Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

gingobil, 20 dakika önce yazdı:

sayın üstadım win 10 ltsc sürümü kullanıyorum en son paylaştığın avira phantop vpn programı bağlanıyor diyor ama bağlanamamaktadır. bilgisayarımın bir ayarının kapalı olmasından mı kaynaklanıyor bilemiyorum ama durum böyle, bir öneriniz var mıdır?

sayın üstadım win 10 ltsc sürümü kullanıyorum en son paylaştığın avira phantop vpn programı bağlanıyor diyor ama bağlanamamaktadır. bilgisayarımın bir ayarının kapalı olmasından mı kaynaklanıyor bilemiyorum ama durum böyle, bir öneriniz var mıdır?

• Yeni sürümü yükledim sorun ortadan kalktı. Ancak, eski sürüm varsa eğer, hibit tarzı kaldırma programları kullanarak sistemden tamamen kaldırdıktan sonra kalıntı bırakmadan kaldırıp. Son aşamada, bilgisayarı yeniden başlatıp. yeni sürümü kurma işlemini yaparak deneyin çözüm olacaktır. Sağda solda eski kalıntılar varsa eğer bundan kaynaklı olma ihtimali olabilir. Antivirüs, uac, smartscreen varsa defender vb uygulamalar geçici olarak kaparak deneyin. + Olarak ağ bağlantıları bağdaştırıcılar bölümüne girerek, net bağlantınızı devredışı bırakıp tekrar dan aktif ederek çalıştırın tanılama vb işlemlerden geçirin. Ağ gelen giden trafik mac ip adresleri tazelensin uygulama eski kayıtları belleğe, registrye kaydettiğinden bağlantı sağlanamaması buna bağlı olma ihtimallerinden bu işleride yapmak gerekli son aşamada.
  • Şu anda ben yeni sürümü kullanıyorum sorun göremedim. Başlat avira kısayolundan resetleme yapın birkez tekrar deneyin. Olmadı bu F-Secure -> 
    Please register to see this content.
     vpn uygulamasını kullanın. Aynı mantıktadır resetleme işlemi yaparak kullanılıyorlar her ikiside. F-Secure farklı olarak 5 gün sınırsız bir kullanım sunuyor trial deneme sürümü olarak, 5 günlük_süre sonunda da reset çekerek kullanmaya devam edilebilmekte ben bu uygulamayı daha hızlı buluyorum açıkcası ancak aviraya alıştığımdan sanıyorum daha basitime geldiği için tercih etmekteyim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar değerli kardeşim. Saygılarımla. :)

Yeni sürüm avira yükleme sonrası, sisteminden ekran görüntüsü.

Spoiler

PNmge9.png

• Like 2

OtlSZs.png

Windows 10 tüm sürümler dahiil , LTSB ve LTSC sürümlerine de, yükleyebileceğiniz Microsoft Store mağaza uygulaması. Kurulumu yönetici olarak başlatın işlemler bitimini bekleyin. İşlem sürecinde herhangi bir uygulama vb işlemler açmayın kapatın. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı bir kereliğine yeniden başlatın. Artık Mazağa uygulamasını rahat şekilde kullanabilirsiniz. :) 

indirme linki: 

zip pass: tnctr platform: windows 10 32 ve 64 bit.

• Like 7
  • Thanks 1

forjest, 28.05.2021 - 15:04 yazdı:
  • Yeni sürümü yükledim sorun ortadan kalktı. Ancak, eski sürüm varsa eğer, hibit tarzı kaldırma programları kullanarak sistemden tamamen kaldırdıktan sonra kalıntı bırakmadan kaldırıp. Son aşamada, bilgisayarı yeniden başlatıp. yeni sürümü kurma işlemini yaparak deneyin çözüm olacaktır. Sağda solda eski kalıntılar varsa eğer bundan kaynaklı olma ihtimali olabilir. Antivirüs, uac, smartscreen varsa defender vb uygulamalar geçici olarak kaparak deneyin. + Olarak ağ bağlantıları bağdaştırıcılar bölümüne girerek, net bağlantınızı devredışı bırakıp tekrar dan aktif ederek çalıştırın tanılama vb işlemlerden geçirin. Ağ gelen giden trafik mac ip adresleri tazelensin uygulama eski kayıtları belleğe, registrye kaydettiğinden bağlantı sağlanamaması buna bağlı olma ihtimallerinden bu işleride yapmak gerekli son aşamada.
  • Şu anda ben yeni sürümü kullanıyorum sorun göremedim. Başlat avira kısayolundan resetleme yapın birkez tekrar deneyin. Olmadı bu F-Secure ->  vpn uygulamasını kullanın. Aynı mantıktadır resetleme işlemi yaparak kullanılıyorlar her ikiside. F-Secure farklı olarak 5 gün sınırsız bir kullanım sunuyor trial deneme sürümü olarak, 5 günlük_süre sonunda da reset çekerek kullanmaya devam edilebilmekte ben bu uygulamayı daha hızlı buluyorum açıkcası ancak aviraya alıştığımdan sanıyorum daha basitime geldiği için tercih etmekteyim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar değerli kardeşim. Saygılarımla. :)

Yeni sürüm avira yükleme sonrası, sisteminden ekran görüntüsü.

İçeriği Gizle

Daha önceki sorunlu olduğu için kaldırmıştım bunu yükledim ama  bağlanmama sorunu devam ediyor kafası esince bağlanıyor.

• Like 1

HARBİKIZ, 3 saat önce yazdı:

Daha önceki sorunlu olduğu için kaldırmıştım bunu yükledim ama  bağlanmama sorunu devam ediyor kafası esince bağlanıyor.

Ben sorun yaşamadım. Belki internet operatörü modem ayarları protokolleri vb durumlardan kaynaklıda olabilir. Sadece programa odaklanmamak gerekli diye düşünüyorum. Bir kaç kez denemeler yaptım ben bir soru göremedim açıkcası. Eski sürümü sorunluydu her yeni sürümde belki sorunlar çıkarabiliyor bu mantıkta olabilir. Yeni sürüm için resetleme yaparak denemekte yararlı olabilir. vpn adreslerinizi almanya, hollanda ülkelerini kullanın ping değerleri daha hızlı geldi bana açıkcası. Ben almanyayı kulllanıyorum genel olarak daha hızlı sanki. :) 

• Like 2

TeamViewer 15.18.5.0 (Reklamsız!)  

Team viewer?  Bilgisayarlar arası uzaktan bağlantı sağlama,dosya paylaşımları vb gelişmiş pc kontrol etme uygulaması. Reklamların çıkmaması için, ayar tanımlandı reklamlar çıkmaz.
Glary Utilities Pro 5.167.0.193  

Glaryutilities? Sistem bakım onarım hızlandırma, windows optimizasyonları,driver yedekleme gelişmiş özellikler. Türkçe dilde düzenlemeler yapıldı, pro lisans eklendi.
Greenshot 1.3.204.0  

Greenshot? Resim çekme,düzenleme, filigran ekleme vs. çok kullanışlı ekran alıntısı ve düzenleme aracı. Tavsiye edilir.

Ccleaner? Sistem temizlik onarım bakım kalıntı dosyaları temizleme, sistemle ilgili optimize işlemlerinde alanında en pratik ve kullanımı kolay uygulamalardan. Pro serial ekler.

Güncellenme tarihi: 31 Mayıs 2021 | Katılımsız 32/64 bit.

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 3

Hocam selamlar,

46 sayfanın tamamını okuyamadım ancak vmware katılımsız sürümünde rar şifresi mevcut "forjest" ve "tnctr.com" denedim hata verdi şifre nedir acaba ?

ademsahin, Şimdi yazdı:

Hocam selamlar,

46 sayfanın tamamını okuyamadım ancak vmware katılımsız sürümünde rar şifresi mevcut "forjest" ve "tnctr.com" denedim hata verdi şifre nedir acaba ?

"tnctr" yaptım kabul etti :)

• Like 1

µTorrent Pro 3.5.5 Build 46036 Stable Final Türkçe

torrent indirme uygulamasının,antivirüs olmayan pro paketidir.

Spoiler

ObJXIR.png

Update: 4 Haziran 2021

ademsahin, 31 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar,

"tnctr" yaptım kabul etti :)

Nick ismimin altındaki, bağlantı linkleri ve şifre sorarsa tnctr ibaresi eklendi. Genel olarak kullandığım şifredir. :) 

@forjest photoshop cc2021 için teşekkür ederim, eski bilgisayarlarda 32bit olmasın rağmen şimdiye kadar kullandığım hata vermeyen harika bir sürüm olmuş. Eğer imkanınız olursa dreamweaver içinde yardımcı olurmusunuz?

Edited by facenoise
  • Thanks 1

VMware Workstation Pro 16.1.2 Build 17966106 Lite-EN x64

Bilgi: Lite sürüm yenilenmiştir. Sertifika hatası giderildi. Yüksek sıkıştırma ve hızlı kurulum sağlandı.Proserial ekler.

Spoiler

ObU3Up.png

Update: 5 Haziran 2021

facenoise, 2 saat önce yazdı:

@forjest photoshop cc2021 için teşekkür ederim, eski bilgisayarlarda 32bit olmasın rağmen şimdiye kadar kullandığım hata vermeyen harika bir sürüm olmuş. Eğer imkanınız olursa dreamweaver içinde yardımcı olurmusunuz?

Yakın zamanda bakabilirim. Şimdilik temel olan gereksinimlere yönelik çalışmalara daha çok, öncelik veriyorum. Yoksa bir dünya uygulama var yapılabilir. Katılımsız istek sayfasından ayrıca yazarsanız eğer, yapan diğer arkadaşlarda olabilir. Yorum için teşekkür'ler. Saygılarımla.

• Like 3

Adobe Dreamweaver 2021 21.1.0.15413 ML-Türkçe 

Bilgi: Webmaster alanında birçok kişinin vazgeçilmez programıdır. Adobe Dreamweaver 2021 İndir Tasarımcıların pratik ve oldukça basit şekilde kullandığı, profesyonel programlardan. Kurulumda C++ paketleri yoksa yükler. Lisanslı şekilde kurulum sağlanır. (İstek üzerine hazırlanmıştır.) 

İşletim sistemi desteği: Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1903 ya da üstü (Windows 7 için 2019 ve önceki sürümleri tercih edin) | Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci. 2 GB RAM (4 GB önerilir).

------------------------------------------------------------------------

Flash-AIO (Java.S-Light.AdobeAIR x86x64 Bit.) 

Bilgi: Flash paketi içerisinden: Adobe AIR 33.1.1.502 sürümüne güncellenmiştir. Windows 7/8/10 x86x64 bit.

Spoiler

O4xLhR.png

Güncellenme tarihi: 6 Haziran 2021 | Katılımsız kurulum 32/64 bit. | Zip pass: tnctr

• Like 3
  • Thanks 1

forjest, 06.06.2021 - 21:49 yazdı:

Adobe Dreamweaver 2021 21.1.0.15413 ML-Türkçe 

Bilgi: Webmaster alanında birçok kişinin vazgeçilmez programıdır. Adobe Dreamweaver 2021 İndir Tasarımcıların pratik ve oldukça basit şekilde kullandığı, profesyonel programlardan. Kurulumda C++ paketleri yoksa yükler. Lisanslı şekilde kurulum sağlanır. (İstek üzerine hazırlanmıştır.) 

İşletim sistemi desteği: Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1903 ya da üstü (Windows 7 için 2019 ve önceki sürümleri tercih edin) | Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci. 2 GB RAM (4 GB önerilir).

------------------------------------------------------------------------

Flash-AIO (Java.S-Light.AdobeAIR x86x64 Bit.) 
Bilgi: Flash paketi içerisinden: Adobe AIR 33.1.1.502 sürümüne güncellenmiştir. Windows 7/8/10 x86x64 bit.

İçeriği Gizle

Güncellenme tarihi: 6 Haziran 2021 | Katılımsız kurulum 32/64 bit. | Zip pass: tnctr

Üstad harikasın çok teşekürler..(Çok sevinmiştim, hatta boyutuda bayağı düşüktü ama 64 bit miş:(( yinede çok teşekkürler..

Edited by facenoise

facenoise, 24 dakika önce yazdı:

Üstad harikasın çok teşekürler..(Çok sevinmiştim, hatta boyutuda bayağı düşüktü ama 64 bit miş:(( yinede çok teşekkürler..

Yeni sürümler artık x64 bit mimari işlemcilere göre geliştirilmekteler. Çok yakında x32 bit uygulamaları bulmak zor olacağa benziyor. Ancak, eski sürümlerinde kullanmak mümkün olabilir. x64 bit sistem kurun derim işlemci destekliyorsa eğer. :)

@forjest doğru söylüyorsunuz ama nedense 32 bit te bu eski bilgisayarın daha iyi çalıştığını düşünüyorum :) mesela photoshop cc 2021 paylaşımınız bu 32 bitten çalışmıştı ve gayet akıcı bir şekilde. Onun için  dreamweaver ı sormuştum 32 bit olanını..

Edited by facenoise

vedatorkun, 6 saat önce yazdı:

Maalesef işe yaramadı, ekran kaydı tuşunu tıkladığımda satın al ifadesi olan ekran çıkıyor işlem devam etmiyor.

Ekran kaydı için daha gelişmiş bir program önereyim bbflash back türkçe dil çevirisini ben yapmıştım daha evvel bence sizin işinizi fazlasıyla görür. Çekilen videoları detaylı düzenleme özelliğide mevcut kendimde kullanıyorum.

BBFlashback türkçe 

• Like 2

BBFlashBack Pro 5.51.0 Build 4682 (Gelişmiş , Ekran video kaydı,video düzenleyicisi)

Advanced SystemCare Ultimate 14.3.0.170 (Sistem bakım onarım,Bitdefender ant.koruma)

Adobe Acrobat Reader DC 2021.005.20048 EN_TR (Pdf görüntüleme düzenleme aracı)

Auslogics BoostSpeed 12.1.0.0 (Tam sistem bakım onarım hızlandırma)

AIMP 5.00 Build 2313 (Gelişmiş müzik player veya media istasyonu)

VLC media player 3.0.15.0 – Stable [x86x64] (Kodeksiz video,ses çözümü player)

Güncellenme tarihi: 10 HAZİRAN 2021 | Katılımsız | Winall 32/64 bit.

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 2

forjest, 19 saat önce yazdı:

Ekran kaydı için daha gelişmiş bir program önereyim bbflash back türkçe dil çevirisini ben yapmıştım daha evvel bence sizin işinizi fazlasıyla görür. Çekilen videoları detaylı düzenleme özelliğide mevcut kendimde kullanıyorum.

BBFlashback türkçe 

Çok teşekkür ederim çalışıyor, sanırım bu işimi görecek.

• Thanks 1

rasgun, 17 saat önce yazdı:

Aimp in önceki sürümünde bir klasöre sağ tıklayınca Aimp ile çal seçeneği vardı?Ayarlarda bulamadım.Tekrar nereden aktif edebilirim???ÇOK TŞK...

Ayarlardan istenilen işlemler yapılabilir. Biraz kurcalamak gerekli.

vedatorkun, 1 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim çalışıyor, sanırım bu işimi görecek.

Kayıt işlemlerinde benim favori uygulamam. Bence bu işlerde en iyilerinden sistemi kasmıyor ve kaliteli çekimler yapmakta. Videoları farklı kaydet ile gif videolara da çevirme imkanı var ayrıca. Rica ederim.

• Like 1

WinRAR 6.02 – Final EN (Dosya arşivleme,sıkıştırma,çıkartma zip rar içerikleri vs)

uTorrentPro 3.5.5 Build 46038 Stable (Torrent uygulamasıyla dosya indirme istemcisi)

Startisback 2.9.14 Final (Windows10) (Windows10 başlat menüsü)

StartIsBack AIO v2.9.14-2.1.2-1.7.6 For W10-81-8 x86_x64 (Windows10/8.1/8 Başlat menüsü)

Zipli şifresiz. AIO katılımsız x86x64bit.

F-Secure Freedome VPN 2.41.6817 (Engelli sitelere,vpn methodu ile giriş reset ekli)

Update: 14 haziran 2021 | Katılımsız kurulum winall32/64bit.

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)