Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Samsung Mu Sandisk Mi?

yunusemre75
 Share

Recommended Posts

samsung evo 850 120 gb kullaniyorum bir sorun ile karsilasmadim sandisk  kullanmadim ama usb bellegimde sorun ciktigi icin elimden geldigince samsung tavsiye derim  corsair da kullandim hizi düsük dü benim aldigim zamanlarda ondan dolayi samsung a gecis yaptim yedek ssd olarak bekletiyorum arada baska bilgisayarlara takip denemesini yapiyorum vs bir sorun ile karsilasmadim 

5 Sene öce fazla param yoktu sandisk alım dedim sandisk kullanıcısıyım normalde flashlarım sandisk  telefonum degiştirdim bozuldu içindeki müzikleri  resimleri pc ye  attım bıraktım ucuzluk pazarından 30 tlye  Syrox 64 Gb Micro Sd Card aldım ilk bende teredüt ettim acilde lazımdı aldım  telefona hafıza kartını taktım pc ye bağladım  30 gb dosyamı 6 7  dakkada kopyaladı çok memnunum samsung sandisk syrox 3 markada  teredüt etmeden alacağın garanti ürünler  tercih senin kolay gelsin

yunusemre75, Bir saat önce yazdı:

Sandisk flash bellekler pek sağlam olmuyor ama samsungun mikro sd si suya vs dayanıklı tercihim samsung olacak

yanlıs anlasılmasın kendi açımdan konusuyorum kimseye saygısızlık yapmak istemem hakkınızı helal edin yanlıs anlaşılırsam benim flashlar saglam sans işi galiba baktım alalı 5 yıl olmuş 2014 mayıs ayında almışım SanDisk Cruzer Blade 16GB Usb Bellek (SDCZ50-016G-B35) 2 adet aldım düştü yegenim kolaya düşürmüşler 1 tanesi açıktaydı unutmuşum  masada eve geldim suratlar beş karış kardeşim para veriyor nebu flaşh kolaya düşürmüş  bişi olmaz dedim giden gitsin çocuktan önemli değil bağırma çocuklara dedim biraz kızdım kardeşime açtım flash ı sildim ıslak bezle sonrada kolanyayla sildim kuruladım yatırdım prinçe 2 gun beklettim şıkır şıkır calısıyor sandisk benim için iyi sizlere kolay gelsin  hayırlı bayramlar kardeşlerim