Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

µTorrentPro 3.5.5 Build 45988 Stable Final Türkçe | 

Please register to see this content.

Antivirüs içermeyen sürümdür.Türkçe dil lisans entegre edilmiştir.Güncelleme vb. kontroller devredışı bırakıldı.

Spoiler

2021 04 23 13 54 23

Güncellenme tarihi: 23 Nisan 2021

• Like 1
  • Thanks 1

kadetti, 5 saat önce yazdı:

Üstat ücretsiz shutter encoder ekleyebilirseniz iyi olur.Program dönüştürme kırpma dahil bir çok şeyi hem resim hemde de video dosyalarında yapabiliyor.

a.gif.7a54b1efcf2096203243a102aa1af09d.gif

Proğramın portable sürümü var.

Ayrıca; Türkçeleştirmeye başladım....

• Like 2
  • Thanks 1

CEM0KA, 6 dakika önce yazdı:

Proğramın portable sürümü var.

Ayrıca; Türkçeleştirmeye başladım....

Dil çevirisinin dahil edilmesiyle ilgili olarak yapımcısına dil dosyası e-mail kanalıyla atılarak eklenmesi sağlanabilirse bir sonraki sürümlerde veya yenilemelerde eklenmesi söz konusu olabilir herkeste istifade etmiş olur bu sayede. :) 

Yapımcısının e-mail adresi: [email protected]

• Like 2

forjest, 10 dakika önce yazdı:

Dil çevirisinin dahil edilmesiyle ilgili olarak yapımcısına dil dosyası e-mail kanalıyla atılarak eklenmesi sağlanabilirse bir sonraki sürümlerde veya yenilemelerde eklenmesi söz konusu olabilir herkeste istifade etmiş olur bu sayede. :) 

Yapımcısının e-mail adresi: [email protected]

Çeviri bittiğinde dil dosyalarını mailine atarım...

• Like 2

GOM Player Plus 2.3.64.5328 Final Türkçe [İstek üzerine hazırlanmıştır!]

indirme linki: 

zipli şifresiz katılımsız.

Bilgi: Güncellemeler devredışı,kontrol panali ve media listesi açık şekilde gelir.Plus lisans direkt entegre edildi.

Ekran alıntısı

Güncellenme tarihi: 23 Nisan 2021

• Like 3
  • Thanks 2

Startisback AIO 2.9.11-2.1.2-1.7.6 Final Türkçe | 

7z Nopass!

Lisans,Ekstra butonlar entegre edildi. Windows10/8.1-8 işletim sistemleri için başlat menüsü uygun olanı kurulur.

Spoiler

PWaLzE.png

Güncellenme tarihi: 25 Nisan 2021

• Like 1
  • Thanks 1

tapfer, 7 saat önce yazdı:

forjest usta Portable arşiv kaldırıldı mı? Portable linklerini bulamıyorum.

Portable çalışmalarını bıraktım. Elimdekileri sadece kendim için kullanıyorum. Yaptıklarımda ara ara hatalara denk geldim sonra kafama basmayınca linki kaldırdım. Portable çalışmalarında başarı kaydedemedim sisteme göre farklılıklar doğuyor katılımsız çalışmalara göre daha uğraştırıcı sanki. :) 

• Like 4

Advanced SystemCare Ultimate 14.0 Final Türkçe (Sistem bakım onarım antivirüs özellikleri Bitdefender destekli!)

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 14.2 EN (Silinen dosyaları kurtarmada alanında en iyilerinden!)

TeamViewer 15.17.6.0 Reklamsız Final Türkçe (Uzaktan bağlantı kurma pc'ler arası kontrolleri sağlama vs.)

Güncellenme tarihi: 29 Nisan 2021 | Katılımsız os. win32/64bit.

• Like 2
  • Thanks 1

Shadowscape, Bir saat önce yazdı:

Pot playerı tek geçerim : )

VLC Player'daki özelliklerin yarısı dahi yok, ancak pot player tabiki media formatları vs. geniş özellikleri modern arayüzü vs. sollayabilir.dediğim gibi vlc'deki geniş özelliklere sahip şu ana dek farklı bir video oynatıcısı görmedim bu benim düşüncem yanılıyorda olabilirim. :) 

• Like 2

forjest, 12 dakika önce yazdı:

VLC Player'daki özelliklerin yarısı dahi yok, ancak pot player tabiki media formatları vs. geniş özellikleri modern arayüzü vs. sollayabilir.dediğim gibi vlc'deki geniş özelliklere sahip şu ana dek farklı bir video oynatıcısı görmedim bu benim düşüncem yanılıyorda olabilirim. :) 

O konudaki videonuzda öğrendim bende :D Harbi AIO gibi bir şey.

• Like 1

forjest, 12 dakika önce yazdı:

Özelliğe pek de gerek yok : ) . Sağ ok sol ok ile ileri geri kolayca alabiliyorsun. Videoyu açıp oynatıyorsun başka bişi yapıldığını görmedim : )

Internet Download Manager 6.38 Build 22 Final | https://cloud.mail.ru/public/m4Fu/2Ci1qJTg7 Katılımsız

Bilgi: PureFlat Tema varsayılan | Ömürboyu Lisanslı / Güncelleme yapmaz!

Spoiler

OhuzBU.png

Update 30 Nisan / April 2021

• Like 4
  • Thanks 3

Wise Care 365 5.6.6 Build 567 Profession Final Türkçe | Sistem bakım onarım otomatik hızlandırma uygulaması

Katılımsız Os: winall_32/64bit.

Bilgi:Tüm optimizasyon yapılandırmaları tanımlandı! | Windows update ve defender'ı açma özellikleri deaktif gelir.

Spoiler

OiuRqP.png

Upd 2 Mayıs 2021

• Like 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)