Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 AIO X64 Tr Mayıs 2019 (uefi-bios)

MrRush
 Share

Recommended Posts

Sistem Geri Yükleme'yi devre dışı 

Aktif hale nasıl getirebilirim ?

Iso içerisinde KB4499164 gūncellemesini silmek istiyorum nedenini  Soracak olursan kurulumdan sonra desdeklenmeyen donanım hatası alıyorum ayrıca cihaz gūncelleme almıyor.(bu ifade mısı laptop için geçerlidir)

Edited by cankusa

cankusa, 26 dakika önce yazdı:

Sistem Geri Yükleme'yi devre dışı 

Aktif hale nasıl getirebilirim.

Iso içerisinde KB4499164 gūncellemesini silmek istiyorum nedenini

Soracak olursan kurulumdan sonra desdeklenmeyen donanım hatası alıyorum ayrıca cihaz gūncelleme almıyor.(bu ifade mısı laptop için geçerlidir)

Donanım güncellemelerini WU üzerinden al ayarını değiştir ve tarat.

Sistem Geri yükleme için birşey diyemem.

Bu tür çalışmalrda pasif edilen bileşenler için destek vermeyeceğim. Bunları kendiniz bulmalısınız veya temiz iso kullanmalısınız.

cankusa, Bir saat önce yazdı:

DJ_Rush   işletim sistmini  forma verdiginizde Programın altında alıntı diye not düşmüşsünüz hata benim böyle bir ısoyla sistem kurmaya çalışmak.

Alıntı değil. Güvenilir bir kaynaktan kullanılan komutları oluşturan kişi için Teşekkür ekledim. Bu komutlarla kendim hazırladım kendim paylaştım. Benimde şuan aktif olarak kullandığım sistem ayrıca. Aslında daha kapsamlı bir içerik, sürücü,recovery ve özel dosyalar eklemek gibi seçenekleri de var. Uygun bir zamanda konu açıp anlatımını paylaşırım.

Malesef hata sende konu içeriğini okumadan kurduğun için. :)

Ha sistem geri yükleme yerine Backup alırsın bir sıkıntı yaşadığında kullanırsın kendi fikrim olarak.

Modifiye sistemlerde en sevmediğim sorular. Bunu nasıl geri getirebiliriz, şunu nasıl aktif ederiz. 

Kimse kimseyi benim yaptığım sistemi kullan diye zorlamıyor. 

Amaç forumun çeşitliliği...

Edited by DJ_Rush
  • Like 2

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Ne olacak kardeşim sen sistemi indirince yapımcının cebi para mı görecek ? Üslubunu beğenmiyorsan konuya dahil olmayabilirsin, bazen öyle yorumlar geliyor ki sistem yapanları soğutuyorsunuz sonrada güncel 7 neden yok ? Üstad güncel sistem var mı aio var mı diye sorarsınız. 5 tane seri post atmışsın hepsinde ya soru yada sorunun var bu sistemler kullanılıyor çoğu kullanıcı tarafından yaptığın yorumların hepsi ya soru yada sorun demek ki sende bi sorun var ki sadece sana denk geliyor. Böyle yorumlar yapmaya devam ederseniz daha çok beklersiniz güncel yada görsel sistem. İyi forumlar.

Emre028, 6 dakika önce yazdı:

Ne olacak kardeşim sen sistemi indirince yapımcının cebi para mı görecek ? Üslubunu beğenmiyorsan konuya dahil olmayabilirsin, bazen öyle yorumlar geliyor ki sistem yapanları soğutuyorsunuz sonrada güncel 7 neden yok ? Üstad güncel sistem var mı aio var mı diye sorarsınız. 5 tane seri post atmışsın hepsinde ya soru yada sorunun var bu sistemler kullanılıyor çoğu kullanıcı tarafından yaptığın yorumların hepsi ya soru yada sorun demek ki sende bi sorun var ki sadece sana denk geliyor. Böyle yorumlar yapmaya devam ederseniz daha çok beklersiniz güncel yada görsel sistem. İyi forumlar.

Tek işiniz sanırım beni takip etmek? Bana her cevap verdiğiniz de şunu yaptın bunu yaptın gibi şeyler yazıyorsunuz? Benim yaptığım yorumlar yada açtığım konular kimseyi ilgilendirmiyor. Bir daha yorumlarıma cevap vermeyin.

The_Undertaker, 13 saat önce yazdı:

Doğru düzgün bir cevap yok onu yapmasaydın ellemeseydin böyle sorular sormayın vs sen bu sistemi paylaşıyorsan gelecek sorulara cevap vermen lazım güzel bir şekilde yemin ediyorum indirecektim yorumlarda ki üslubunuzu görünce vazgeçtim.

Sanırım kişiye özel sistem arıyorsun kardeş.

Böyle bir sistemi biraz çabalayıp kendin hazırlamalısın, ben genele hitab etmeyi severim.

Yardım istersin yardımı beğenmezsin. Madem öyle biraz araştırmaya gir. Başkalarının işini beğenmiyorsan kendin yapmayı dene.

Karşındaki Sherlock değil herşeyi bilsin ve bilmek zorunda olsun. Herkesin özel hayatı da var. Kimseye de cevap yazmak ve yardım etmek zorunda da değilim. 

Seni modifiye sistem yapmaya davet ediyorum. :)

İlk paylaşımını da bu forumda bekliyoruz.

İlk yorum yapan ben olucam. Artık soru mu gelir tebrik mi gelir eleştirimi gelir onu görücez.

Bu arada konuda cevap vermediğim bir kullanıcı var @ eskehacettepe dir.

Bu kullanıcının da açtığı konuları ve yorumlarını görün , ona göre, cevap verilecek kişi mi değilmi öğrenirsin. Hatta google da niki aratıver bak neler çıkıyor.

Edited by DJ_Rush
  • Like 1

• 1 ay sonra...