Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows10.1903.18362.175 AIO 22in1

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
kocamanadam, 7 dakika önce yazdı:

Tek part olsa çok iyi olacak üstad.1.parttan sonra 1.5 saat bekletiyor.2.parttan sonra yine aynı.6 yada 7 saat sürecek gibi gözüküyor.Bu kadar bekleyemem doğrusu.

tek part bi kaç sefer denedim yarıda kesildi indiren arkadaşlar ekleyebilir

• Thanks 1

kocamanadam, 55 dakika önce yazdı:

Tek part olsa çok iyi olacak üstad.1.parttan sonra 1.5 saat bekletiyor.2.parttan sonra yine aynı.6 yada 7 saat sürecek gibi gözüküyor.Bu kadar bekleyemem doğrusu.

Opera tarayıcı ile indirin vpn açın 1.partı indirin indirme tamamlanınca vpni kapatıp açın 2.parti indirin aynı şekilde 3.partıda indirin bu şekilde 1 saate tamamlarsın net hızın yüksekse

berat1935, 9 saat önce yazdı:

indiren biri keşke başka sunucuya yüklese çok yavaş iniyo ve iptal oluyo benim internet ile

internet tin çok yavaş baglantın sıkıntılıdır kacla indirme yapıyon  500 mgb de bile indirir fre modda  baglantıda sıkıntı vardır yotubeden 2 saatlik video veya film indirmeyi dene hat hızını tam iniyorsa sıkıntı yoktur ama aşşa yukarı indirme hızın düşüp çıkıyorsa internet saglayıcında sıkıntı var kolay gelsin kardeşim

köylü, 14.06.2019 - 18:58 yazdı:

tek part bi kaç sefer denedim yarıda kesildi indiren arkadaşlar ekleyebilir

modemi kapatıp acarsan 1,5 saat beklemene gerek kalmıyor hemen indirmeye başlıyor ben öyle yapıp indirdim hiç beklemedim .bu konuda tecrübesi olmayanlara duyurulur.her indirmeden sonra modemi kapat 20 saniye bekle aç tekrar indirebilirsin

kocamanadam, 14.06.2019 - 18:47 yazdı:

modemi kapatıp acarsan 1,5 saat beklemene gerek kalmıyor hemen indirmeye başlıyor ben öyle yapıp indirdim hiç beklemedim .bu konuda tecrübesi olmayanlara duyurulur.her indirmeden sonra modemi kapat 20 saniye bekle aç tekrar indirebilirsin

• Like 1

AdnanG252m252351, 15.06.2019 - 23:37 yazdı:

internet tin çok yavaş baglantın sıkıntılıdır kacla indirme yapıyon  500 mgb de bile indirir fre modda  baglantıda sıkıntı vardır yotubeden 2 saatlik video veya film indirmeyi dene hat hızını tam iniyorsa sıkıntı yoktur ama aşşa yukarı indirme hızın düşüp çıkıyorsa internet saglayıcında sıkıntı var kolay gelsin kardeşim

dediğin gibi bölgemde sıkıntı varmış ertesi gün indirdim 1 partını 400kb ile çekti.

ben daha denemedim lakin olay köylünün elinden çıktıysa ki öyledir hemen indirip arşivime ekledim denemek için fırsatını kolluyorum.ilk fırsatta deneyeceğim.bu zamana kadar edindiğim intiba ve tecrübem bana bu tür bir çalışma köylü markasıyla çıkmışsa mutlaka güzel ve sorunsuzdur zaten köylünün elinden sorunlu bir paylaşım şu ana kadar hiç çıkmamıştır es kaza çıktıysa da en kısa sürede sorunsuz hale dönüştürülmüştür ben bunu bilir bunu söylerim arkadar doğruya doğru. hakedene hakettiği teşekkürüde vermek gerek diyorum ve teşekkürler mustafa kardeş diyorum

• Like 1

• 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...