Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Splash Nag ( Yeni Reklam öğesi ) Nasıl Yapılır?

doruk101
 Share

Recommended Posts

Videonun boyutu sadece 4,7 mb. Bu boyut da çok geliyorsa yapacak birşey yok. 4,7 mb ne kotalı kullanıcıları ne de kaldıysa dial up kullanıcıları etkiler. İnstant demo captivate ile anlatım da yaptım. Onların boyutu daha da büyük. En iyisi camstudio veya bsr tarzı programlar. Önerin için teşekkürler fakat düşünülecek bir tarafı yoktur. Şu an kullandığım camstudio programı %1 oranında sıkıştırmaya imkan veriyor.

• 4 ay sonra...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 ay sonra...
bende bir deneme yaptım resimdeki gibi bir durum oluştu sana zahmet nerde yanlış maptıgı söyleye bilirmisin

ikisinin bir gözükmemesi için ne yapa bilirim??

adszlf5.jpg

bende de aynı sorun var iki tane birden splash nag çıkıyor. bunu nasıl düzeltebiliriz???

hocam bunu yaptıgımız aio muza nasıl ekleyeceğiz bununla ilgili bir kod var mı yada nasıl yaparız ben Splash_nag yaptım sorunsuz çalışıyor hatta bilgisayarımım başlangıcına attım bilgisayar her acıldıgında oda çalışıyor çok güzel oldu vall sayende..şimdide yaptıgım aio ya eklemek istiyorum yardımını bekliyorum şimdiden çok saol..

• 2 hafta sonra ...
bende bir deneme yaptım resimdeki gibi bir durum oluştu sana zahmet nerde yanlış maptıgı söyleye bilirmisin

ikisinin bir gözükmemesi için ne yapa bilirim??

adszlf5.jpg

aynı sorun bende de var sorun neden kaynaklanıyor veya çözümü hakkında bir bilgisi olan varmı acaba ?

• 4 hafta sonra ...
Arkadaşlar herşeyin videolu anlatımı da olmaz ki, fareyi nasıl oynatırımın da isteyeceksiniz neredeyse :p:)

Winrar ile sfx yaparsınız, setup kısmına splash nag i eklersiniz. Bu kadar.

bunu biraz daha acarmısın sfx yaparken nereye ekleyeceğiz çok uğreştım ama olmadı nereyi atlamış olabilirim..doruk hocam yardımını bekliyorum..

hocam bunu yaptıgımız aio muza nasıl ekleyeceğiz bununla ilgili bir kod var mı yada nasıl yaparız ben Splash_nag yaptım sorunsuz çalışıyor hatta bilgisayarımım başlangıcına attım bilgisayar her acıldıgında oda çalışıyor çok güzel oldu vall sayende..şimdide yaptıgım aio ya eklemek istiyorum yardımını bekliyorum şimdiden çok saol..

bunu çözdüm arkadaşlar..splash nag aio nasıl ekleriz kodunu sizinle paylaşmadan önce sunu belirteyim beni yapmış olduğum arpikli3 teknik servis aio da mecuttur indiren arkadaslar görmüşlerdir..neyse lafı uzatmayım da aio splash nag kullanabilmeniz neler yapmanız ve kodu nereye yazacaksınız ve tabi ki kodu veriyorum;

"Üst menüden "Project/Actions..." seçenekleriyle script bölümün açın ve altta gördüğünüz kodu oyraya yapıştırın.

Kırmızı olan yere program ismini yazın ve programı "AutoPlay\Docs\" klsaörüne yapıştırın.

File.Run("AutoPlay\\Docs\\PROGRAM-İSMİ.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, false);"

evet arkadaslar burdakileri harfiyen yapın aio nuza splash_nag eklemiş olun..

Edited by arpikli3

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Doruk101 kardeşim peki reklamı yapılmış bir programın reklamını nasıl kaldıracağız onunla ilgili bilgilenebileceğim bir link ya da video verirsen sevinirim.. Thinstall ile yapılmıs bir program..

Doruk101 kardeşim peki reklamı yapılmış bir programın reklamını nasıl kaldıracağız onunla ilgili bilgilenebileceğim bir link ya da video verirsen sevinirim.. Thinstall ile yapılmıs bir program..

Bak burda ne var...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=93581[/CODE]

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bak burda ne var...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=93581[/CODE]

Sanırım bu program baştan hazırlayanlara yönelik çünkü thinapp vs. klasörü durduk yere olmaz ki program files da.. Ben önceden hazırlanmış portable programdaki reklamı silmek istiyorum. Ne sağ alttan ne de ortadan bişey çıkmasın. Kendimde reklam koymak istemiyorum sadece Programa ulaşayım. Gelecekte hemen hemen bütün programların portable olacagını düşünürsek program açılım hızı ve nesnellık herkesın sorunu olacaktır. Anlamamı saglayacak bir video vs yok mu doruk101 kardeşim rarla portable yapmayı o kadar güzel anlatmıssın ki videolarla hayatında rar sıkıştırma programını görmeyen bile portable yapar. Bende reklam kaldırma konusunda öyle bir açıklama ya da kaynağa ulaşamazmıyım ?

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
bu linlerde rapid de error veriyo çoğu hatalı linklerin ya da ben indiremiyorum yanlış anlamayın benim haddim değil sizzi eleştirmek sonuç bu işe yeni başladım ve bu forma yeni oldum yardım ederseniz sevinirim

Linkleri tek tek kontrol ettim, herhangi bir sorun yok.Tekrar deneyin.

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Hocam ben bunun bi benzeri olan ekranı merak ediyorum.kuruluma tıkladıgında ekrana bir gif geliyor hareket edip gidiyor.o da böyle splah galiba.onu nasıl yapabiliriz acaba..anlatırmısınız mümkünse.Mesela Neroda görmüştüm böyle bişi.

doruk kardeşim dediğin herşeyi tas tamam yapıyorum reklam felanda kusursuz oldu normalde portable kurulum yaprıgım prıogramlarda deniyorum (unable to crate active script site object) problemı vererek açmıyor nedeni ne olabılır? tşk iyi çalışmalar. tekrar deneme yaptıgımda normal portable yaptıgımda problem vermıyor son adım dakılerı yukledıgımde yani senin verdiğini değiştirmeden bile uyguladıgımda aynı problemi verıyorvbs driver çalışanı varmı acaba

Edited by komanchero

• 1 ay sonra...

öncelikle ellerine ve emeğine sağlık doruk101 güzel anlatım olmuş

peki biz bu Splash Nag olayını sadece portable programlara mı hazırlayabiliyoruz mesela katılımsız yaptığımız programlara nasıl entegre edebiliriz sadece ThinApp programı yardımıylamı entegre edebiliyoruz veay thinapp programıyla katılımsız yapabilirmiyiz yardımcı olursan sevinirim tesekkurler

Edited by hur_82

• 7 ay sonra...

[quote name='ADELEKRALI' date='08 Şubat 2009 - 21:48 ' timestamp='1234130302' post='421157']
[b]bende bir deneme yaptım resimdeki gibi bir durum oluştu sana zahmet nerde yanlış maptıgı söyleye bilirmisin[/b]
[b]ikisinin bir gözükmemesi için ne yapa bilirim??[/b]
[img]http://img201.imageshack.us/img201/5226/adszlf5.jpg[/img]
[/quote]

bende sizin dediğiniz gibi yaptım ama benimde splash ekranım yukardaki gibi oluyor. bunun çözümü nedir acaba nerde yanlış yapıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim....

[quote name='DePPoL' date='10 Şubat 2010 - 18:27 ' timestamp='1265827042' post='717428']
Splash nag harektli resimler olmuyordu ama artık ben hareketli olarak yapabiliyorum
[/quote]

arkadaşım nasıl harekteli yaptın paylaşarak yardımcı olursan seviniriz...