu tarz bir özelliğin eklenmesi hususunda istekte bulunulursa belki yaparlar şimdilik bu tarz bir özellik yok.Şu olabilir belki tüm uygulamalar tek dizin içerisinden verilebilir ancak,düzen anlayışında hazırlandığından bunu arzu etmem doğrusu şu haliylede yeterli isteyen zaten istediğini seçip indirebilmekte yandexdisk'te taktir edilirki diğer bir cloud bulut dosya barındırma sitelerine göre en pratiği ve kolay indirilebilirliliği olan sitelerden.

Kolay gelsin.

• Like 2

Aksoy2005, 18 saat önce yazdı:

forjest, 6 saat önce yazdı:

Opera chrome tabanlı ve eklentileriyle tamamen uyumlu olan oldukça kapsamlı ve aranılanlar olarak , içeriğinde reklam engelleyicisi VPN uygulamaları,whatsapp,facebook vd. sosyal ağlarla etkileşim sağlayan tools'larıda barındıran oldukça işlevsel bir tarayıcısı aslında opera'ya negatif yaklaşımınız biraz haksızlık olmuş nacizane fikrim. Ancak Google chrome ve Firefox son sürümlerinde her pc'ye göre farklı kimlik ID oluşturduğundan dolayı,yapılan özelleştirmeler sabit olarak gelmemekte yöntemler var elbette ancak bu durumdan kaynalı olarak opera'da yoğunlaşılmıştır.Zaten herkesin neredeyse kullandığı bir eklenti paketleri hesapları vb. olduğundan dolayı günümüzde çok fazla aranılan bir özellik geriye bırakmamaktalar özetle bahsi geçen durumdan kaynaklı olarak hazırlanamamaktadır. Kolay gelsin.

Aleyküm selam hoşgeldiniz merhabalar uygulamalar tek elden yüklemek istiyorsanız elinizdeki mevcut olan tüm uygulamaları forum içerisinde popüler ve işlevsel kendimde kullandığım software setup platform uygulamasını kullanabilirsiniz içerisine atılacak olan tüm programları seçmeli özelleştirmeli şekilde kurdurabilirsiniz. >>Konulinki

İndirme şansı konuda kategorilere ayrılarak düzenleme yapıldı,yandexdisk üzerinden kategorilerden orn Internet araçları diyelim altında bulunan yüklü olan programları tektek indirmeniz gerekecek bu diğerleri içinde geçerli.Yandexdisk üzerinde hepsini indirecek bir özellik yok maalesef.Bununla ilgili  ancak feedback yaparak e-mail yoluyla yandex yöneticilerine özel olarak bildirmeniz bu tarz bir özelliğin eklenmesi hususunda istekte bulunulursa belki yaparlar şimdilik bu tarz bir özellik yok.Şu olabilir belki tüm uygulamalar tek dizin içerisinden verilebilir ancak,düzen anlayışında hazırlandığından bunu arzu etmem doğrusu şu haliylede yeterli isteyen zaten istediğini seçip indirebilmekte yandexdisk'te taktir edilirki diğer bir cloud bulut dosya barındırma sitelerine göre en pratiği ve kolay indirilebilirliliği olan sitelerden.

Kolay gelsin.

ılgınız ıcın cok teşekkur ederım bu siteyi youtube uzerınden kendıme multıboot ayarlamak ıcın bakmaya başladım gercekten en verımlı ve en olanaklı forum aranıza katıldıgım ve sızın gıbı ınsanlarla tanıstıgım ıcın cok sevındım . Kıbrıstan selamlar :)

forjest, 7 saat önce yazdı:

Opera chrome tabanlı ve eklentileriyle tamamen uyumlu olan oldukça kapsamlı ve aranılanlar olarak , içeriğinde reklam engelleyicisi VPN uygulamaları,whatsapp,facebook vd. sosyal ağlarla etkileşim sağlayan tools'larıda barındıran oldukça işlevsel bir tarayıcısı aslında opera'ya negatif yaklaşımınız biraz haksızlık olmuş nacizane fikrim. Ancak Google chrome ve Firefox son sürümlerinde her pc'ye göre farklı kimlik ID oluşturduğundan dolayı,yapılan özelleştirmeler sabit olarak gelmemekte yöntemler var elbette ancak bu durumdan kaynalı olarak opera'da yoğunlaşılmıştır.Zaten herkesin neredeyse kullandığı bir eklenti paketleri hesapları vb. olduğundan dolayı günümüzde çok fazla aranılan bir özellik geriye bırakmamaktalar özetle bahsi geçen durumdan kaynaklı olarak hazırlanamamaktadır. Kolay gelsin

forjest hocam "her pc'ye göre farklı kimlik ID oluşturduğundan dolayı,yapılan özelleştirmeler sabit olarak gelmemekte" konusu önemli haklısınız. normalde sizin hazırladığınız web tarayıcısını güvenle kullanırdım ama opera şu lanet arayüze geçtiğinden beri kullanmıyorum. farklı yerlerde bir sürü ayar var ve yeni sürüm geldiğinde tekrar aynı ayarlarla uğraşıyorum  ya da temizleme aracı kullandığımda varsayılan ayarlar geri geliyor. hastalık nedeniyle yazıları okumakta güçlük çekiyorum, haliyle her defasında baştan başlamak zor oluyor. cevap verme nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim. lütfen şu zor günlerde sağlığınıza dikkat edin üstadım. saygılarımla...

• Like 1

Güncelllendi! 26 MART 2020 | Driver Talent  Pro 7.1.28.108 Final Türkçe | Ne işe yarar? Sürücü güncelleme,yedekleme

Spoiler

BOpG1p.png

Driver Talent  7.1.28.108 Final Türkçe

28mb zipli şifresiz! katılımsız win_3264bit. (Lisans gömülmüştür!)

Ne iş yarar? Windowsu kurdunuz driver sürücüleriniz eksikse eğer bu program internet hepsini tamamen bulup otomatik olarak en güncellerini bulup sistemizin sürücülerini yükler günceller!Her güncelleme sonrası sürücü,driver yedeklerinizi alarak,bir sonraki windows yüklemesi sonrasıda otomatik olarak güncel sürücülerinizi aynı şekilde yedekten geriye yükler.

Güncelleme tarihi: 26 Mart 2020 |  Programın amacı: Sürücü güncelleme,yedekleme,sürücüleri internetten bulup yükleme programı.

zXx1Ab

• Like 2
  • Thanks 1

Güncellendi! 25 MART 2020 | AIMP 4.60 Build 2180 Final Türkçe ZIX/WinAmp Player Temalı!

Spoiler

BOpG1p.png

AIMP 4.60 Build 2180 Final Türkçe

12mb zipli şifresiz! katılımsız win_3264bit. ZiX ve WinAmp player teması ilaveli.

Ne iş yarar? AIMP Player gelişmiş müzik oynatıcısı olmanın yanı sıra radyo,müzik etiketleri düzenleme,ses yükseltme içeriğinde bulunan ses efektleri vb. zengin özellikleri bulunan uzun zamandır popüler olan müzik oynatıcılarındandır.AIMP player winamp müzik player'dan sonra en yaygın kullanılan playerlar'dan stable final son versiyonudur.

LEXbBE

• Like 2

forjest, 4 saat önce yazdı:

Güncellendi! 25 MART 2020 | AIMP 4.60 Build 2180 Final Türkçe ZIX/WinAmp Player Temalı!

İçeriği Gizle

BOpG1p.png

AIMP 4.60 Build 2180 Final Türkçe

12mb zipli şifresiz! katılımsız win_3264bit. ZiX ve WinAmp player teması ilaveli.

Ne iş yarar? AIMP Player gelişmiş müzik oynatıcısı olmanın yanı sıra radyo,müzik etiketleri düzenleme,ses yükseltme içeriğinde bulunan ses efektleri vb. zengin özellikleri bulunan uzun zamandır popüler olan müzik oynatıcılarındandır.AIMP player winamp müzik player'dan sonra en yaygın kullanılan playerlar'dan stable final son versiyonudur.

LEXbBE

hocam çok özür dilerim ama link yok sanki.

Hocam,  ASC kullanıyorum (sizin son katılımsız yaptığınız) ne olduysa başlatıcısı Asc.exe silinmiş, proğram çalışıyor lakin ASC başlatıcısı Görev Çubugu'nda olmadığı gibi (kısayol'u) yükleme yeri Program Files'ten de silinmiş (diğer; ekstra başlatıcılırı var tek Asc.exe yok) mecburen sileceğim ve öneriniz olan Wise Care 365 denemek istiyorum (yıllar sonra) :) Tek takıntım, ASC'nin Verimlilik İzleyicisi'nin olmayışı idi. Aklıma takılan, Verimlilik İzleyici sanki ayrı kullanılabilir olup/olmadığıdır. Sadece; Verimlilik İzleyici'yi ayrı kurabilirmiyiz?

forjest, 10.03.2020 - 00:01 yazdı:

Güncellendi! 9 MART 2020 | Wise Care 365 5.4.9 Build 545 PRO Final Türkçe

İçeriği Gizle

BOpG1p.png

Wise Care 365 5.4.9 Build 545 PRO Final Türkçe

10MB Zipli Şifresiz! Katılımsız OS: Win32_64bit.

Tüm optimizasyon ayarları yapılı şekilde defender açma,arka plan servisler update vb.meşkuliyetler deaktif konuma alındı yararlı araçlar ön panele konumlandırılmıştır! lisans ve host adresi ekler varsa eklemez orijinal setuptan kurar.

Ne işe yarar? Sistem bakım onarım hızlandırma ve turbo mod ile sistemde kullanılmayan arka plan hizmetleri kapatarak sisteminizde,yüksek hız tepkime sürelerini arttırır.

1LjAMj

bulunamadı diyor link ölmüş

tahsin4345, 3 saat önce yazdı:

bulunamadı diyor link ölmüş

Uygulamalar versiyon güncellemeleri sonrası program + link vb. gelişmelerden dolayı herşeyiyle tamamen en güncel olanını arşive ilave ediyorum ondandırki,yenileme sonrası farklı sürümden yeni programın eklenmesi sonucu değişimden kaynaklı link bulunamıyor iletisinin çıkması değerli kardeşim.

Alt kısma arşiv linki ekledim Katılımsız arşivden istediğinizi indirip/download edebilirsiniz.

Katılımsız arşiv direkt  link: 

< (Mevcut wise365 cleaner uygulaması)  > "bakım onarım temizlik araçları" dizininde yer almaktadır.

Saygılarımla kolay gelsin. 

• Like 2
  • Thanks 1

Kesinlikle çok faydalı bir başlık.. Forjest'e teşekkür ederim. 

Bir isteğim olacak.. Görsel olarak daha derli toplu olması ve boyutunun küçük olması nedeniyle Office alternatifi olarak WPS Office tercih etmeye başladım.  Sunumdaki WPS OFFICE 10.2.0.7646 Final Multi.Turkish [Noupdate!].exe dosyasını indirdim. İngilizce windows kurulu, direkt ingilizce açılıyor.  Ancak Türkçe seçeği yok ayarlar bölümünde..  Kendim için sormuyorum aslında. Yakın çevreme lazım olduğunda artık Mic. Office yerine WPS kuracağım. İlk soracakları şey muhtemelen bu olacak. Türkçe yapılabiliyor mu?

Teşekkürler tekrar..

• Like 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)