Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telefon Ve Bilgisayar Arasında En Iyi Dosya Paylaşımı Nasıl Yapılır

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Ben telefonumda X-plore uygulamasını kullanıyorum. Program üzerinden "Wifi dosya paylaşımı" ayarı var. Aynı ağ daki pc den tarayıcıya ip yazıp telefon içeriğine erişebiliyorsun. Ben çok memnunum. Tabi telefondan pc deki dosyalara bu programdan erişilemiyor. Pek ihtiyacım olmadığı için arayış içinde değilim. Ancak ihtiyaç halinde en basit yöntem kablo ile işimi görüyorum. Saygılar ?

By_FaRuK, 48 dakika önce yazdı:

Ben telefonumda X-plore uygulamasını kullanıyorum. Program üzerinden "Wifi dosya paylaşımı" ayarı var. Aynı ağ daki pc den tarayıcıya ip yazıp telefon içeriğine erişebiliyorsun. Ben çok memnunum. Tabi telefondan pc deki dosyalara bu programdan erişilemiyor. Pek ihtiyacım olmadığı için arayış içinde değilim. Ancak ihtiyaç halinde en basit yöntem kablo ile işimi görüyorum. Saygılar ?

o şekilde olabileceğini zannetmiyorum

• 7 ay sonra...

Android kullanıyosan bişe diyemem ama apple kullanıyosan yardcımcı olabilirim ben apple kullandgm için bi program var onla direk cihaza aktarım yapıp veyaz cihazdanda pcye dosya çekebiliyorum

EgeGrkn, 17.06.2019 - 21:46 yazdı:

Airmore kullanıyorum. Pcye birşey kurmuyorsunuz sadece telefona 3-4mblık bir app indiriyorsun. Yanlış bilmiyorsam zaten apowersoftun kısaca telefon ve pc entegrasyon yazılımlarını en iyi yapan firma. Bunun dışındaki herşey ekstra uğraştırıyor gibi geliyor bana.

Please register to see this content.

Gerçekten güzel bir uygulama ve çok basit. teşekkürler...