Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Intel Tab 9001 Rom Atamıyorum

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

Aygıt yöneticisinden driver'ın kurulu olduğunu kontrol edin. Şuan bilgisayar tabletinizi tanımıyor. 

Please register to see this content.

Destek sayfasından,

Manufacturing Flash Tool içinde driverları kurmanızı tavsiye ederim.

• Thanks 1

mcEnGin, 9 saat önce yazdı:

Aygıt yöneticisinden driver'ın kurulu olduğunu kontrol edin. Şuan bilgisayar tabletinizi tanımıyor. 

Destek sayfasından,

Manufacturing Flash Tool içinde driverları kurmanızı tavsiye ederim.

kontrol ettim kurulu sorun halen devam ediyor sd karttan vs oluyor mu biliyorsanız yardımcı olur musunuz???

lord_figo18, 10 saat önce yazdı:

kontrol ettim kurulu sorun halen devam ediyor sd karttan vs oluyor mu biliyorsanız yardımcı olur musunuz???

SD Kart ile olur dostum.

İlk önce piranhanın sitesinden PhonixCar programını indiriyorsunuz

Sonra Fat dosya sistemiyle formatlanmış SD kartı kart okuyucuya takıp phonix programını çalıştırın

img file ye tıklayın ROM'u seçin, sonra Burn diyip işlemin bitmesini bekleyin

Sonra sd kartı tablete takın ve reset tuşunu basın.

CEM0KA, 9 saat önce yazdı:

SD Kart ile olur dostum.

İlk önce piranhanın sitesinden PhonixCar programını indiriyorsunuz

Sonra Fat dosya sistemiyle formatlanmış SD kartı kart okuyucuya takıp phonix programını çalıştırın

img file ye tıklayın ROM'u seçin, sonra Burn diyip işlemin bitmesini bekleyin

Sonra sd kartı tablete takın ve reset tuşunu basın.

Rom u kabul etmiyor  rar olduğundan içerisinde 4-5 img formatında rom var hepsini de seçtim denedim hata verdi  

lord_figo18, 13 saat önce yazdı:

Rom u kabul etmiyor  rar olduğundan içerisinde 4-5 img formatında rom var hepsini de seçtim denedim hata verdi  

Rar olarak atmayacaksınız zaten ki, rar'dan IMG dosyasını çıkarın ve proğrama gösterin.

lord_figo18, 14 saat önce yazdı:

usb işareti çıkıyor reset tuşuna basıldığında

Tabletinize uygun ROM'u indirdiniz mi?

SD kartınızı birkart okuyucu yardımı ile bilgisayara bağlayın ve FAT sistemine göre biçimlendirdiniz mi?

Piranha sitesinden, indirdiğiniz proğramı rar'dan çıkarın ve daha önce indirmiş olduğunuz PhonixCar proğramına gösterin

İşlem başarılı ise, SD kartınızı telefonunuza takın. Telefonunuzu Download modunda açın, eğer daha önceki işlemleriniz başrılı ise, telefonunuz yükleme yapacaktır ve o yüklemeden sonra reset tuşuna basarak telefonu yeniden başlatın.

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

PhonixCar sizin tabletiniz için uyumlu değil, Yani sdcard ile yükleme yapamazsınız. PhonixCar Allwinner işlemcili tabletlerde çalışır. Sizin tabletinizde İntel işlemci var. Bu nedenle PhonixCar programı tabletinizle uyumlu değildir. Üreticinin internet sitesinde paylaştığı rom ve programlar ile tabletinizi kurtarabilirsiniz.

• Like 2