Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Idm Fake Serial Hatası

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar idm Fake Serial Hatasının Bir Çözümü Varmı Kalıcı Olarak Yeni Sürümünü Yükledigimde Aynı Hatayla Karşılaşmamk İçin Pacth Crack Kullandım Ama Yine Degişmiyor Bu Sorunu Nasıl Aşabiliriz ?

lamont, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar idm Fake Serial Hatasının Bir Çözümü Varmı Kalıcı Olarak Yeni Sürümünü Yükledigimde Aynı Hatayla Karşılaşmamk İçin Pacth Crack Kullandım Ama Yine Degişmiyor Bu Sorunu Nasıl Aşabiliriz ?

www.warezturkey.net adresinden indir ve sadece patch ile kurulumu oku ve uygula.Crack kullanma patlıyor.Kolay gelsin.

lamont, 7 dakika önce yazdı:

Bu İşi Kendim Yapmak İstiyorum Bunu Nasıl engelleyebiliyoruz İDM de 

iobit uninstaller gibi bir programla mevcut idm yi kaldırın restarttanm sonra istediğinizi yükleyin

Ben senyor un katılımsızınnı denedim oldu sorun tok

• Like 1

bkrydn68, 3 saat önce yazdı:

Xtreme download menageri indirin rahat edin.Hem bedava hem türkçe dil desteği var.  Hem video indirirken istediğin formata çeviriyor. Firefox chrome ve opera eklentisi var.

Gerçekten harika bir program ve IDM den hızlı.Çok teşekkürler dostum.

@forjest hocam'ın yaptığı katılımsız idmlerin %90'ı sorunsuzdur.Çok nadir patlak verdi.Son yaptığı idm katılımsızda uac,antivirüs,firewall gibi programlar devredışı bırakılıp,yönetici olarak kurulunca sıkıntısız kuruyor varsa eski sürümün kalıntılarını kaldırıp fake serial veren,uyarı veren hatalarını engelliyor.Böylece sorunsuz idm kullanıyorsunuz.Bence kendisiyle konuşun size yardımcı olacaktır diye düşünmekteyim :)

• Like 1

lamont, 4 saat önce yazdı:

Xtreme download menager idm gibi çalışıyormu herşeyi her videoyu yakayabiliyormu ?

evet yaklaşık bir yıldır kullanıyorum hatta indirdiğiniz videoyu mp3  3gp gibi başka formata da dönüştürüyor, video dönüştürmek için ayrıca bir yazılım kurmanıza bile gerek kalmıyor. İsterseniz ekran görüntüsü atabilirim

Edited by bkrydn68

lamont, 15 dakika önce yazdı:

O Zaman Ben Boşa İdm Seris Hatasının Derdini Çekiyorum Madem Böyle Neden Herkes İDM Kullanıyor Arkadaşlar Bir Sebebi Varmı İDM Dahamı Hızlı İndiriyor ?

Kendin crack yapmak istiyorsan yukarıdaki arkadaşın dediği gibi WarezTurkey den indir orda açıklama belgesini oku ve yap.. Ama garantisi yok patlak verme ihtimali war... 

Herkes idm kullanıyorsa idm ye karşı saygımız war nede olsa emektar büyüğümüzdur ?