Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Satılık Ati Raedon R7 250 Ekran Kartı

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar s.a hayırlı bayramlarınız olsun 4-5 ay önce arkadaşıma aldırdığım ekran kartı bilgisayarına uymamış ben alayım dedim maalesef benim pc de tarihlik olduğu için ekran gelmedi ihtiyacı olan varsa 250-300 tl ideal diye tahmin ediyorum bilginiz olsun allaha emanet olun hayırlı geceler 

Edited by lord_figo18
Fiyat

abdulhey_, 19 dakika önce yazdı:

Benim bilgisayar Asus cm6780. Ekran kartım nividia geforce gt 630 2gb. Bu satılık ekran kartı benimkine göre nasıldır? 

Benimki biraz sesli falan çalışıyor.

Olur hocam pc niz eski bir pc değil 

6870 dir hocam yanlış biliyorsunuz herhalde özelikleri nedir

s.a arkadaşlar 2 ekran kartıda iyi arada fazla fark yok diyebilirim drext 12 uyumlugu güzel param olsaydı ben alırdım bayramdan önce konu açsaydın para çocuklara gitti  almak isteyen kafası takılmasın iyi ekran kartı kaçırmayın 4 tane pc topladım bu ekran kartıyla sıkıntısız oynuyorlar arkadaslarım  kolay gelsin hayırlı bayramlar

AdnanG252m252351, 8 dakika önce yazdı:

s.a arkadaşlar 2 ekran kartıda iyi arada fazla fark yok diyebilirim drext 12 uyumlugu güzel param olsaydı ben alırdım bayramdan önce konu açsaydın para çocuklara gitti  almak isteyen kafası takılmasın iyi ekran kartı kaçırmayın 4 tane pc topladım bu ekran kartıyla sıkıntısız oynuyorlar arkadaslarım  kolay gelsin hayırlı bayramlar

Ben kendime alacaktım üstad pc ye uymayınca yardımcı olayım dedim hayırlı bayramlar 

abdulhey_, 21 dakika önce yazdı:

Evet yanlış hatırlamışım. Burda 

Please register to see this content.

Problem olmaz üstad kullanabilirsin ram 4 işlemci  i3 tür büyük ihtimalle sorun yaşamazsın

Edited by lord_figo18
Pc özellikleri

Telefonda başka bilgisayarda başka bazı ender bilgiler. Veya içeriğe göre haklı olarak değişiyor.  Aslında Türkiye de satılanın belli bir kodu ve donanımı var. 

Benimki 8 GB RAM, 3.nesil i7 intel dört çekirdekli,  yalnız işte PSU falan düşük oldumu  donanım pek uyumlu olmuyor. 

abdulhey_, 12 dakika önce yazdı:

Telefonda başka bilgisayarda başka bazı ender bilgiler. Veya içeriğe göre haklı olarak değişiyor.  Aslında Türkiye de satılanın belli bir kodu ve donanımı var. 

Benimki 8 GB RAM, 3.nesil i7 intel dört çekirdekli,  yalnız işte PSU falan düşük oldumu  donanım pek uyumlu olmuyor. 

Doğrudur o özellikte bir pc nin bu ekran kartı için psu sunun yeterli olamamasınına imkân yok