Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Engellenen Vpn Leri çalıştırmak Mümkün Mü?

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

garb02, 10 dakika önce yazdı:

ttnet ile alaka değil! btk ile alaka, o yasaklıyor. Tor sitesi yasakladılar girilmiyor

dsmart normal eskisi gibi çalışıyo ama benim komşuda bende ttnet çalışmıyor opera tarayıcı vpn çalışıyor komşu dsmartta bende ttnet te çalışmıyor 

herneyse bana lazım değil zaten vpn falan belki birinin işine yarar sa bu noktadan yürüsün diye yazıyorum

ULUMANITU_, 6 dakika önce yazdı:

dsmart normal eskisi gibi çalışıyo ama benim komşuda bende ttnet çalışmıyor opera tarayıcı vpn çalışıyor komşu dsmartta bende ttnet te çalışmıyor 

herneyse bana lazım değil zaten vpn falan belki birinin işine yarar sa bu noktadan yürüsün diye yazıyorum

Vpn lazım oluyor. wikipedia giriyorum bir şeyler araştırıyorum. Vpn'de tarafsız haber ve kaçak yayınları izliyorum, İZ tv örnek.

Dnsler patlıyor kullanamıyorum

Edited by garb02

bişey araştırırken wikipedia daysa önbellekten girip bakarım gerekirse , taraflı tarafsız haber farketmiyo benim kendi tarafım var isteyen istediği taraftan yayın yapsın farketmez internetten tv izlemiyorum zaten sonuçta vpn olmasa ölmem o zaman olmasada olur

• 2 hafta sonra ...

"

BTK açıklamaları

VPN engellemesi sonrasında röportaj veren BTK başkanı…

…Sürekli değişen uygulamalar bu bahsettiğiniz alternatifli erişimi engelleme uygulamaları, IP adresleri sürekli değişebiliyor, yöntemleri değişebiliyor. Çünkü amaçları zaten erişime engellemeyi aşmak, bu amaçla üretilmekte. Tüm dünyada ortak bir sorun, bununla ilgili çalışmamız şu anda mevcut, tedbir alınması amacıyla uyarılarımız erişim sağlayıcılara mevcut ve ciddi önlemler de aldık, test aşamasındayız, testlerimiz tamamlandıkça faz faz ilerlemeyi düşünüyoruz.”

Bunların 4.nüde Kullanıyorum hiçbir sorun yok en iyi hangisi dersen Psiphon.dur
Psiphon

VyprVPN
Espress VPN

NordVPN

Kolay Gelsin..

• Like 1