Jump to content

Ağ Yönetimi Hakkında

Recommended Posts

Arkadaşlar ağımda yaklaşık 70 bilgisayar var,bu bilgisayarlara öyle bir istemci-sunucu programı kurmam lazım ki, sunucu programı kurduğum bilgisayarda o programı açınca, ağdaki bilgisayarların hangi internet sitelerine girdiklerini görebilmek(ekran görüntüsü olarak değil), veya ağda bulunan bu bilgisayarların girdikleri siteleri günlük kayıt halinde tutabilecek bir program arıyorum. Öyle ekran görüntüsünü canlı görmek gibi girdikleri siteleri kapatmak gibi bir niyetim yok. basit bir programda olabilir. Yeterki ağdaki bilgisayarların hangi sitelere girdiğini kaydetsin bende kendi bilgisayarımda onların kaydını tutayım bilirsinizki bu kadar bilgisayarın takibini ekran görüntüsü alarak yapmak çok uzun sürüyor. çünkü bir bilgisayar sadece 10 siteye girse günde 700 site yapıyor:(Bulamazsam son çarem bir keyloggerı her bilgisayara girip tek tek kurmam gerekecek:(

çok güzel program denedim, ama hani diyorum ki kullanıcının girdiği sitelerin kaydedildiğinden hiç haberi olmasın, bu program mükemmel, ama gel gör ki çok fazla reklam yapıyor:(

istediğim daha sessiz bir program.yine çok mutlu oldum paylaştığına,sağolasın

çok güzel program denedim, ama hani diyorum ki kullanıcının girdiği sitelerin kaydedildiğinden hiç haberi olmasın, bu program mükemmel, ama gel gör ki çok fazla reklam yapıyor:(

istediğim daha sessiz bir program.yine çok mutlu oldum paylaştığına,sağolasın

arkadaşlar wingate adlı programla olabilir demişler, aranızda kullanan varmı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...