Jump to content
semsibey

Pascal Multiboot Final 2019

Recommended Posts

engin_imren_24, 5 dakika önce yazdı:

@bypascal üstadım usb hdd ye kurmak istediğimde bu hatayı verdi

Aynı hatayı alıyordum: üstad bağlandı halletti: kurulum aşamalarından birinde flash disk en üstte  tek ve altta diğer disklerin yanında görünüyor: sanırım ikisini de işaretledi farklı olarak, bir de aomei ile ben diski yanlış biçimlendirmiş olabilirim o kısmına dikkat etmedim

• Like 1

engin_imren_24, 3 saat önce yazdı:

@bypascal üstadım usb hdd ye kurmak istediğimde bu hatayı verdi

zGnzbD.png

İlk yaptığım flash diskte bir sıkıntı çıkmadı fakat yedek olarak yaptığımda aynı sorunla karşılaştım. Minitool Partition Wizard ile NTFS olarak biçimlendirdikten sonra düzeldi.

• Like 2

birde mahsuru yok ise bu eklediğiniz Windows 7 - 8 - 10 dosyları hangi projeler kimin yaptığı çalışma içeriği nedir

bypascal, 21.07.2019 - 20:05 yazdı:

Arkadaşlar bende indirrim videoyu izledim fakat su kısım aklımı karıştırdı pascal multiboot ana dizindeki dosyaların hepsini usb ye mi kopyalıyoruz elle

Ghostmlt, 12 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bende indirrim videoyu izledim fakat su kısım aklımı karıştırdı pascal multiboot ana dizindeki dosyaların hepsini usb ye mi kopyalıyoruz elle

Evet

bypascal, 9 dakika önce yazdı:

Evet

tamam hovam sağolsun süper olmuş elinize sağlık

sayın pascal  projedeki Windows wim ve esd dosyalarının olduğu proje kendi hazırladığınız projemi yoksa forumdan bir projemi içeriği bellimi mahsuru yoksa

mustafakarasan, 5 dakika önce yazdı:

sayın pascal  projedeki Windows wim ve esd dosyalarının olduğu proje kendi hazırladığınız projemi yoksa forumdan bir projemi içeriği bellimi mahsuru yoksa

Hayır hepsi orjinal Microsoft

teşekkürler bilgi için birde dikkatimi çeken  win7 boyutu yüksek içeirği 32-64 bit ikisi var galiba diğer win8 ve win 10 olan sadece 64 bit sürümmü boyutu düşük çünküde

semsibey eline sağlık güzel bir çalışma bu sistemin içerisinde işletim sistemleri olmayan halini bizlere verebilirmisiniz. Malum indirme sıkıntımız var dosya baya bir yüksek işletim sistemlerini biz yükleye biliriz. İşletim sistemi olmadan boş halini atabilirmisiniz.Tabiki mümkünse 

işletim sistemlerini eklenmemiş hali yok mu acaba. 32 gb yerine daha az indirmiş oluruz. isteyen kendisi eklesin?

Pascal hocam uefi ve normal kurlumu aynı yere atıyoruz demi farkli bölümlere değil yani olduğu gibi tutup diskin içine kopyalıyoruz farkli bir yere taşıma yok yani

Az önce bunu indirebilmek için tncdebrid üyeliği aldım. Tek link olanı indirebilirmiyim, yoksa partlı olanı günlük 10'ar gb şeklinde mi indirebilirim.

ByAdmin, 22 dakika önce yazdı:

Az önce bunu indirebilmek için tncdebrid üyeliği aldım. Tek link olanı indirebilirmiyim, yoksa partlı olanı günlük 10'ar gb şeklinde mi indirebilirim.

Tek part indirin

• Thanks 1

Ghostmlt, 3 saat önce yazdı:

Pascal hocam uefi ve normal kurlumu aynı yere atıyoruz demi farkli bölümlere değil yani olduğu gibi tutup diskin içine kopyalıyoruz farkli bir yere taşıma yok yani

video da anlatıldığı şekilde yapmalısın.. multibootu ntfs bölümüne atacasın.. bu kadar

bypascal, 3 dakika önce yazdı:

video da anlatıldığı şekilde yapmalısın.. multibootu ntfs bölümüne atacasın.. bu kadar

Peki sağolun

erdal1555, 9 saat önce yazdı:

semsibey eline sağlık güzel bir çalışma bu sistemin içerisinde işletim sistemleri olmayan halini bizlere verebilirmisiniz. Malum indirme sıkıntımız var dosya baya bir yüksek işletim sistemlerini biz yükleye biliriz. İşletim sistemi olmadan boş halini atabilirmisiniz.Tabiki mümkünse 

enesas, 9 saat önce yazdı:

işletim sistemlerini eklenmemiş hali yok mu acaba. 32 gb yerine daha az indirmiş oluruz. isteyen kendisi eklesin?

ByAdmin, 9 saat önce yazdı:

• Bu konu Multiboot’un Paylaşıldığı konudur...!!!
  • Tncseverler indirme hakkında aşağıdaki konudan tüm bilgileri alabilir, sorularını oraada sorabilirler

• Sohbet etmek isteyenler, alttaki Sohbet-Chat konusundan devam edebilirler

• Lütfen konuyla alakasız sorularınızı buraya yazmayınız..!!!

Pascal hocam video da anlatıldığı gibi yaptım fakat bende 2 tane usb görmedi hala pc takinca tek 1 tane varmış gibi duruyor oldumu acaba 

Ghostmlt, 4 dakika önce yazdı:

Pascal hocam video da anlatıldığı gibi yaptım fakat bende 2 tane usb görmedi hala pc takinca tek 1 tane varmış gibi duruyor oldumu acaba 

Hata almadiysan olmuştur.. bazı işletim sistemlerinde fat partition gizli oluyor. Bir ikincisi sistemin uefi destekli değilse bootta uefi partition u göremezsin..

bypascal, 2 dakika önce yazdı:

Hata almadiysan olmuştur.. bazı işletim sistemlerinde fat partition gizli oluyor. Bir ikincisi sistemin uefi destekli değilse bootta uefi partition u göremezsin..

Yok hocam hata vermeden kurdum şuan dosyalar kopyalanıyor 

Sorunsuz kurdum ve evde çalıştırdım.

Ancak işyerindeki Asus Prime B360M-A anakartta legacy de açamadım bios ayarınıda bulamadım. Sadece uefi modu görüyor, legacyde açılması için hangi ayarı yapmam gerekiyor acaba biosta. Bu sisteme geçtikten sonra v3 te de açamamıştım.

Edited by ByAdmin
Ekleme

ByAdmin, 1 dakika önce yazdı:

Sorunsuz kurdum ve evde çalıştırdım.

Ancak işyerindeki Asus Prime B360M-A anakartta legacy de açamadım bios ayarınıda bulamadım. Sadece uefi modu görüyor, legacyde açılması için hangi ayarı yapmam gerekiyor acaba biosta.

bios ta legacy disable dir yada secure boot u disable yap

keyfoagam, Şimdi yazdı:

iso lar olmadan boş hali paylaşılacakmı acaba?

hayır paylaşmayacağız

bypascal, 38 dakika önce yazdı:

bios ta legacy disable dir yada secure boot u disable yap

hayır paylaşmayacağız

Hocam yukarda yazdığım hatayı alıyorum sebebi nedir 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By EASMurat
      EASM Win 8.1 Embedded Industry Pro X64 Nisan 2020  Güncel + Görsel X86+X64 BOOT   
      Windows 8.1  Embedded Industry Pro X64 UPDATE3 + Net 4.8 | 2020 Nisan | Çoklu işletim sistemi seçme | EASMurat Multiboot
      Lütfen Sunumu Okumadan Soru Sormayınız, Sistemi Hazırlamak Kadar Sunum Açıklaması yapmak içinde Uğraşıyorum, Lütfen yani...

# Hem X86, hemde X64  için, içerisinde Boot dosyaları mevcut, 4GB wim engeline takılmadan Sorunsuz UEFI Kurulum yapılır.
      # Win8.1 Embedded Industry Pro  X64 2020 yılının Nisan ayı itibariyle günceldir. Güncellemelere 17 Mart güncellemeleri dahildir. # EASM Performansı Sağlamak için kapatılan bileşen vardır arzu edilirse açılır. ESD sıkıştırma yoktur, ayrıca .Net Framework 3.5 Aktifdir ve 4.8 sisteme eklidir. # MSDN Kalıp Güncellenirken her sistemimde Olduğu gibi hem Dism, hemde sysprep Kullanılmıştır, iki sistemde Windows'un orjinal yedekleme sistemidir polemiğe gerekyok yani... # Isletim sistemi Seçimi yani OS Seçim Menüsünden ister Win 7 - 8 - 10 -  Sadece install.wim dosyasını USB belleğinizdeki gerekli yere atılarak UEFI ve LEGACY kurulum yapabilirsiniz. # Sistem Enaz 8GB USB, veya Taşınabilir HDD'ten kurulum için uygundur ve bu medyalardan sorunsuz kurulum yapabilirsiniz. # Alışıla gelen EASM Klasörüne Katılımsız eklemek ve Kurulum sonunda Katılımsızları kurdurtma. Otomatik gelmez EASM klasörüne girmek oradaki  "EASMurat.exe" yi çift tıklamanız gerekir. # Defender eklidir fakat deaktif edilmiştir, isteyen ayarlarından açıp kullanabilir. Bence tamamen gereksiz olduğunda  kapatılmıştır. # UAC Kapalıdır, Telemetry yani (win 10 a yükseltin bildirimi) eklenMEMiŞTiR. Buna bağlı olarak telemetry Güncellemeleride ekli değildir, Arattığınızda önerilen Olarak Çıkabilir. # Sistemi uzunca zaman ve Stabil Kullanmak için GÜNCELLEMELERİ KAPALI SEÇİN , Güncelleme  almasın Kurulumda da açmayın... 17 Mart Büyük Güvenlik Güncelleştirmesi eklidir. # Görsellik Yok Standart Sade Window 8.1, Bilgisyarıma Sağtuşda bazı özellikler eklenmiştir, Yine masa üzerine Sağtuşda Çabuk ulaş menüsü eklidir dileyen kaldırabilir. # Netframework 4.8, Ayrıca C++ Redistrybutable dosyaları,  Dx ve Msxml .dll dosyaları,  Sistemde eklidir, ince ayarlıdır kısaca Sorunsuz bir Windows deneyimi Sunar. # Bu sistem bir nev-i  boş imaj tarzındadır,  benden Israrlar Stabil çalışan EASM Windows  Sistemleri isteyenler için, easminstall.wim içerisine eklenmiştir. #  Source klasörüne herhangi bir .esd Sıkıştırılmış sistemin kopyalayıp ( örneğin windows10,  install.esd ) sadece dosya uzantısını esd'yi "wim" yaparak UEFI ve LEGACY Kurulum yaparsınız. # Kendi Kullandığım Flaşbelleğimin bir kopyasıdır bu sistem, 32GB'lık USB bellekte bunların hepsi vardır, Upload sorunumdan folayı sistemi size Ful vermem imkansız... Onun için minimal şekilde paylaşıyorum. # Oto aktivasyon lisans mevcut, isteyen Kurulumda pas geçer. Google chorme, Anydesk, Portable Teamwiver, iP Scanner, Kms Aktivasyon  ( sonradan yapmak için ) Sistemde eklidir, bunlar Kaldırmak istenirse Program files 'dan [EASM ] klasörünü silmeniz yeterlidir. Birşey daha USB 3.0 ve Bazı Seskartı Driverları sistemde eklidir, Bunlar sisteminize sorun yaratmaz, kendi bilgisayarım ve anakartı için lazım olan tüm driverları eklemiştim bundan dolayı içerisinde bu driverlarda aratırsanız çıkar fakat sorun teşgil etmez, Bu konuya takıntılı olan olursa Nette bir araştırma yapıp DISM komutlarıyla Yüklü olan tüm driverları silebilir, Sistemi Upload ettikden sonra Farkettim bunu yeniden Upload şansımda yok zaten yakından takip edenler bilirler UPLOAD'ım 0.8Mbit ( 800kilobit ) yani sorun olacak birşey değil... Son birşey Sistemi Kendi Bilgisayarımda kullandığım gibi sizlerle paylaştım ya, içerisine birde Sanal Ses kartı kurdum benim için lazım ama size gereksiz birşey bunuda sadece ses kartı ayarlarında görürsünüz,  performansı etkileyecek birşey değildir denetim masasından Program ekle /kaldırdan sorunsuzca kaldırılabilir...    Bukadar Anlatımdan Sonra Gelelim sistemin görsellerine ve Kurulum ayarına.... Önce Tıkla Şunlara inerken Sunumu Okumaya devam et    indirme Linkleri ve alternatifler için @Shewki 'ye çok ama çooook Teşekkürler:

1 - Sistem  Dosyaları  :  https://yadi.sk/d/yJ-ISnuaYLJ0JQ
      2 -  Kurulumun anlatım Videosu ve Bazı Gerekli Programlar :  https://yadi.sk/d/oMSjQ7g3LbFd4g
      Alternatif 1 :  https://drive.google.com/open?id=1ATU0r4-aV4zL18e8snxpereaHuBdlfYP
      Alternatif 2 : https://www.mediafire.com/file/lorr1rstpqqfzd9/EASM_MULTIBOOT_2020_KALIBI.rar
      Alternatif 3  Part1  : https://cloud.mail.ru/public/29mZ/tKuykLsqu
      Alternatif 3  Part2  :  https://cloud.mail.ru/public/2Yec/3PWyxg2b6
      Alternatif 3  Part3  : https://cloud.mail.ru/public/44j5/YEfTi27w1
      Çabuk Ulaş Menüsünü Ekleyip Kaldırmak için  RAR şifresi ( easmurat) : https://yadi.sk/d/PJ6OvLUzTTqRqw En az 8GB'lık  USB belleğinizi Silin  ve Dosyaların inmesini bekleyin, inince herşey içerisinde mevcut..! Paylaşmak serbestdir, fakat benim Nik'imi  ( EASMurat ) Kullanarak Lütfen, Daha önceki sistemlerimde Yandexte 160Bin Download olduğunu gördüğümden, kısıtlama olmaması için sistemi RE UPLOAD yapmak isteyen olursa sevinirim Konuya linkini Ekleriz...

Sistemi Kabaca Anlatmak gerekirse, Acronis True Image ile imajı USB  belleğe Yüklüyoruz, ( 2. linkte Videolu anlatımı var )  100MB EFI  kısmı için ayrılıyor,  geriye kalan USB belleğinizin Tüm Alanı NTFS olarak biçimlendiriliyor,  Sizin kullanımınız için ister winPE, isterseniz diğer windows bölümleri için ana dizindeki  gerekli klasörlere dosyalarınızı koyarak çağarabiliyorsunuz , USB belleğinizin ana dizinindeki " Sources " klasörüne koyacağınız, install.wim - install7.wim - install8.wim - install10 .wim- installv.wim - installeasm.wim dosyalarını kurulumda sorunsuzca çağarabiliyorsunuz, bunu hem LEGACY hemde UEFI olarak  ( uefi için 4gb )  WİM boyutu kısıtlaması olmadan Sorunsuz hızlı  şekilde kurulum yapabiliyorsunuz...

:::: MultiBoot UEFI  ( x64) Kurulum Menüsü ve Anlatımı ::::

:::: MultiBoot LEGACY  ( x86) Kurulum Menüsü ve Anlatımı :::: Windows 8 ve 8.1'de Başlat Olmadığından  ve Masaüzerinde Sağtuşa Tıkladığınızda Pratik Olarak Yapabileceğiniz bazı ayarlar ekledim, bunların hepsinide Çabuk Ulaş menüsünde Topladım,  Eğer ben buna gerek duymam derseniz... Silmek için Program files 'da [EASM] Klasöründe " Sağtuş kaldırma " adından bir Exe var ona tıklayıp sisteminizden silebilirsiniz, sağtuşdan bu menüler gider...

Aynı klasörde Bence bir bilgisayarda olması gereken bazı yazılımlar var bunlar PORTABLE'dir... Yani kurmadan çalışan, Program files deki [EASM] Klasöründen istemediklerinizi silebilirsiniz, masaüzerinden de kısayolunu kaldırabilirsiniz, tercih sizin yani... 

Ayrıca Sistemde Sahiplik Al, ve masaüzerindeki bilgisayarıma sağtuşa bazı linkler eklenmiştir bunlarda bilgisayar kullanımını Kolaylaştırmak ve pratiklik içindir. Multiboot Sistemde Grub4dos boot'da çalışmaktadır, yani Grub4dos menülerinide kendinize özel sisteminizin kodlarını bu sisteme entegre edebilirsiniz, ancak grub4dos 32bit olduğundan UEFI kurulum yapmak isteyenler için uygun değildir size tavsiyen Grub2 boot menüsünü kendinize göre düzenleyip ekleyebilirsiniz...  Lisanslama için @mephistooo2  üstada teşekkürler, Windows 7 veya 10 tarzı başlat menüsü isterseniz piyasada birsürü yapılmış başlat menüsü var benim size Önerim @forjest  üstadın yaptığı süper ve stabil çalışıyor onu denediğim için, fakat siz şuradaki linkten kendi zevkinize göre bakın indirin : 

• By dlebook
      Implementing Windows Server 2019 Distributed Networking Services
      .MP4, AVC, 1024x768, 30 fps | English, AAC, 2 Ch | 2h 37m | 269 MB
      Instructor: Chris Blackden

Windows DFS and BranchCache are powerful tools to share and manage data resources across regions. This course explains the use cases, configuration, and best practices of each.
      Organizations that have spread out across the globe need ways to enable sharing data with their users while still keeping control of that data. In this course, Implementing Windows Server 2019 Distributed Networking Services, you will gain the ability to set up and manage data on Windows. First, you will learn how to setup and configure Distributed File Services. Next, you will discover replicating network shares with DFS Replication. Finally, you will explore how to install and configure BranchCache. When you are finished with this course, you will have the skills and knowledge of managing the Windows data features needed to manage data for your end users across the globe.
      More Info https://www.pluralsight.com/courses/implementing-windows-server-2019-distributed-networking-services

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/fa2155c8ec30cF4E/xwfrr.Implementing.Windows.Server.2019.Distributed.Networking.Services.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/e6b9aedf6baf61305da12e98d2758eb9/xwfrr.Implementing.Windows.Server.2019.Distributed.Networking.Services.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/DAB4D25B87A5EB2/xwfrr.Implementing.Windows.Server.2019.Distributed.Networking.Services.rar

• By artae
      Genre: eLearning | MP4 | Video: h264, 1280x720 | Audio: aac, 48000 Hz
      Language: English | VTT | Size: 711 MB Duration: 2.5 hours

IMPORTANT: This course is for designed for absolute bners using Windows.

What you'll learn

Learn the four components required to perform ethical hacking

Learn the basics of port scanning and how you identify running services

Learn the basics of vulnerability scanning to identify vulnerable hosts

Learn the basics of exploitation with Metasploit to compromise your target

Requirements

Basic computer knowledge

NO previous hacking knowledge required

NO Linux knowledge required

NO programming knowledge required

Description

Short, concise and straight to the point. This is how this course will guide to into your first hack in two hours!

You want to learn hacking but you don't know where to start? Then this is the course for you. Hacking for bners course requires zero experience, zero programming knowledge and zero Linux knowledge.

We start with the assumption that you know nothing about hacking, networks or the web. And step by step we will build up your knowledge so you can perform you first hack in two hours!

NOTE: this course is for students with ZERO knowledge about hacking. If you already have experience in networks, web and hacking then we invite you to take our other more advanced courses.

**

This is literally the first course that I've stuck with on Udemy. I really appreciate your work. I am learning a lot more than I thought I would as the topics are dealt with in a curiosity-brig way. I am also taking detailed notes and am documenting all my solutions for the missions needed for future reference. Again, I really appreciate your ability to teach and explain, as every teacher can't provide clarity as you do. - VH в.в.в.в.в.

**

The course is divided into three parts.

Part 1 - Foundations

Understand the internet and the components that make it work

What are IP addresses and why they're needed for hacking

What is a DNS and how it makes the internet work

What are servers and services and why are needed for hacking

Deep dive into packets

Part 2 - Lab Setup

Set up your own lab to practice hacking legally

Part 3 - Hacking

Get introduced to port scanning and one of the favorite tools for hackers

Understand vulnerability scanning and how you can identify weaknesses

Exploit the weaknesses you find to hack your target

By the end of the course you will have the skills to:

Identify the 4 necessary components for every hack to happen

Find weaknesses in your target

Exploit your target and take control of it

**

Thank-You for this awesome course, it was indeed very informative. To be very honest, the whole internet is full of knowledge but you guys put all that in an order where people like us can consume and understand easily, now this is what I call having a method to madness!! - MA в.в.в.в.в.

The hacking for bners course was so much fun, interesting and interactive as I had to complete a mission for almost each chapter. For this reason i managed to read more about different topics (servers, ports, scanning, vulnerabilities etc). The course made me read about different stuff, introduced me a little bit into the documentation area. All the topics were clearly explained by you [the instructor], with a clear voice and it was very clear and easy to understand and follow. A big thumb up for that, you make yourself very pleasant to hear and your explanations are on subject. I can say that i have learned all what i needed to know to go deeper into this awesome world of ethical hacking. - ON в.в.в.в.в.

Who this course is for:

Anyone wanting to learn the absolute basics of hacking
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

http://nitroflare.com/view/45E7779D3A94DF3/efn52.Hacking.For.Beginners.updated.122019.rar

https://rapidgator.net/file/16f24714d22396e840a2ca7adfbf6b33/efn52.Hacking.For.Beginners.updated.122019.rar

• By mutlux
      En son 2017 yılında yapmış olduğum multiboot usbnin ana yapısını bozmadan ama üzerine grub2 ve grub2 dosya yöneticisi gibi eklemeler yaparak tekrar kendime göre güncellemeler yaparak MX Multiboot 2020 versiyonunu hazırladım.
      USB iki bölümden oluşmakta, FAT32 ve NTFS bölümleri.  

FAT32 - UEFİ KISMI
      Hemen hemen bütün dosyaları buraya atmaya çalıştım. KMPE, SSTR, DLC, HBCD gibi sistemler olabildiğince bu bölümde topladım.

NTFS - LEGACY KISMI
      Bu bölümde windows iso dosyalarını, windows wim kurulum dosyalarını ve istediğim bootable iso dosyalarını topladım.

DOWNLOAD LİNKLER (25.03.2020 Yenilendi) : 
      1.   https://turb.to/w6gzeysxdnc7.html  
      2.   https://userscloud.com/f93t6o9yd6ss
      3.   https://hitf.to/uzNzR5l

• By dlebook
      Microsoft Project 2019 Course for beginners to advanced
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 48000 Hz, 2ch | Size: 887 MB
      Genre: eLearning Video | Duration: 11 lectures (1 hour, 36 mins) | Language: English

Program development, resource program, tracking, updating and reporting in Microsoft Project
      What you'll learn
      Basic to Advanced Level
      Full and complete course
      Beginners to Advanced
      Requirements
      Be able to use microsoft office
      Description
      Our objective is to present you the course in a easiest way, make you feel it is easy to use, easy to grasp, easy to learn and easy to implement in your project management goals.
      This course is developed keeping in considerations about growing requirements and aspirations of students, mid-professionals, young-professionals in learning the project management skills. The planning is pre-requisite before starting any meaningful project nowadays for all kind of industries such as construction, software and manufacturing sectors.
      To adopt best practices of project management, a project planning software will act as a intermediate tool to the project management professional.
      The course takes you to all of the key aspects of project planning starting from,
      Pre-program development stage
      Creating a program and assigning resources stage
      Program tracking and updating stage
      Formatting, project communications and report stage.
      Course duration has been kept at 1.5 hour for strategic purpose to align with the motivation of learners, in a fast paced professional life they tend to learn in a short period of time. Learning is only a stage set for practice, we want our learners and students to practice by learning in an easiest way.
      Practice makes a person perfect.
      Thank you!
      Sandeep, Prime Project Control
      Who this course is for:
      Project Managers
      Schedulers
      Planning Engineers
      Quantity Surveyors
      Construction Engineers
      Software Planners
      Project Engineer
      Civil Engineer
      Contract Engineer
      Contract Manager
      Contract Specialist
      Delay Analysts
      Planners
      Project Planning
      Cost Engineer
      Site Engineer
      Students
      Professionals

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/958017010400737d/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/456E1cf4dd29c0d6/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part2.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/e73a8d12f94154915b09d4a6b0e98f1d/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part1.rar https://rapidgator.net/file/3b0d1bab9bfe2f957649488e350d4e58/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part2.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/9B485E35EB6567E/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part1.rar http://nitroflare.com/view/6A6E6E35CFFDF57/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part2.rar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...