Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Eset Kendini Güncelledi Lisans Soruyor

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

patlamayan eset smart security 8 vardı. virüs yiyince temiz formattan sonra onu kurdum. virüs güncellemesini yaparken kendi güncellemesini de soruyordu hep red ediyordum. demin zorla kuruldu durduramadım sistemi kilitledi. pc yi yeniden başlatıp açtım Eset İnternet Security olmuş ve direkt lisans penceresi çıkıyor sadece. sürümü kaç olmuş onuda göremedim. ben bunu nasıl lisanslıcam şimdi? yada kaldırsam yeniden bir tane bulup katılımsız full yükleyebilirmiyim acaba? yardımcı olurmusunuz? Hayır yani lisans bulmak kolay değil birde bazan bunu kaldırması kolay olmuyor o bakımdan..?

Paylaşılan başka katılımsızları ve crackleri deneyin sitede onlarca var hata alırsanız sorun yaşarsanız o zaman yazın şu anda bizden ne istediğinizi çözemedim. Sürümünü program ekle veya kaldırdan ve program filesten egui.exenin özelliklerine bakarak öğrenebilirsiniz.

Edited by furopebelu

furopebelu, 13 dakika önce yazdı:

Paylaşılan başka katılımsızları ve crackleri deneyin sitede onlarca var hata alırsanız sorun yaşarsanız o zaman yazın şu anda bizden ne istediğinizi çözemedim. Sürümünü program ekle veya kaldırdan ve program filesten egui.exenin özelliklerine bakarak öğrenebilirsiniz.

Mümkünse hazır kurulmuş olana belli sürelik veya kalıcı lisans. Eset internet security son sürüm olmalı herhalde.

abdulhey_, Bir saat önce yazdı:

patlamayan eset smart security 8 vardı. virüs yiyince temiz formattan sonra onu kurdum. virüs güncellemesini yaparken kendi güncellemesini de soruyordu hep red ediyordum. demin zorla kuruldu durduramadım sistemi kilitledi. pc yi yeniden başlatıp açtım Eset İnternet Security olmuş ve direkt lisans penceresi çıkıyor sadece. sürümü kaç olmuş onuda göremedim. ben bunu nasıl lisanslıcam şimdi? yada kaldırsam yeniden bir tane bulup katılımsız full yükleyebilirmiyim acaba? yardımcı olurmusunuz? Hayır yani lisans bulmak kolay değil birde bazan bunu kaldırması kolay olmuyor o bakımdan..?

Alıntı

patlamayan eset smart security 8 vardı. virüs yiyince

Kurmasan da olurmuş bence :)

Edited by VentMois
  • Haha 1

Emre028, 23 dakika önce yazdı:

@Emre028 bey bu eseti  hazırlayıp sunansınız. çok teşekkür ederiz. Benim yukarıda belirttiğim gibi  Esest SS 8  güncellemeleri her soruşunda red ederken son seferde direkt kurmaya girişti  ve sistem kilitlendiğinden engel olamadım. eset internet security son sürümden bir önceki sürüm olarak kuruldu. 12.0.30 galiba son sürümde bir güncelleme daha çıktı o da 12. 0 .40 yada 34 olması lazım. neyse lisans geçersiz olmaması için hangi güncellemeleri kapatmalıyım programda? ben modül ve uygulama güncellemesini kapattığımı sanıyordum ama demin bilgisayarı açtığımda yine modül güncellemesi yaptı. resmi veriyorum bu resimde neleri kapatıyoruz belirtirseniz sevinirim. Saygılar..

Please register to see this content.

Emre028, 4 dakika önce yazdı:

Yazdıklarından hiçbişey anlamadım. Çok karışık anlatmışsın.

Kısa yazayım: uygulama güncellenince lisans patlıyor ya , bunun olmaması için tam olarak resimde verdiğim güncelleme kısmında neleri kapalı tutmamız gerekiyor?

hasan835, 3 saat önce yazdı:

4 yıl sonrada olsa, deneme amaçlı ronaldinho424 üstadın katılımsız olarak hazırlamış olduğu 5.0.2272.7 eset endpoint antivirüs arşivimde mevcutmuş kurdum, modül dahil tüm güncellemeleri de yaptı, şu anda çalışır durumdadır, 

ronaldinho424 üstada emeğinden dolayı tşk.ederim, paylaşım için üstadın affına sığınarak, bazı arkadaşların isteği üzerine, eset endpoint antivirüs 5.0.2272.7 (5) sürümünün sonu) programını paylaşıyorum, (115.961 mb)

indirme linki

saygılarımla;

Dosya Çok rahat indi hocam teşekkür ederim 

• 9 ay sonra...
hasan835, 25.06.2019 - 11:28 yazdı:

4 yıl sonrada olsa, deneme amaçlı ronaldinho424 üstadın katılımsız olarak hazırlamış olduğu 5.0.2272.7 eset endpoint antivirüs arşivimde mevcutmuş kurdum, modül dahil tüm güncellemeleri de yaptı, şu anda çalışır durumdadır, 

ronaldinho424 üstada emeğinden dolayı tşk.ederim, paylaşım için üstadın affına sığınarak, bazı arkadaşların isteği üzerine, eset endpoint antivirüs 5.0.2272.7 (5) sürümünün sonu) programını paylaşıyorum, (115.961 mb)

indirme linki

saygılarımla;

Bu sürümün linkini tekrar güncellermisiniz lütfen.

S.A kardeşler 12 yıldır antivirüs kullanıyorum defenderı da kapatıyorum win 10 dada uyuz oluyorum  gecen defender da işe yaramamış arkadaşım  aradı pc deki dosyalara erişememiş CryptoLocker virisü yemiş yedeklerin yedek  diske varsa sıkıntı olmaz sakına pc ye takma kapat bana getir dedim geldikten sonra formatladım sonrada bildiğim malvare programlarını kurup taratdım  temiz şekilde verdim sonuç pc de önemli verilerinizi bırakmayınız yedğginiz olsun illa kullanmanız gerekiyorsa antivirüs kullanacaksan lisanslı kullan farkını görürsün ücretsiz ve cracklı illa güvensiz kalır yinede tercih sizin kolay gelsin

Edited by AdnanGumus
ORJİNAL KULLAN

On 25/6/2019 at 2:28, hasan835 said:

Maestro, no uso eset, creo que ayudará si examina los enlaces a continuación, también

Necesito probar la serie,

JKAU-XSAD-8RH6-3AXS BNFS-
VC25-ANBH-2SFD-J5XR-UEJW
2TNT-X2AS-CPMB-JVRU-BVRH
BT2G-XKDE-2W34-3AS5-7U2V
RUAW-W33S-XHEJ-J4T6-X3ES 
NFTD-X456-C3EP -GJF3-F3JV
ROA2-2562-XEAS-RUC9-KPBG
DEAS-W338-K9WA-AUHU-EWDB
4NHC-XX8T-H7X9-HHB4-37TF
VXPU-XMAS-U296-HACR-UMBN

saludos;

doc estes licensias estan actualizados ?

ESET NOD32 Antivirus 8.0.319.1.TR_(x86_x64)_katilimsiz _by.nous  çalışmasidir..   Esed point ler den uzak durun.. Önüne geleni virüs görüyor.. Bu daha iyi 

bozart, 5 saat önce yazdı:

ESET NOD32 Antivirus 8.0.319.1.TR_(x86_x64)_katilimsiz _by.nous  çalışmasidir..   Esed point ler den uzak durun.. Önüne geleni virüs görüyor.. Bu daha iyi 

Çalışıyorda Sürekli Yükseltme Soruyor O Sorunuda Aşabilsek