Jump to content

Çift İşletim Sistemi

apoo

Recommended Posts

Arkdaşlar bende 2 tane hardisk var ben tekine pardus kurdum ancak bilgisayar açılırken sormuyor bana Hangi işetim Sistemine gireceğine Direk olarak windowsa giriyor

EDİT: Sorun Halledilmiştir

windowsu önce kurduktan sonra linuxu kurmaz isen ilk windows acılır windows linuxu tanımaz

bunun için lilo(mandrakede adi buydu) pardusta grup deniyor bunu yeniden yapılandırman lazım

www.pardus.org.tr de dökümanlarda vardır orda yoksa "resmi olmayan pardus formu" ismi ile hizmet veren bir destek sitesi var google pardus yaz 3. linkte mi ney cıkar orda aynı sorunu yasayan ve cözenler var.

birde linuxu master windowsun oldugunu slave yapmayı dene büyük ihtimal bu sorunun cözecektir.

windowsu önce kurduktan sonra linuxu kurmaz isen ilk windows acılır windows linuxu tanımaz

bunun için lilo(mandrakede adi buydu) pardusta grup deniyor bunu yeniden yapılandırman lazım

www.pardus.org.tr de dökümanlarda vardır orda yoksa "resmi olmayan pardus formu" ismi ile hizmet veren bir destek sitesi var google pardus yaz 3. linkte mi ney cıkar orda aynı sorunu yasayan ve cözenler var.

birde linuxu master windowsun oldugunu slave yapmayı dene büyük ihtimal bu sorunun cözecektir.

Arkadaşım @mahoni araştırdım ancak anlattıklarını yapamadım ;)

kurulum sırasında önyükleyici yöntemini secerken diskin basina yazdir secenegini seçmen gerekiyor

windowstayken linux yüklü harddiskini görebilmen icin 1 mb'lik ufak bir program var

Please register to see this content.

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim ,bende AMD TL-60 2.1 GHz HP DV 6560 LEPTOP VAR

aldımda vista vardı kaldırdım xp ShaneX kurdum ama ses yok kaldırdım diyer xp leri kurdum

sonuç yok olmadı lütfen yardım cı olursanız sevinirim saygılar.....

Xp driverlerini kurdunuzmu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...