Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

starrtiktokk, 7 saat önce yazdı:

forjest usta.sizin hiç katılımsız microsoft office plus çalışmanız yok. katılımsız full sürüm office 2021 hazırlama imkanınız varmı ?

Bu

Please register to see this content.
inceleyin eminim siz de katılımsız ofis yapabilirsiniz.

Edited by kadetti
  • Like 1

starrtiktokk, 1 saat önce yazdı:

forjest usta.sizin hiç katılımsız microsoft office plus çalışmanız yok. katılımsız full sürüm office 2021 hazırlama imkanınız varmı 

Benim arşivde forjest ustanın katilimsiz offis 2013 msdn çalışması var.. işinize yararsa uplad edebilirim 

Edited by bozart
  • Like 1

StartIsBack AIO v3.1.5-2.9.17-2.1.2-1.7.6 For W11-10-81-8 x86_x64

Bandicam 5.3.3.1895 Final x64

Windows 10 LTSB VE LTSC işletim sistemleri için, üzerinde bulunmayan Microsoft Store mağaza katılımsız kurulum setuplarıdır. Dileyenler kurup kullanabilirler.

LTSB için: 

LTSC için: 

Katılımsız Windows 10 LTSB ve LTSC Sürümleri sadece. x86x64 bit.

Edited by forjest
  • Like 1
  • Thanks 2

karadeniz, 10 dakika önce yazdı:

IDM aşağıdaki hatayı veriyor

1. Hibit uninstaller'ı kullanarak kaldırıp temiz kurulum yapmak gerekebilir. Anladığım kadarıyla, evvelki idm kalıntılarından kaynaklı olabilir çünkü aynı programı kullanıyorum kendimde. 
  2. Kurulumda ve masaüstünden ilk_başlatırken "yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanarak kurulum yapın birde tüm ayarlar entegre olsun sisteme gerekli bir işlem.
  3. Çalışma 4 farklı bilgisayara kurulup denendi çünkü şu ana dek bir sorun görmedim hiç tahminim geçmiş kalıntılar olabilir.

StartIsBack AIO v3.1.5-2.9.17-2.1.2-1.7.6 For W11-10-81-8 x86_x64

Bandicam 5.3.3.1895 Final x64

• Like 3

ESET NOD32 Antivirus - Internet Security - Smart Security Premium 15.0.21.0
 3 Farklı Eset Antivirüs programı seçmeli kurulum. | Zipli: şifresi 123

Spoiler

927828911_2021-12-1020_42_47-ESETSECMELIKURULUM.png.2817f5f9b23c6dc793a7b252ca27a8c6.png

Internet Download Manager 6.40 Build 2 Final Türkçe
 Hızlı dosya indirme yöneticisi. Ömürboyu lisanslı güncelleme ekranları kaldırıldı. Crack patch içermez! PureFlat tema varsayılan gelir.

Spoiler

965631596_2021-12-1016_19_28-InternetDownloadManager6_40.png.c988225f92fd7a309f55ded5ef61793d.png

FileZilla 3.57.0
 FTP üzerinden yükleme ve indirme işlemleri.

WinRAR 6.10 Beta 3 x86x64 Türkçe
 Popüler dosya arşivleme programı rar,zip vs. Türkçe dil eklendi varsayılan gelir. 32-64bit.

AVG TuneUp 21.4 Build 3493
Kapsamlı Sistem bakım onarım hızlandırma.

Notepad++ 8.1.9.3
Tüm dillere destek veren notepad programı.

Sumatra PDF 3.4.0.14234 Pre-Release
PDF Dosya okuma düzenleme vs.

KMPLayer 4.2.2.59 Free Türkçe

Gelişmiş video ve ses oynatıcısı

Katılımsız | Güncellenme tarihi: 10 Aralık 2021

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 3

SON_VATAN, 1 saat önce yazdı:

Hocam artık katılımsız programlarda güncellenmiş olarak yeni bir sürüm yapmanız çok makbule geçer.

Katılımsız programlarda güncelleme konusunda forumda benden başka bir kişi daha varmı. ? :) 

IOBit Software v1.0 Final Full Katılımsız

Advanced systemcare, IOBit Driver booster , IOBit Uninstaller hepsi bir arada tek setup haline getirilmiştir. Sistem bakım onarım hızlandırma, driverları güncelleme ve Uygulamaları kalıntısız şekilde kaldırma özelliklerine sahip olan IOBit'in bu 3 farklı programı sizlerle.

Katılımsız windows 32/ 64 bit. Dil Türkçe Çoklu.

Spoiler

Advanced Systemcare Pro
Advanced SystemCare (WindowsCare) Free, işletim sisteminizi onarmaya ve optimize etmeye yarayan çok güçlü bir ücretsiz bakım aracıdır. Tek-Tıklama ve Hepsi-Biryerde şeklinde kullanabileceğiniz çözüm ve koruma araçlarını içerir. System Mechanic programını da hatırlatan bu uygulama rakibine göre ücretsiz olması avantajını taşımaktadır.

Tek-Tıklama ile Her Gün!
Spyware ve Adware zararlılarını kaldırın
Güvenlik açıklarına önlem alın
Gizlilik koruması sağlayın
Kayıt defteri hatalarını düzeltin
Geçici dosyaları temizleyin
Başlangıcı temizleyin
Windows'u onarın
Sisteminizi hızlandırın
Sabit diskinizi birleştirin
Sisteminizi optimize ederek en iyi hale getirin

IOBit Driver Booster Pro 
Sürücü (Driver) Güncelleme Programı
Driver Booster, bilgisayarınızdaki sürücüleri (drivers) tarayarak eksik ya da güncel olmayanları tespit etmenizi ve güncellemenizi sağlayan ücretsiz bir program. Oldukça basit program arayüzünde sistem taramasından sonra sürücüleri liste halinde görebilir ve dilediğiniz güncel olmayan sürücüyü program vasıtasıyla güncelleştirebilirsiniz. (İnternet bağlantısı gerekli) Güncelleştirmenin etkin olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

IOBit Uninstaller Pro
Tayarıcı Toolbar/Eklentisi ve Toplu Program Kaldırma
IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programla dilerseniz programları toplu olarak da kaldırabilirsiniz. Kaldırma işleminden önce sistem geri yükleme noktası oluşturan program ayrıca kaldıralamayan sorunlu programlar için "zorla kaldır" seçeneği vardır.
Özellikler
IObit Uninstaller yalnızca kurulu programları kaldırmıyor, ayrıca popüler web tarayıcınızdaki (IE, Chrome, Firefox ve Opera) eklentileri de kolayca kaldırmanızı sağlıyor. IObit Uninstaller güvenli ya da güvenli olmayan eklentileri derecelendirir, böylelikle emin olmadığınız eklentileri belirleyebilirsiniz.
Ana sayfası değiştirilmiş tarayıcılar da eklentiler gibi can sıkıcı bir durum. IObit Uninstaller ile artık tek tuşla tarayıcınızın ana sayfasını ve geçerli varsayılan arama moturunu Google ve Google.com.tr'ye dönüştürebilirsiniz.
IObit Uninstaller yeni versiyonuyla yüklü programları kaldırmanını yanında bu programlardan artakalan dosya ve kayıt girdilerini de tarayarak tamamen temizler.
Geri dönüşümsüz dosya silme (öğütme) aracı ve yeni kullanıcı arayüzü.

Edited by forjest
  • Like 5

abim kolay gelsin, formunda başarılar dilerim paylaştığın linki bulamadım daha önce konu açıklamasında (buradan) ulaşabilirsiniz deyip erişebiliyorduk ancak ben programları nerden indireceğimizi göremedim lütfen yardımcı olur musun 

forjest, 25 dakika önce yazdı:

Katılımsız programlarda güncelleme konusunda forumda benden başka bir kişi daha varmı. ? :) 

Advanced systemcare, IOBit Driver booster , IOBit Uninstaller hepsi bir arada tek setup haline getirilmiştir. Sistem bakım onarım hızlandırma, driverları güncelleme ve Uygulamaları kalıntısız şekilde kaldırma özelliklerine sahip olan IOBit'in bu 3 farklı programı sizlerle.

Katılımsız windows 32/ 64 bit. Dil Türkçe Çoklu.

İçeriği Görüntüle

Advanced Systemcare Pro
Advanced SystemCare (WindowsCare) Free, işletim sisteminizi onarmaya ve optimize etmeye yarayan çok güçlü bir ücretsiz bakım aracıdır. Tek-Tıklama ve Hepsi-Biryerde şeklinde kullanabileceğiniz çözüm ve koruma araçlarını içerir. System Mechanic programını da hatırlatan bu uygulama rakibine göre ücretsiz olması avantajını taşımaktadır.

Tek-Tıklama ile Her Gün!
Spyware ve Adware zararlılarını kaldırın
Güvenlik açıklarına önlem alın
Gizlilik koruması sağlayın
Kayıt defteri hatalarını düzeltin
Geçici dosyaları temizleyin
Başlangıcı temizleyin
Windows'u onarın
Sisteminizi hızlandırın
Sabit diskinizi birleştirin
Sisteminizi optimize ederek en iyi hale getirin

IOBit Driver Booster Pro 
Sürücü (Driver) Güncelleme Programı
Driver Booster, bilgisayarınızdaki sürücüleri (drivers) tarayarak eksik ya da güncel olmayanları tespit etmenizi ve güncellemenizi sağlayan ücretsiz bir program. Oldukça basit program arayüzünde sistem taramasından sonra sürücüleri liste halinde görebilir ve dilediğiniz güncel olmayan sürücüyü program vasıtasıyla güncelleştirebilirsiniz. (İnternet bağlantısı gerekli) Güncelleştirmenin etkin olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

IOBit Uninstaller Pro
Tayarıcı Toolbar/Eklentisi ve Toplu Program Kaldırma
IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programla dilerseniz programları toplu olarak da kaldırabilirsiniz. Kaldırma işleminden önce sistem geri yükleme noktası oluşturan program ayrıca kaldıralamayan sorunlu programlar için "zorla kaldır" seçeneği vardır.
Özellikler
IObit Uninstaller yalnızca kurulu programları kaldırmıyor, ayrıca popüler web tarayıcınızdaki (IE, Chrome, Firefox ve Opera) eklentileri de kolayca kaldırmanızı sağlıyor. IObit Uninstaller güvenli ya da güvenli olmayan eklentileri derecelendirir, böylelikle emin olmadığınız eklentileri belirleyebilirsiniz.
Ana sayfası değiştirilmiş tarayıcılar da eklentiler gibi can sıkıcı bir durum. IObit Uninstaller ile artık tek tuşla tarayıcınızın ana sayfasını ve geçerli varsayılan arama moturunu Google ve Google.com.tr'ye dönüştürebilirsiniz.
IObit Uninstaller yeni versiyonuyla yüklü programları kaldırmanını yanında bu programlardan artakalan dosya ve kayıt girdilerini de tarayarak tamamen temizler.
Geri dönüşümsüz dosya silme (öğütme) aracı ve yeni kullanıcı arayüzü.

Forjest usta selam. Siyah yapınca link gözükmüyor ilk bakışta ancak mouse ile üstünde gezinirsen link gözüktü. Sadece bilgilendirme ve fikir amaçlı yazdım yanlış anlaşılmasın : ) . Yazıyı görünce 1-2 dakika link aradım varmı yok mu diye : ) . Yani demem o ki linki beyaz yapıp diğer yazıları siyah olarak ta yapabilirsin : )

Shadowscape, 2 dakika önce yazdı:

Forjest usta selam. Siyah yapınca link gözükmüyor ilk bakışta ancak mouse ile üstünde gezinirsen link gözüktü. Sadece bilgilendirme ve fikir amaçlı yazdım yanlış anlaşılmasın : ) . Yazıyı görünce 1-2 dakika link aradım varmı yok mu diye : ) . Yani demem o ki linki beyaz yapıp diğer yazıları siyah olarak ta yapabilirsin : )

Soru ve yorumun -> Hocam artık katılımsız programlarda güncellenmiş olarak yeni bir sürüm yapmanız çok makbule geçer.

Cevabımda forumda benden başka güncel sürümler yapan varmı dedim. Bunun neresini yanlış anlamayayım ki ?

Yanlışlıkla oldu dersin olur biter değerli kardeşim. Ben yazılana bakarım ve ona göre yorumlarım.

forjest, 2 dakika önce yazdı:

Soru ve yorumun -> Hocam artık katılımsız programlarda güncellenmiş olarak yeni bir sürüm yapmanız çok makbule geçer.

Cevabımda forumda benden başka güncel sürümler yapan varmı dedim. Bunun neresini yanlış anlamayayım ki ?

Yanlışlıkla oldu dersin olur biter değerli kardeşim. Ben yazılana bakarım ve ona göre yorumlarım.

Forjes usta o yorumu ben yazmadım : ) . Ben iobit linkine yazmıştım : ) . Sen yanlış anladın. 

Hocam artık katılımsız programlarda güncellenmiş olarak yeni bir sürüm yapmanız çok makbule geçer.  >>      Bu yorum bana ait değil.        

• Sad 1

Shadowscape Gereksiz ve anlamsız yorumlar bizleride şaşırtır duruma geldi. Kusura kalma ortada böyle bir yorum varken cevapsız kalamazdım. Hala kafam basmadı anlamışda değilim değerli kardeşim.

Soruna cevap: Dark tema kullanıyorum tarayıcıda, yorumlarda ve konularda detayları bana göstermiyor olabilir bir nevi perdeler şekilde çıkıyorda olabilir. Bundan kaynaklı olabilir sorun.

forjest, 2 dakika önce yazdı:

Shadowscape Gereksiz ve anlamsız yorumlar bizleride şaşırtır duruma geldi. Kusura kalma ortada böyle bir yorum varken cevapsız kalamazdım. Hala kafam basmadı anlamışda değilim değerli kardeşim.

Soruna cevap: Dark tema kullanıyorum tarayıcıda, yorumlarda ve konularda detayları bana göstermiyor olabilir bir nevi perdeler şekilde çıkıyorda olabilir. Bundan kaynaklı olabilir sorun.

Sıkıntı yok forjest buba : ) .Ben yanlış anlamam . Sadece link gözükmüyor dikkatli bakmayınca onu demek istedim. Katılmsız yazısı gözüküyor . Yandex linki gözükmüyor demek istedim. 

Fikirde bulunmak istedim sadece : ) 

image.png.85a9a54089b2a812ca22dff35524f207.png

• Thanks 2

IOBit Software v2.0 Final Full Katılımsız | 

Bilgi: Advanced systemcare, IOBit Driver booster , IOBit Uninstaller uygulamalarını içerir. Paket içi IOBit driver booster güncellenmiştir.

Katılımsız Windows 32/64 bit. Dil Türkçe. Güncellenme tarihi: 15 Aralık 2021

forjest, 14 dakika önce yazdı:

IOBit Software v2.0 Final Full Katılımsız | 

Bilgi: Advanced systemcare, IOBit Driver booster , IOBit Uninstaller uygulamalarını içerir. Paket içi IOBit driver booster güncellenmiştir.

Katılımsız Windows 32/64 bit. Dil Türkçe. Güncellenme tarihi: 15 Aralık 2021

Akşam evde deneyeceğim.

• Like 1

Grameradam, 1 saat önce yazdı:

Murat Spotify'ı güncelleyebilir misin?

Nacizane bir öneri Opera gx tarayıcısını kurun sol tarafta oynatıcıdan spotify etkinleştirin

Hemen akabinde reklam engelleyici kurun opera adguard veya ublock

Güncelleme derdi olmadan tarayıcı üzerinden reklamsız bir şekilde kullanın.Uygulamada reklam engellemek geçici süreli mümkün olduğundan bu yöntem daha sağlıklı :)

• Like 3

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)