Jump to content

Movavi Programlar

UZUNLAR
 Share

Recommended Posts

Movavi yazılımları  (programları)  hiç birinin kurulumu gerçekleşmiyor.  Yüzlerce / Binlerce program kurup kaldırıyorum ilk kez böyle garip bir durum ile karşı karşıya geldim. Herhalde benim PC nin Movavi programlarına karşı alerjisi var. :)   Aynı sorun ile 1903.175 de karşılaşan  var mı ?  Başka sistemlerde henüz denemedim.   ( belki işletim sistemimi kurulum sonrası yapılandırmalarım sonucu da olabilir.)  

redsea, 7 dakika önce yazdı:

windows 10 1809 yada 1903 ne setup nede portable çalışmıyor.Ben de de aynı sorun var.

Bilgilendirmen için Teşekkür ederim .  Evet ne portable, ne setup ne de katılımsız ve hatta kendi sitesinden indirdiğim deneme sürümü bile kurulum gerçekleşmiyor.  

redsea, 4 saat önce yazdı:

windows 10 1809 yada 1903 ne setup nede portable çalışmıyor.Ben de de aynı sorun var.

https://www.tnctr.com/topic/583680-movavi-video-suite-1830-multilingual-portable/

Konusundaki portable Movavi programını, nitroflare bağlantısından indirmiştim. Çalışıyor portable olarak bir sorun yok. İşletim sistemim Windows 10 Pro - Microsoft Windows sürüm 1809 (17763.557).

binbey, 3 saat önce yazdı:

https://www.tnctr.com/topic/583680-movavi-video-suite-1830-multilingual-portable/

Konusundaki portable Movavi programını, nitroflare bağlantısından indirmiştim. Çalışıyor portable olarak bir sorun yok. İşletim sistemim Windows 10 Pro - Microsoft Windows sürüm 1809 (17763.557).

ne yazık ki bu portable de çalışmadı hatta windows sandboxta da çalışmadı.

• Like 1

binbey, 3 saat önce yazdı:

redsea, 13 dakika önce yazdı:

evet, bende de çalışmadı   redsea arkadaşın ve  benim PC  yapılandırmamızdan ya da bilmediğimiz bir şeyden dolayı çalışmıyor.  Farklı sitelerden indirdiğim  ve farklı programlarını hepsini de denedim.   :(  elbette sebebini bulurum da çok çok zaman alır.  :)  

• Like 1

redsea, 34 dakika önce yazdı:

UZUNLAR, 16 dakika önce yazdı:

evet, bende de çalışmadı   redsea arkadaşın ve  benim PC  yapılandırmamızdan ya da bilmediğimiz bir şeyden dolayı çalışmıyor.  Farklı sitelerden indirdiğim  ve farklı programlarını hepsini de denedim.   :(  elbette sebebini bulurum da çok çok zaman alır.  :)  

https://www.tnctr.com/topic/507513-son-windows-güncelleştirme-durumu-bilgilendirmeleri/?do=findComment&comment=1965619

"Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri" başlığıyla açılmış olan konuda, yukarda mesajını alıntıladığım arkadaşımız büyük güncellemeler sonrası yaşadığı bazı 3. parti programların düzgün çalışmaması sorunundan bahsetmiş. Belki de bizlerin ya da benzer sorunları olan arkadaşlarımızın yaşadığı bu çeşit sıkıntılar; işletim sistemimizi kurarken, sıfır kurulum (temiz kurulum) denilen şekilde kurulum yapmayışımızdan kaynaklanıyor olabilir. Sorunu ortadan kaldırmanız umuduyla esenlikler dilerim.

• Like 1