Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Eset Antivirus Son Sürüm Lazım

Share

Recommended Posts

lamont, 12 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Eset Lisans ve Update Sorun olmayan sürümü Lazım Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Şuan öyle bir sürüm yok... Aylık sıkıntı çıkarıyor çoğu... Eski Esed 4 5 6 7 8 sürümleri ideal.. Ben şuan Esed nod32 v8 sürümünü kullanıyorum sorunsuz 

Bozart Kardeşim Sürüm Güncellemesinide Kapatabilirsek Haklısın Kurdugum Kişiler Yalnışlık güncelle Dedigi Zaman Yeni Sürüme Geçiyor ve Böylece Crack Kırılıyor Bunu Nasıl Engelleyebiliriz ?

bozart, 19 saat önce yazdı:

Şuan öyle bir sürüm yok... Aylık sıkıntı çıkarıyor çoğu... Eski Esed 4 5 6 7 8 sürümleri ideal.. Ben şuan Esed nod32 v8 sürümünü kullanıyorum sorunsuz 

sorunsuz çalışan bir versiyonu paylaşabilirmisiniz hocam  mesela senin kullandığın v8 varsa sevinirim

• Like 1

Eset Endpoint Security İndir – Full Türkçe Katılımsız v6.6.2078.5

Eset Endpoint Security – Katılımsız (x86-x64), güncel sürümlü ve en iyi koruma özelliğine sahip olan bu program ile web kontrolünüzü ele alabilecek, güvenlik duvarını artırabilecek ve uzaktan yönetim ile tam koruma sağlayabileceksiniz. Tüm windows işletim sistemleri için geliştirilen bu ESET programıyla sisteminizi geniş bir şekilde tarayarak virüsleri tespit edebilecek, kötü amaçlı yazılımları engelleyebilecek ve karşılaşacağınız olası durumların önüne geçebileceksiniz. Bu sayede tüm tehtidleri ortadan kaldırabilecek ve full sürüm özelliğinden faydalanabileceksiniz. ESET’i full olarak kurabilirsiniz. Hiçbir key serial gerektirmez.ALINTIDIR

Please register to see this content.

• Thanks 1

lamont, 22.05.2019 - 14:40 yazdı:

Bozart Kardeşim Sürüm Güncellemesinide Kapatabilirsek Haklısın Kurdugum Kişiler Yalnışlık güncelle Dedigi Zaman Yeni Sürüme Geçiyor ve Böylece Crack Kırılıyor Bunu Nasıl Engelleyebiliriz ?

Sürüm güncellemesi, siz istemedikten sonra bir üst sürüme güncelleme yapmaz. Güncelleme; sadece modül güncellemesi yapılmalı. Modül güncellemesi son aylarda tüm ESET sürümlerinde hata veriyor, ancak; modülleri güncellemeseniz de, ESET koruması devam ediyor.

lamont, 7 dakika önce yazdı:

cemoka soruyor sürüm güncellemsini bilmeyen kişiler istemeden evet diyor güncelliyor üst sürüme geçiyor bunu engellemek gerekiyor 

Haklısın. Bilmeyenler, proğramı güncellesin diye basıyor. Bunu kapatmanın yolu yok sanırım. Smart Security ile Enpoint Security birleşmedimi ki? bak bu da kafa karıştı..

byhabit, 23.05.2019 - 10:22 yazdı:

sorunsuz çalışan bir versiyonu paylaşabilirmisiniz hocam  mesela senin kullandığın v8 varsa sevinirim

Buyrun... Katılımsızdir... Umarım link çalışır 

ESET NOD32 Antivirus 8.0.319.1.TR_(x86_x64)__by.nous

Bu da Setuplu olanı

ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1_Final__(x86-Bit).rar

CEM0KA, 23.05.2019 - 17:10 yazdı:

Modül güncellemesi son aylarda tüm ESET sürümlerinde hata veriyor, ancak; modülleri güncellemeseniz de, ESET koruması devam ediyor.

Ne alaka.. Bende halen modül güncelleniyor.. Dün bir pc ye format çektim.. Esed 8 katilimsiz kurdum onda bile güncelleme yaptı 110mb yakın bir küsür... Sıkıntı bu değil... Asıl olan yükseltme seçeneği çıkıp durması 

Edited by bozart

bozart, 25.05.2019 - 16:30 yazdı:

Ne alaka.. Bende halen modül güncelleniyor.. Dün bir pc ye format çektim.. Esed 8 katilimsiz kurdum onda bile güncelleme yaptı 110mb yakın bir küsür... Sıkıntı bu değil... Asıl olan yükseltme seçeneği çıkıp durması 

Belki sürüm farklılıklarından kaynaklı olabilir, ben smart securty kullanmaktayım, siz antivirüs kullanmaktasınız. Bende iki pc var ve aynı ağa bağlı, uzun süredir kullandığım ilk pcde smart securitiy sorunsuz güncellerken, diğer pc bir ay önce modül güncelleme hatası vermeye başladı. Hangi sürümü kullansam da bu değişmedi. Sanırım aynı ağa bağlı olmamdan kaynaklı olabilir, bilemicem ama eset son zamanlarda diğer antilere bayağı bir üstünlüğü var..

• Like 1

ESET.Endpoint.Antivirus.5.0.2265.1.TR.Katilimsiz.Solidshare

tavsiye olunur.

hem server lara, hem workstation lara kurulabilir.

sınırsız lisans içerir.

ESET.Endpoint.Antivirus.5.0.2265.1.TR.Katilimsiz.Solidshare.rar - 87.4 MB

www.tnctr.com)

Edited by hasanozalp

• 4 ay sonra...
lamont, 5/25/2019 - 1:59 PM yazdı:

Arkadaşlar bu Ekran Gelmesin Çünkü Kullanıclar Bilmiyor Koru Diyip Geçiyorlar Sıkıntı Oluyor.

Aynı sorunu hem kendimde hem kurduğum insanlarda yaşıyorum ben kabul etmiyorum diyip geçiyorum fakat diğer kullanıcılar bilmediklerinden beni koruya tıkladıklarında program kendini güncelleyince zort gidiyor lisans.

Bu splash ekranın çıkmamasının bi yolu olmalı.

bkrydn68, 6 dakika önce yazdı:

bir de verdiğiniz linklerden indirme yapabilsek ..bvc dosyanız hazır izin ver başa dön başka bir şey yok

bc-vc yok linkte hangi linkte tıklıyorsunuz ? Kopyala yapıştır yapın.

Edited by senyor3