Jump to content

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
forjest, 14.09.2022 - 15:44 yazdı:

Forum içi performans ayarları sayfasına yönlendirdim. Yanlışlıkla yandex eklenmiş bildirim için teşekkürler. Düzeltildi imza linki.

Need for Speed Most Wanted TR

NFS Underground 2 TR

Please register to see this content.

Katılımsız kurulum oyunlar. | Windows 32/64 bit.

üstad kendi adıma tşk ederim

Edited by pushman
  • Like 1

damn2u, 15.12.2022 - 18:40 yazdı:

Arkadaşlar Antivirüs önerisi verebilir misiniz? Malum Eset modülleri güncellenemiyor. Geçen ay indirimliyken lisans almadığıma pişman oldum fiyatları araştırınca. 

Avira veya Avast free olanları kurun geçin kullanın derim. malum pro premium olan sürümler paralı illaki. Ya da, windowsun defender'ını tam teşekküllü kullanabilirsinizde bedavadan. 

• Like 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2023 (forjest)

Windows 10 Manager 3.7.4

Windows 11 Manager 1.1.9

Bandicam 6.0.6.2034

AOMEI Partition Assistant Technician 9.13.1

Google Earth Pro 7.3.6.9345

Auslogics BoostSpeed 13.0.0.3

R-Studio Network 9.2 Build 191115

EssentialPIM Pro 11.2.1

Winamp 5.9.1 Build 10029 – Final

• Like 7

• 2 hafta sonra ...

WinRAR 6.20 x86x64 Bit Final Türkçe

Bilgi: Tema lisans eklenmiştir. Varsayılan gelir. 32/64 bit birleşik, winrar menüsü sağtık tek sekmede de birleşiktir.

Edited by forjest
  • Like 7
  • Thanks 2

Merhablar üstad, katılımsız programlarınızda bulunan bir programı isteyeceğim ama, hazırladığınız katılımsızda Türkçe'ye çevrilmiş. Mümkünse ben orjinal hali ile istiyorum.

İstediğim programın adı ise, Autoplay Media Studio.

Mümkün olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. :) :) İyi bakın kendinize... Sevgi ve saygılarımla...

mudii, 01.02.2023 - 19:56 yazdı:

Portable AutoPlay Media Studio 8.5.3.0

Maalesef dostum, portable de istemiyorum. Elimde zaten full sürüm mevcut. Katılımsız yapamadım diye katılımsız versiyonunu Forjest üstadtan bekliyorum. Uygulamalar listesinde var fakat türkçeye çevrilmiş. Bana Türkçeye çevrilmemiş hali lazım.

AutoPlay Media Studio 8.5.3.0  türkçe bir programsa kurulduktan sonra türkçe dil dosyasını programdan bulup silince ingilizceye dönmesi lazım ..türkçe kurdugum photoshop tan ing dil dosyasını silmiştim ve programım ing.dönmüştü. nedeni de yazılımın temel dili ingilizce  default dur.

mudii, 20 saat önce yazdı:

AutoPlay Media Studio 8.5.3.0  türkçe bir programsa kurulduktan sonra türkçe dil dosyasını programdan bulup silince ingilizceye dönmesi lazım ..türkçe kurdugum photoshop tan ing dil dosyasını silmiştim ve programım ing.dönmüştü. nedeni de yazılımın temel dili ingilizce  default dur.

Türkçe çeviriyi yapan kişi programın orjinalliğini bozmuş. İngilizce versiyonu o yüzden istiyorum. Ayrıca benim bazı takıntılarım var, Denetim masasında program özelliklerinde herhangi bir nick istemiyorum. Orjinal nasıl kuruluyorsa o ismiyle kaydolsun. Forjest üstadın programında Forjest yazıyor. Öyle de istemiyorum ama bakacağım artık. Katılımısızını bulmak ta zor. Bir ara yapmıştım ama lisans durumunu ayarlayamadım. Belki çözerim zamanla. :) :)

Ayrıca belirtmek isterim ki, IDMan 6.41 build 6 olan son sürümünüzde sıkıntı yaşıyorum.

Sorun nedir anlayamadım. Kontrol edip eğer sizde de sorunluysa yenisini upload eder misiniz?

Ben katılımsız yapamamıştım, çünkü tek bir kodla sessiz kurulumu sağlanmıyormuş sanırım.

• 2 hafta sonra ...
Apocalypse_34, 19 saat önce yazdı:

teşekkürler StartIs Back Aıo yeni güncel eklermisiniz.

StartIsBack AIO 3.6.0.4635-2.9.17-2.1.2-1.7.6 For W11-10-81-8 x86_x64

Psiphon 3.178 Final Türkçe VPN

Edited by forjest
  • Like 3

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)