Jump to content

Recommended Posts

oguzhan_mavi, 3 saat önce yazdı:

Katılımsız Program Arşivin Link Çalışmıyor Abi Güncelleme Yapıyorsun Sanırım Saygılarımla

Raporlama ve şikayetler olduğundan olsa gerek linklerde sorunlar yaşandı tekrar'dan sıfırlayarak ekledim. Yeni linkten tekrar'dan indirme işlemini yapabilirsiniz sorunsuz şekilde. Saygılarımla 🙂

• Like 1
  • Thanks 1

Opera 74.0.3911.232 Stable [x86-x64] 

Please register to see this content.
 7z şifresiz!

Hızlı internet tarayıcısının stabil versiyonu. Reklam engelleme ve VPN eklentileriyle fark yaratan bununla kalmayıp, sosyal ağlara dahi (Whatsapp vd.) kendi üzerinden bağlanma özellikleri ile gelmekte.

Güncellenme tarihi: 21 Mart 2021

• Thanks 1

forjest, 11.03.2021 - 00:51 yazdı:

Ben sade olanını kullanıyorum. Türkçe dil dosyası yetersiz demekki çeviri yapan olursa ekleriz dili demekki tam olarak yeterli değil tr dil öyle anlaşılıyor farklı birşey olmasa gerek.

@forjest ustanın, ASCU 14 için exe dosyasından çeviriyi düzenlediği için, eklediğim .lng klasörlerine gerek kalmamıştır...

Edited by CEM0KA
Eklenenler geçerliliğini kaybetti...
  • Like 3

Advanced SystemCare Ultimate 14.1.0.129 Final Türkçe [ Sistem bakım onarım Antivirüs Bitdefender Koruma! ]

108MB 7Z Pass: tnctr Katılımsız kurulum OS:Winall32/64bit.

Bilgi: İngilizce olan yerler uzun uğraş sonucunda Türkçe diline çevirisi yapılmıştır. Bu sayede anlaşılırlık sağlanmıştır. Uygulamanın ana menüsü, üst ve alt fonksiyon başlıkları dahil çevirildi sanıyorum yeterli gelecektir.

Güncellenme tarihi: 22 MART 2021

• Like 4
  • Thanks 1

Adobe Acrobat Reader DC 2021.001.20145 Final en-tr

Foxit Reader 10.1.3 Build 37598 Final en

Bilgi: PDF okuma düzenleme ebook içerikleri gösterme vs.. her pc'de bulunması gereken temel pdf araçları. Arka plan güncelleme kontrolleri dosyaları ve telemetry dosyaları kaldırılmıştır.

Güncellenme tarihi: 23 Mart 2021 | OS:Winall32/64 bit katılımsız

Spoiler

DHyisc

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

PowerISO 7.9 Final x86x64 

Katılımsız Win32/64bit. multi-tr

Bilgi: Windows, Linux vd. işletim sistemlerinin iso dosyalarını açma,düzenleme,iso dosyalarında değişiklikler yapma ve yazdırma işlemleri gibi gelişmiş özellikere sahip olan power iso programının final 7.9 son çıkan final versiyonudur.

Güncellenme tarihi: 23 Mart 2021

• Like 2
  • Thanks 1

HD_Wallpaper Update 24 Mart 2021 | 

Bilgi:
HD Kalitesinde 56 Adet Resim içerir. Klasik duvar kağıtlarından sıkıldıysanız eğer işinizi görecek görsellere sahip diyebiliriz. Başta Windows,Linux sistemleri olmak üzere kullandığım elimdeki duvarkağıtlarıdır. Güncellenmiştir. "Masaüstüne kısayolu gelir. | C:\Windows\Web\Wallpaper\Windows dizinine extract eder."

Resimlerden - Ekran Alıntısıdır:

EMnhO2

Edited by forjest
  • Like 7
  • Thanks 2

Advanced SystemCare Ultimate 14.1.0.130 Final Multilanguage + Türkçe

7z Şifresiz Katılımsız kurulum. Windows (x86x64) bit.

Bilgi: ASC Ultimate 14.1 final sürümünde Türkçe düzeltilerek orijjinal şekilde yayımlanmıştır. Artık %100 olarak Türkçe kullanmak mümkün. Bitdefender koruma antivirüs içeren bakım onarım hızlandırma aracının popüler sürümüdür. Hem korur hem sisteminizi hızlandırır.

Güncelenme tarihi: 24 MART 2021

Spoiler

o9JQjU

Edited by forjest
  • Like 2

forjest, 1 saat önce yazdı:

Advanced SystemCare Ultimate 14.1.0.130 Final Multilanguage + Türkçe

7z Şifresiz Katılımsız kurulum. Win_(x86x64) bit.

Bilgi: Programın Ana menüsü arayüzündeki eksik olan Türkçe dil çevirisi yapılarak düzenlenmiştir. Nette ilk!, Bitdefender Antivirüs motoru kullanarak sistemi hem koruyan,hemde bakım onarım hızlandırma işlemlerini yapan son zamanların en çok tercih edilen programlarından.

Güncelenme tarihi: 24 MART 2021

İçeriği Gizle

@forjet usta şimdi Tamamen Türkçe...

• Like 2

forjest, 23.03.2021 - 21:58 yazdı:

Dil ayarlarından eklenebiliyor diye biliyorum. Multilanguage bir uygulama zaten. Orijinal setup'ını paketleyip ekledim. indirdiğim gibi.

Hacı abi Ayarlardan türkçe yapılabiliyor zaten lakin programı kurduktan sonra Register istedi direk. Hani alışmıştık full olarak kullanmaya ondan dedim :)  

sayın forjest üstad sizden bir ricada bulunabilirmiyim.işyerinde ofis 2013 lisanslı kuruyoruz.şirket lisansı oluyor bu.düz sade birşey  bunu katılımsız yapabilirmiyiz acaba.OInstall install ile ofis 2013 indirip kurunca keyi kabul etmiyor.bu lisans  kurumsal kullanıma yöneliktir gibi bir hata veriyor.elimdeki orginal dosyaları elimizdeki keyi girerek katılımsız yapabilirmiyiz acaba

bozart, 30.03.2021 - 08:54 yazdı:

Aomei Backupper 6 güncelleme şansınız var mı 

Katılımsız çalışmaları bıraktım artık daha yapmıyorum. Farklı bir kaynaktan konudan edinirsen daha iyi olacaktır.

cankusa, 31.03.2021 - 15:23 yazdı:

Adobe Acrobat 2021.001.20145

Üsdat chaza kurudum pdf dosyasını açmıyor  kontrol edebilirmisiniz.Teşekür ederim

Katılımsız çalışmaları bıraktım artık. İlgilenmiyorum değerli kardeşim normal setup'ından kurmayı deneyin.

mustafakarasan, 15 dakika önce yazdı:

sayın forjest üstad sizden bir ricada bulunabilirmiyim.işyerinde ofis 2013 lisanslı kuruyoruz.şirket lisansı oluyor bu.düz sade birşey  bunu katılımsız yapabilirmiyiz acaba.OInstall install ile ofis 2013 indirip kurunca keyi kabul etmiyor.bu lisans  kurumsal kullanıma yöneliktir gibi bir hata veriyor.elimdeki orginal dosyaları elimizdeki keyi girerek katılımsız yapabilirmiyiz acaba

Sohbet bölümünden konu açarak çözüme ulaşmanız daha etkili olabilir ofislerle alakalı bir malumatım yok ne yazıkki.

• Sad 1

forjest, 17.05.2019 - 12:47 yazdı:

" Katılımsız program çalışmalarına son verilmiştir! anlayışınız için teşekkür ederim saygılarımla Forjest." 

&

Eski çalışmalarıma

ulaşabilirsiniz (Cloudmail-RU) sitesi.

Herşeyin hayırlısı... Büyük menfaat gördük çalışmalarından Allah razı olsun... Bence artık sadece bir tek konuya yönelmelisin ve tüm performansını ona harcamalısın. Allah razı olsun her konuya yetişmeye çalışıyorsun ama nacizane tavsiyem MACBUNTU üzerinde durman. Hem yerli hemde yabancı birçok kitle tarafından gerekli takdiri ve desteği alacağını düşünüyorum.... Yinede  Bilmiyorum ustad belki daha güzel başka fikirlerin vardır. Her paylaşım ve çalışman için Allah razı olsun tekrar. Sağol varol. iyiki varsın.  :) 

• Like 1
  • Thanks 1

" Katılımsız program çalışmalarına son verilmiştir! anlayışınız için teşekkür ederim saygılarımla Forjest." 

&

Eski çalışmalarıma

Neden?

• Thanks 1

&

Eski çalışmalarıma

Sürekli güncellemekten sıkıldın sanırsam abim yada sağlık sıkıntılarımı baş gösterdi.Üzüldüm valla çalışmalarınızı ilgiyle takip edip çalışmalarınızı ve yorumlarınızı takdir etmekten çekinmiyordum.Bi ustayıda kaybettik buda bizim ayıbımız olsun 😕

• Thanks 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)