Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

2019 Freeware Antivirüs

TRON
 Share

Recommended Posts

Ben kullanıyorum 4 yıldır, hiç başımı ağrıtmadı. (Lisanslı) Ücretsiz olarak da format attığım çoğu bilgisayara

Please register to see this content.
 kuruyorum. Şimdiye kadar hiç olumsuz geri dönüş almadım. 

• Hiç şüphesizdir ki, (Avast,Kaspersky,Bitdefender,Eset nod32) en yaygın kullanılanlardan ancak bildiğimiz üzere windows 7 ve üzeri sistemlerde artık üzerinde kendi koruma özelliği olan windows defender mevcut harici ek bir koruma uygulaması olmadan dahi sürekli güncelleyerek koruma sağlanır.Genellikle de sistem üzerinde kapattığımız ya da kaldırdığımız bir özellik sebebide sistemi yorması,meşkul etmesi vs.yinede bir seçenek tabiiki.
  • Benim tavsiyem konu başlığına göre free ücretsiz önerebileceğim dilindeki ücretsiz antivirüs programı olur diğer taraftan avira free antivirüs'de iyi bir seçenek olabilir kişisel kullanıcılara e-mail adresi tanımlaması ile avira lisansda sağlamakta.
  • Kaynak linkler: Avira için:  | Avast için

Kolay gelsin. :) 

• Like 2
  • Thanks 1

• Hiç şüphesizdir ki, (Avast,Kaspersky,Bitdefender,Eset nod32) en yaygın kullanılanlardan ancak bildiğimiz üzere windows 7 ve üzeri sistemlerde artık üzerinde kendi koruma özelliği olan windows defender mevcut harici ek bir koruma uygulaması olmadan dahi sürekli güncelleyerek koruma sağlanır.Genellikle de sistem üzerinde kapattığımız ya da kaldırdığımız bir özellik sebebide sistemi yorması,meşkul etmesi vs.yinede bir seçenek tabiiki.
  • Benim tavsiyem konu başlığına göre free ücretsiz önerebileceğim dilindeki ücretsiz antivirüs programı olur diğer taraftan avira free antivirüs'de iyi bir seçenek olabilir kişisel kullanıcılara e-mail adresi tanımlaması ile avira lisansda sağlamakta.
  • Kaynak linkler: Avira için:  | Avast için : 
Kolay gelsin. [emoji4] 
Windows defender
Genel olarak yeterlimidir?
Ben özellikle bu yazılımı uninstal ediyorum.
Windows 7 kullanıyorum.
Windows defender güncelleme alıyormu bilmiyorum.
Biliyorsunuz microsoft win 7 desteği kalktı.Eksik olsun ama.
■Windows defender günceleniyormu?
■Windows defender genel olarak yeterlimi?

Gerçekten iş görsün istiyorsanız antivirüs değil anti-malware kullanın farkı kendinizde göreceksiniz antivirüs sizi sadece virüsten korur çok sağlam olamyanları bitdefender,kaspersky,norton gibiler dışında taramada hiçbiri iyi değil virüs bulaştı tarıyorlar buluyor ama temizleyemiyorlar tarıyorlar ama bulamıyorlar.Anti malwarede ise bunların hiçbiri olmuyor bulamadığı virüs yok bulupta silemedikleri nerdeyse yok.Bilinen anti-malware yazılımlarını kullanın farkı görün Zemana,Malwarebytes,Malware Fighther vs. ;)

• Like 2