Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Imei Atma Programlari

Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese huzurlu ve sağlıklı günler dilerim...Tüm telefon modellerine İMEİ atabileceğim bir program var mı ?

Telefoncuların kullandıkları İMEİ atma programları nelerdir mesela..yardımlarınızı rica ediyorum....

.....teşekkürler.....

cengizhanbey, 13 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese huzurlu ve sağlıklı günler dilerim...Tüm telefon modellerine İMEİ atabileceğim bir program var mı ?

Telefoncuların kullandıkları İMEİ atma programları nelerdir mesela..yardımlarınızı rica ediyorum....

.....teşekkürler.....

Bunlar IMEI atma programlari da kardes ama Pc ile hemen IMEI Atiliyormu arastirman gerekiyor. Programi kurmakla is bitmiyor yanilmiyorsam. Bazi programlar Box istiyor.  Arastir istersen..

Edited by TOLGAHAN5

Evet, markadan markaya değişir ihtiyaçlar.

Zenfone  telefonuma güncel rom atmıştım ve IMEI numaraları uçmuştu.

Null hatası veriyordu. 2 servise verdim biri anakart hatası dedi, diğeri IMEI hatası kronik sorun dedi beceremediler ve iş başa düştü.

Biraz araştırma ile üstte adını paylaştığım araçları kullanarak telefon kutusunun üzerinde yazan IMEI numaralarını SiM1 ve  SİM2 olarak ekledim. Sorun düzeldi.

DJ_Rush, 11 dakika önce yazdı:

Evet, markadan markaya değişir ihtiyaçlar.

Zenfone  telefonuma güncel rom atmıştım ve IMEI numaraları uçmuştu.

Null hatası veriyordu. 2 servise verdim biri anakart hatası dedi, diğeri IMEI hatası kronik sorun dedi beceremediler ve iş başa düştü.

Biraz araştırma ile üstte adını paylaştığım araçları kullanarak telefon kutusunun üzerinde yazan IMEI numaralarını SiM1 ve  SİM2 olarak ekledim. Sorun düzeldi.

Evet hocam MTK işlemcili telefonlara ve bazı Snapdragon işlemcili telefonlara bahsettiğiniz programlarla imei atmışlığım var.

Tabii ki kendi telefonlarıma?

ımel  android 8 üstü gitikçe zor hale gelmeye başladı.yanlız pc box imei cihazı ile bitmiyor .1 hafta önce tel ımel kapandı 15 yıldır tecrübesi olan telefoncu arkadaşa gitim.ve beni başka yere yönlendirdi .android 7 düşük olan atabiliyor .sordum beceremiyormusun onun cevabı bunun gibi programlar ücret yüksek beli firmalar satıyor. dedi.