Jump to content
MOTUN

Windows 7 Sp1 AIO 64 Bit | Tüm Sürümler | 6 In 1 | Mayıs 2019 | Uefi

Recommended Posts

Üstad yükseltmeyi içinden sildinizmi. 

• Like 1

bkrydn68, 4 saat önce yazdı:

maalesef indirmeye de yandex diske kaydetmeye de izin vermiyor

Yandex diske kaydedip indirmede sorun yok.

Yalnız dikkat etmen gereken Yandex diskin dolu olmamalı. 

Yandex Diske kaydedip indirdikten sonra Yandex diskten sil ki bir başka şeyleri indirmek için yerin olsun.

MoTuN Usta ellerine sağlık.

• Like 2

MOTUN, 22.05.2019 - 19:37 yazdı:

Arkadaşlar Yandisk ile indirmede sorun yok. Sorun galiba google chrom'da çünkü oradan ne yaptıysam giriş yapamadım. Opera ile giriş yapıp çok rahat indirdim. Umarım güzel bir çalışmadır. 

• Like 1

bozart, 22.05.2019 - 20:16 yazdı:

Üstad yükseltmeyi içinden sildinizmi. 

elle kurulum, yükseltme vs. sildim

• Like 1

arkadaşlar windows iso da internet driveri varmı yokmu nasıl öğrenebiliriz isoyu flasa aktarmasını biliyormusunuz teamdan gösterirmisiniz rica etsem

yandexte dosya indirme sınırı aşıldı diyor ve linkteki yandexe giriş yapmıyor..baska link vermeniz mümkünmü

MOTUN, 22.05.2019 - 19:37 yazdı:

Windows 7 Sp1 Aio X64 ESD Mayıs 2019

Meltdown ve Spectre  güncellemeleri dahil mi acaba? :)

• Like 1

MehmetYildiz, 3 saat önce yazdı:

Meltdown ve Spectre  güncellemeleri dahil mi acaba? :)

2018 de çıkan güncellemelerden bahsediyorsunuz galiba, hayır ekli değil. siz başka çalışma kullanın :)

eskehacettepe, 6 dakika önce yazdı:

selamün aleyküm motun abi isoda internet driveri varmıdır flasa yazdırmasını biliyormusunuz

internet sürücüsü dediğin şeyler:

lan: local area network

wlan: wireles local area network

biri kablolu diğeri kablosuz bağlantı işte... sürücüleri arat google da ve indir. sonra eklemeyi ara komutları elbet bir yerde ayrıntısı ile yazar.

MOTUN, 49 dakika önce yazdı:

2018 de çıkan güncellemelerden bahsediyorsunuz galiba, hayır ekli değil. siz başka çalışma kullanın :)

Ben zaten dahil olmamasını istiyordum :D

hele şükür uzun zamandır ONBUKA nın en son cıkardıgı sistemi kullanıyordum.Eski duayenlerdende bir sen kalmıştın.Hemen indirdim.Ellerine sağlık..

enes878, 07.06.2019 - 00:38 yazdı:

Merhaba,

İso yu USB ye açıp USBden boot edebilir miyim?

rüfus programı ile isoyu flash bellğe yazdırıp boot edebilrisiniz.

elinize sağlık buna nasıl usb 3.0 sürücülerini entegre edebilirim acaba ? Yeni nesil all in one ve hazır masaüstü pclerde usbler hiç çalışmadığından klavye ve mouse kurulumdan sonra kullanılamıyor. 

pcmemo, 1 saat önce yazdı:

elinize sağlık buna nasıl usb 3.0 sürücülerini entegre edebilirim acaba ? Yeni nesil all in one ve hazır masaüstü pclerde usbler hiç çalışmadığından klavye ve mouse kurulumdan sonra kullanılamıyor. 

Please login or register to see this link.

usta denedim...

home hariç diğerleri açılmıyor...

son aşamada masaüstü gelecekken hata veriyor, uygun değil diye...

lenovo y550 laptop, intel p8700 (2.53ghz) işlemci, 4gb. ddr3 ram, nvidia gt240 ekran kartı...

kurma şeklim Karadurak hocanın KMPE'siyle isodan kurulum yolu...

eski isolarda sorun çıkmıyordu...

wim dosyasından kurulumu deneyeceğim....

multiboot flaşımı yeniden oluşturdum...

en eski yöntemle....

kurulum hatasız gerçekleşti...

teşekkürler...

Edited by K1nq12
son bir gelişme

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By EgeGrkn
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Doğru düzgün, adam gibi, sorunsuz ve hatasız bir işletim sistemi. Bu saydıklarım bir çok yayıncı ve firma tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden sadece bazıları. Kurulumdan sonra bin tane işlem gerektirmeyen, orasında burasında çer çöp olmayan, windows update'i tek adam akıllı çalışan performanslı, güvenilir ve hatasız tek işletim sistemi. Bir tek bu forumun değil, internet üzerinde en çok görüntülenen, beğenilen, yorum alan ve en çok indirilen işletim sistemi. 2013 yılından beri yaptığım güvenilir editlerin, araştırmaların ve kod çalışmalarının sonucu. Abuk subuk derleme ayarlarla yapılmamış, her windows güncellemesinden sonra araştırılarak gereksiz kodlar çıkartılmış ve gerekliler ile donatılmış bir işletim sistemi ve kokteyl yazılımı. Günde en az 25ö.m ve 3+ firma tarafından özelleştirilmiş işletim sistemi ve kokteyl yazılımı siparişi almamın tek sebebi, bu işletim sistemi ve kokteyl yazılımının daha iyi bir benzerinin olmamasındandır. Konulardaki yorumlar sahte kullanıcılardan veya benim spam mesajlarımdan değil gerçek kullanıcılardan gelmektedir. Kodlarını copy/paste ile değil her bir noktasını virgülünü anlayarak araştırarak yazdığım Kokteyl ile sorunsuz güçlendirilebilen en iyi işletim sistemine hoşgeldiniz!

Ekran Görüntüleri (GIF 1809'a Aittir.)
      Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum, Bütün İnce Ayarlar Ve Diğer Herşey Resimde Açıklandı...
      Please login or register to see this link.       -      Please login or register to see this link.
      Windows 10 LTSC 2019 - Kokteyl Edition
      (LTSC'nin yeni sürümü 2023 de geleceği için 1809 sürümü kullanıldı.)
      Please login or register to see this link. - Please login or register to see this link.
      Windows 10 Pro 1903 - Kokteyl Edition
      Please login or register to see this link. - Please login or register to see this link.
      Windows 10 Home 1903 - Kokteyl Edition
      Windows 7 Enterprise - Kokteyl Edition
      Soru Sormadan Önce Please login or register to see this link. ı Okuyunuz
      EKSTRA AÇIKLAMALAR

• By mephistooo2
      Windows boot olduktan sonra otomatik olarak install.wim dosyasını arıyor...

Windows sürümlerinin bulunduğu ön izleme resimleri bir önceki Windows 10 konumdan alıntıdır. Maksat sadece içerdiği sürümleri göstermek içindir.
      Windows 10 AIO 19H1 v18362.175'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 12.06.2019)
      Windows 7'den bildiğimiz hem UEFI hem MBR uyumlu 32 ve 64 bit sürümlerin dahil olduğu AIO çalımaları UEFI sıkıntısından dolayı Windows 10 için yapılamıyordu.
      Normalde 32 ve 64 bit sürüm Windows 10 versiyonları UEFI veya MBR olarak multiboot çalışmaları sayesinde kurulabiliyor, ancak sadece Windows kurulum dosyaları kullanılarak bu yapılamıyordu.
      Windows 10 için mevcut AIO çalışmaları sadece MBR uyumludur, UEFI uyumlu değildir.
      İş yerindeki Tekniker arkadaşımın isteği üzerine hem UEFI hem MBR uyumlu Windows 10 için AIO çalışmasına başladım ve  UEFI desteği de sağlamak için 3 günden beri araştırma yapıyorum ve nihayet halledebildim.
      Şu ana kadar internette UEFI ve MBR uyumlu Windows 10 AIO çalışması belki de vardır ama ben rastlamadım, sanırım ilk kez TNCTR'de yayınlanıyor.
      Son sürüm güncel Windows 10 AIO ISO içeriği aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Pro Single Language x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      Tüm sürümlerde (x86-x64bit) NetFramework v3.5 entegre edilmiştir. 
      UEFI modunda sadece x64 sürümü yüklenmektedir. MBR'de ise x64 veya x86 tercihinde bulunabilirsiniz...
      Çift katman DVD'ye yazıp kullanabilirsiniz, ancak benim tavsiyem Rufus ile en az 8 GB'lık bir USB'ye yazdırmanız olacaktır.
      USB üzerinden kullandığınız takdirde ileriki zamanlarda Windows 10'un yeni versiyonu çıktığında 64 ve 32 bit sürümlerinin sadece install. wim dosyalarını değiştirmeniz de yeterli olacaktır.
      Ancak kesinlikle boot.wim dosyalarını değiştirmeyin. Aksi takdirde çalışma tamamen bozulur.
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO  Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı : Windows 10 AIO 19H1 v18362.175 EFI&MBR.iso
      CRC-32       : 5b1d4d44
      MD4             : f10c226299b90445a778dd1386f6f593
      MD5             : a9685eda0456095c3ae42fada86742ae

Windows 10 AIO EFI&MBR ISO indirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konumu ziyaret ediniz

Bu sistemi AIOBoot sistemine entegre etmek isteyenler @crasadure üstatın video anlatımını izleyebilirler:

• By mephistooo2
      Ön izleme resimleri bir önceki Windows 10 konumdan alıntıdır. Maksat sadece içerdiği sürümleri göstermek içindir.
      Windows 10 19H1 v18362.175'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 12.06.2019)
      Tüm sürümler 2019 Mayıs güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1903 v18362.175 19H1 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Pro Single Language x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Mayıs ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.175 AIO x64.ISO
      CRC-32       : 00cfb95c
      MD4             : e265e1839431e407240bb2e0f06eb7ec
      MD5             : 518bcfd6a5f67fd737965d66e19c02f2
      x64 bit ISO İndirme Linki:

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.175 AIO x86.ISO
      CRC-32       : 35905605
      MD4             : 94b86c8d496416b3d1074de615af74a4
      MD5             : 2930e3e2acceba5a1d472809c7adc12f
      x86 bit ISO İndirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konumu ziyaret ediniz
    • By crasadure
      Multiboot Toolkit v2.3.0 (Multiboot USB Flash Drive for UEFI/Legacy Mode)
      Multiboot Toolkit 2.3.0 Link: Multiboot_Toolkit_2.3.0.7z(Google Drive)
      Multiboot Toolkit 2.3.1(Work-In Progress)
      Multiboot Toolkit 2.3.0(28.05.2019)
      Changelog Multiboot Toolkit 2.2.0: (28-05-2017)
      Changelog Multiboot Toolkit 2.1.3: (03-05-2017)
      Changelog Multiboot Toolkit 2.1.2: (28-04-2017)
      Changelog Multiboot Toolkit 2.1.1: (29-03-2017)
      Changelog Multiboot Toolkit 2.1.0:  (18-03-2017)
      Changelog Multiboot Toolkit 2.0.1:  (28-02-2017)
      GRUB LOADER MANAGER - EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
      KURULUM İÇİN GEREKLİ BAZI ÖNEMLİ MODÜL DOSYALARI VE LİNKLERİ
      İşletim sistemlerini ISO ve WIM'den kurulum için gereken Module Dosyaları( WinSetup.ISO.Module_(ISO.method)_RS6-13.06.2019.7z || WinSetup.ISO.Module_(ISO.method)_RS6-13.06.2019_English.7z) Windows XP işletim sistemini ISO üzerinden kurulum için gereken dosyalar=NTBOOT.rar           Açıklama-1: Yukarıdaki linkten indireceğiniz "WinSetup.ISO.Module_(ISO.method).7z" dosyasnı Modules klasörüne atıp [ 02 ] modules_installer.bat dosyasını çalıştırırsanız, gerekli olan bootisox64.wim ve bootisox86.wim dosyaları flash belleğinizin WIM klasörü içine kopyalanacaktır)
      WINPE SISTEMLERI INDIRECEGINIZ YENİ LİNK(GÜNCEL) > https://drive.google.com/drive/folders/0Byz_TcfuHxHXTGpsdHIwTkNfWHM ESET Rescue CD Indırecegınız Adres LINK > https://www.eset.com/int/support/sysrescue/#download Sergei Strelec Indırecegınız Adres LINK  > http://sergeistrelec.ru/winpe_10_8/ DLC Boot 2017 3.3 Build 170512 Indırme Adresi LINK > http://dlcboot.com/download.html Diğer Tüm Modülleri İndirebileceğiniz Linkler( EXCEL Dosyası =[ 00 ] modules_list.xlsx Modules Module dowloads link > https://www.fshare.vn/folder/GVRZCG2LJNCJ ( fshare sitesinden indirdiginiz dosyalara ait rar şifresi = 2012mshs ) DİĞER GEREKLİ YAZILIMLAR
      WinSetupFromUSB (download) YUMI boot (download) - Multiboot Toolkit does not support for UEFI YUMI Modules(download)-Module dowloads link Clover EFI bootloader (download) rEFInd boot Loader ( download ) Kaynak : https://niemtin007.blogspot.com.tr/2015/12/multiboot-usb-grub2-grub4dos-syslinux-refind-xorboot-uefi-legacy-mode.html
      KURULUM VİDEOLARI :
      Multiboot Toolkit v2.3.0 Sistem ve Modüle kurulumu videosu
      Youtube video linki: https://youtu.be/3q5quVQXuMY
      Multiboot Tookit 2.2.1 Demo Kurulum Videosu
      Youtube Video Linki :Multiboot Toolkit v2.2.1 Demo Kurulum videosu
      Multiboot Tookit 2.2.0 Kurulum Videosu
      Youtube Video Linki :Multiboot Toolkit v2.2.0 Kurulumu
      Multiboot Tookit 2.1.3 Kurulum Videosu
      Youtube Video Linki(Win7): Multiboot Toolkit v.2.1.3 (Win7 Kurulum Test Videosu) Youtube Video Linki(Win10):Multiboot Toolkit v.21.3 (Win10 Test Kurulum Videosu) Multiboot Tookit 2.1.1 Kurulum Videosu
      Youtube Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=Hp-oGagqUOc  Video13: Multiboot Toolkit v.2.1.1 Kurulum Videosu  Multiboot Tookit 2.1.0 Kurulum Videoları
      Multiboot Toolkit 2.1.0 'a Güncelleme ve WIM yöntemi ile Windows Kurma  ( [ 05 ] multiboot_update.bat dosyası ile Multiboot bir üst versiyona güncellenebilir) Wifislax64 - 1.0, Manjaro 17, Parrot OS 3.5 LIVE ISO ların Multiboot Toolkit ile Kurulumu ve Kullanımı Video8: Multiboot Menu Arayüzünü Türkçeleştirme  Video9: Multiboot Toolkit 2.1.0 Kurulum-WIM-ISO ile Kurulum  Video10:NT6 Yöntemi ile Legacy Sistem Kurulumu Video11: NT6 Yöntemi ile UEFI Sistem Kurulumu  Video12:ISO Yöntemi ile UEFI yada LEGACY Sistemlerde Orjinal ve Modifiye ISO lar ile Sistem Kurulumu  Multiboot Toolkit 2.0.1 Kurulum Videoları
      Video1: Multiboot Toolkit Tanıtım videosu Video2: Multiboot Toolkit 2.0.1 Kurulum videosu  Video3: Module Ekleme ve Kurulumu Videosu  Video4: WINSETUP ile İşletim Sistemlerinin Multiboot Sisteme Entegre Etme videosu Video5: WIM Yöntemi ile İşletim Sistemlerinin (WIN7-WIN8-WIN10) ve ISO olarak XP Kurulumu videosu Video6: GRUB2 ve GRUB4DOS Tema Değiştirme - Otomatik Menü(ISO Mount) Modülünü Ekleme Video7: WinPE Sistemleri Ekleme-rEFIND Installer-Clover Installer-Multiboot Update videosu  Video7.2 :rEFInd ve CLOVER Boot Loader'ın Multiboot Toolkit Sisteme Eklenmesi  İşletim Sistemlerinin kurulum yöntemleri konusunda daha önce çektiğim videoları aşağıdaki konu başlığı altından inceleyiniz  lütfen 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...