Jump to content
semsibey

Pascal Multiboot Final 2019

Recommended Posts

@bypascal üstadım öncelikle allah razı olsun emeklerine sağlık.

mümkünse 2 şey rica edeceğim.

1. bu çalışmaya norton ghost 11.5 nasıl ilave edebiliriz veya sen ilave edip bize güncelleme olarak sunabilirmisin.

2. bu çalışmaya server 2019 iso sunu nasıl ilave edebiliriz veya sen ilave edip güncelleme olarak sunabilirmisin.

öncelike elinize sağlık. fakat gerçekten bu güncelleme işleri çok karıştırmış. temelde mantık olarak aslında olay kolay. ama siz bildiğiniz için kolay geliyor sanırım. şahsen bilgisayar öğretmeni halime içinden çıkamadım çünkü.

yani yapmadım mı? yaptım. klasörleri sildim. install.wimleri kopyaladım. windows10 esd idi wim'e çevirdim. fakat bu kopyalamalardan sonra windows içinde bir tanede uefi klasörü oluşmuş meğersem. ve uefi kurmak isterseniz doğal olarak orayı kontrol ediyor bu arkadaş. ee biz direkt windows klasörlerine attığımız içinde install.wim dosyalarını bulamıyor tabi.

ama işin ilginci güncelleme öncesi uefi kurdum windows 10 bir sorun olmadı. ama şimdi olmuyor.

neyse. güncellemeler güzel ama şu uefi kısmında ne yapacağız belli değil. üstelik düz kurayım dedim windows10 ile çevirdiğim esd dosyasını da orada olmasına rağmen görmedi falan filan.

gene de elinize sağlık. ben bakınayım biraz daha.

pascal  kardesim banada baglanabilirmisin alpemixle pascal 2019 herseyi denedim iso dosyası yok diyor kurulum sırasında

yasamaz, 26 dakika önce yazdı:

yada bu soru çözebilen bir arkadas varsa yardımcı olabilirmi

dostum youtbe yaz ki pascal multiboot mehmet şahin adlı bir arkadaş anlatmış dediklerini harfiye uygula olur inş.

Edited by Ghostmlt

@bypascal   

merhaba

hazırladığınız multiboot 2019 sürümünde 

WINDOWS\.UEFI\WIN10\sources  klasörüne eklediğim $oem$ klasörünü ekliyorum. İçerisinde OOBE.cmd dosyası mevcut.

OOBE.cmd içerisinde şu kod yazılı 

IF EXIST "%Windir%\Setup\Scripts\DeCompile.exe"   bu kodu pascal multiboot üzerinden İlgili yol adresine bağlı olarak nasıl çalıştırabilirim ?

pascal iş güçten basına kaldıramıyorsun galiba hiç cvp yok ses seda bu 58 gb olan alanı 70 felan yapma imkanımız varmı acaba ben boyutu yükseltmek istiyorum

hadibeolsun, 16 saat önce yazdı:

@bypascal   

merhaba

WINDOWS\.UEFI\WIN10\sources  klasörüne eklediğim $oem$ klasörünü ekliyorum. İçerisinde OOBE.cmd dosyası mevcut.

IF EXIST "%Windir%\Setup\Scripts\DeCompile.exe"   bu kodu pascal multiboot üzerinden İlgili yol adresine bağlı olarak nasıl çalıştırabilirim ?

Usta sana bir sey sorucm bu normal wim veya esd dosyasini uefi klasörüne atsak çalışırmı ¿

• Like 1

Ghostmlt, 25 dakika önce yazdı:

Usta sana bir sey sorucm bu normal wim veya esd dosyasini uefi klasörüne atsak çalışırmı ¿

bu konunun içeriğiyle ilgili konuşursak UEFI klasörüne attığın .wim veya .esd uefi modda çalışır.

Klasörlerin içerisindeki boot.wim adındaki dosyasını sakın silme. Olur da silersen windows iso kalıbının içerisindeki boot.wim i entegre ettiğinde sistem çalışmıyor olacaktır. Bizzat kendim denedim oradan biliyorum.

• Like 1

ByCasus0101, 5 saat önce yazdı:

win7 ve xp maalesef kurulumu başarısız.

Başkan test edildi ve ben hepsini denedim bence multiboot tekrardan yükle😊

olabilir, tekrar deneyip arşive aalacağım. Emek için teşekkürler

merhaba, 8 ve 10 legacy denedim sorun yok ama win 7 de kurulumun bitimine yakın şu hatayı alıyorum : "windows kur windowsu bu bilgisayarın donanımı üzerinde çalışacak şekilde yapılandıramadı

Resimde Acronis Backup diye var zaten ama bootta iken oraya girdiğimizde Acronis True İmage (ismini hatırlayamadım) başka birşey isminden açılıyor Acronis True İmage.  Nası düzeltilebiliriz acaba.

albi1, 08.11.2019 - 23:36 yazdı:

@bypascal üstadım öncelikle allah razı olsun emeklerine sağlık.

mümkünse 2 şey rica edeceğim.

1. bu çalışmaya norton ghost 11.5 nasıl ilave edebiliriz veya sen ilave edip bize güncelleme olarak sunabilirmisin.

2. bu çalışmaya server 2019 iso sunu nasıl ilave edebiliriz veya sen ilave edip güncelleme olarak sunabilirmisin.

Biz tekrardan çalışma yapamayız..

Ghost ISO bootable ise nasıl ekleneceği içinde mevcut..

Serveride normal.windows 10 vs ISO su ekler gibi ekleyebilirsin. Oda içinde mevcut 

redghost, 18.11.2019 - 01:30 yazdı:

öncelike elinize sağlık. fakat gerçekten bu güncelleme işleri çok karıştırmış. temelde mantık olarak aslında olay kolay. ama siz bildiğiniz için kolay geliyor sanırım. şahsen bilgisayar öğretmeni halime içinden çıkamadım çünkü.

yani yapmadım mı? yaptım. klasörleri sildim. install.wimleri kopyaladım. windows10 esd idi wim'e çevirdim. fakat bu kopyalamalardan sonra windows içinde bir tanede uefi klasörü oluşmuş meğersem. ve uefi kurmak isterseniz doğal olarak orayı kontrol ediyor bu arkadaş. ee biz direkt windows klasörlerine attığımız içinde install.wim dosyalarını bulamıyor tabi.

ama işin ilginci güncelleme öncesi uefi kurdum windows 10 bir sorun olmadı. ama şimdi olmuyor.

neyse. güncellemeler güzel ama şu uefi kısmında ne yapacağız belli değil. üstelik düz kurayım dedim windows10 ile çevirdiğim esd dosyasını da orada olmasına rağmen görmedi falan filan.

gene de elinize sağlık. ben bakınayım biraz daha.

En son eklediğimiz güncelleme ile problem yok.. önceki güncellemeleri kaldırdık son güncelleme geçerli olan..

hadibeolsun, 22.11.2019 - 20:52 yazdı:

@bypascal   

merhaba

Bu scripti çalıştırmaya bilir zaten sistem kurulum esnasında wim i bulması için script çalıştıriyor. İkinci satıra eklersen belki çalıştırabilir, bilmiyorum denemek lazım

maxpayne.29, 23.11.2019 - 13:18 yazdı:

pascal iş güçten basına kaldıramıyorsun galiba hiç cvp yok ses seda bu 58 gb olan alanı 70 felan yapma imkanımız varmı acaba ben boyutu yükseltmek istiyorum

Olan imajı değiştiremeyiz istediğin diske uygula kalan partitionu formatlayip ikinci partition olarak kullan

adrenalxx, 27.11.2019 - 18:54 yazdı:

merhaba, 8 ve 10 legacy denedim sorun yok ama win 7 de kurulumun bitimine yakın şu hatayı alıyorum : "windows kur windowsu bu bilgisayarın donanımı üzerinde çalışacak şekilde yapılandıramadı

Dostum donanımsal bir sıkıntı bu multibootla alakalı değil

bahattin60, 11.10.2019 - 20:28 yazdı:

bu değerli çalışmanızı bizle paylaştığınız için sizi taktir ederek kutluyorum . ellerinize yüreğinize sağlık.  güncellemeyi uyguladım sizin ilk sürümdeki win7 .wim ve  win10 .esd yi wime çevirerek ilgili yerlere kopyaladım .uefi de boot edince win7 ve win10 seçilince error yazıyor. acaba nerede hata yapıyorum. saygılar

Kurulumu anlatıldığı şekilde yapmalisin

Proof_of, 11.10.2019 - 22:05 yazdı:

tam takımmı bu multiboot isolar dahil içindemi kendimizmi koyucas

Tam takım 

XrayN, 27.10.2019 - 18:56 yazdı:

selamın aleyküm hayırlı akşamlar bir sorum olucak [ Multiboot un içinde işletim sistemlerinin olmadıgı hali varmıdır acaba kendi işletim sistemlerini içine entegre etsek hem zamandan kazanmak için mümkünmüdür ? ]

Sade hali yok..  

bypascal, 2 saat önce yazdı:

Dostum donanımsal bir sıkıntı bu multibootla alakalı değil

Dediğim gibi windows 8 ve 10 da sorun olmadığı halde windows 7 sizin wim dosyasıyla da benim eklediğimle de hep bu hatayı verdi. farklı cihazlarda , farklı harddisk-ssd ile de neredeyse kurulum bitti derken  "windows kur windowsu bu bilgisayarın donanımı üzerinde çalışacak şekilde yapılandıramadı" hatası verip kalıyor, kapatıp açınca windows eksik kuruldu deyip yeniden kurulum istiyor. Bu hatayı ilk kez gördüm, siz de bu bootable'da yaşamadıysanız çıkamayacağız demektir işin içinden , yapacak bir şey yok.  ilginize teşekkür ederim emeğinize sağlık.

mmtsahindmn, 30.10.2019 - 23:11 yazdı:

mrb hocam video güzel olmuş elinize sağlık. bir kaç sorum olacaktı

pascal multiboot 'u rardan çıkarıp klasöre açtık. ve bu klasörün bir kopyasını aldık.orjinal hali de bir köşede dursun lazım olacak . şimdi

1 - videoda anlatıldığı gibi önce win pe uefi yi sonrada güncelleme 2 yi de rar dan çıkarıp  bu dosyaları bilgisayardaki pascal multiboot klasörüne atsak oradanda usb belleğe kopyalasak olurmu. daha sonra başka bir usb bellek yaptığımızda sistem hazır halde usb bellğe atabilirmiyiz.

2 - videoda anlattığınız gibi orjinal pascal multiboot un içindeki windows klasöründeki install.wim dosyalarını kopyalayacağım  win 7 ve win 8 klasörlerinde install.wim dosyası var ama win 10 klasöründe install.wim dosyası yok . acaba ben mi bir yerde yanlışlık yapıyorum.yardımcı olursanız sevinir.

• Like 1

mrb @bypascal  çalışma için ellerinize sağlık.pascal multiboot u raradan çıkarıp bilgisayara klasör olarak çıkardık . 2 adet güncelleme var.win pe eufi ve güncelleme 2  dosyalarınıda klasörlere çıkardıktan sonra bu güncellemeleri pascal multibootun içine gerekli olan yere kopyalayarak güncel duruma getirdikten sonra  usb belleğe kopyalasak çalışırmı , yoksa önce usb belleğe normal halini  attıktan sonra bu 2 güncellemeyi usb bellek içine atıp  güncellemeyi yapmamız gerekiyor.teşekkürler

herz, 11.12.2019 - 11:31 yazdı:

mrb @bypascal  çalışma için ellerinize sağlık.pascal multiboot u raradan çıkarıp bilgisayara klasör olarak çıkardık . 2 adet güncelleme var.win pe eufi ve güncelleme 2  dosyalarınıda klasörlere çıkardıktan sonra bu güncellemeleri pascal multibootun içine gerekli olan yere kopyalayarak güncel duruma getirdikten sonra  usb belleğe kopyalasak çalışırmı , yoksa önce usb belleğe normal halini  attıktan sonra bu 2 güncellemeyi usb bellek içine atıp  güncellemeyi yapmamız gerekiyor.teşekkürler

arkadaşlar çalışmayı nereden indiriyorsunuz bilmiyorum ama multibootu indirip açtıktan sonra gerekli işlemleri yapıp belleğe kopyalama işlemini tamamlayınca güncellemeyi ekleyin.. ayrıca güncelleme iki tane değil.. en son güncelleme çıkarınca diğer önceki güncelleme linkini kaldırdık nereden buluyorsunuz bu güncellemeleri, bu sitede son yayınladığımız güncelleme hepsini kapsıyor zaten.

herz, 09.12.2019 - 17:41 yazdı:

mrb hocam video güzel olmuş elinize sağlık. bir kaç sorum olacaktı

pascal multiboot 'u rardan çıkarıp klasöre açtık. ve bu klasörün bir kopyasını aldık.orjinal hali de bir köşede dursun lazım olacak . şimdi

1 - videoda anlatıldığı gibi önce win pe uefi yi sonrada güncelleme 2 yi de rar dan çıkarıp  bu dosyaları bilgisayardaki pascal multiboot klasörüne atsak oradanda usb belleğe kopyalasak olurmu. daha sonra başka bir usb bellek yaptığımızda sistem hazır halde usb bellğe atabilirmiyiz.

2 - videoda anlattığınız gibi orjinal pascal multiboot un içindeki windows klasöründeki install.wim dosyalarını kopyalayacağım  win 7 ve win 8 klasörlerinde install.wim dosyası var ama win 10 klasöründe install.wim dosyası yok . acaba ben mi bir yerde yanlışlık yapıyorum.yardımcı olursanız sevinir.

Bu videoyu ben yapmadım.. ilgim yok.. izlemedimde..

maxpayne.29, 02.12.2019 - 01:28 yazdı:

pascal karaduğın kmpe 8-10 calısmasını senin bu calısmaya nasıl ekleriz

karadurağın çalışması iso formatında çalışıyorsa ekleyip çalıştırabilirsin.. bunu karadurağa sormalısın

adrenalxx, 01.12.2019 - 23:45 yazdı:

Dediğim gibi windows 8 ve 10 da sorun olmadığı halde windows 7 sizin wim dosyasıyla da benim eklediğimle de hep bu hatayı verdi. farklı cihazlarda , farklı harddisk-ssd ile de neredeyse kurulum bitti derken  "windows kur windowsu bu bilgisayarın donanımı üzerinde çalışacak şekilde yapılandıramadı" hatası verip kalıyor, kapatıp açınca windows eksik kuruldu deyip yeniden kurulum istiyor. Bu hatayı ilk kez gördüm, siz de bu bootable'da yaşamadıysanız çıkamayacağız demektir işin içinden , yapacak bir şey yok.  ilginize teşekkür ederim emeğinize sağlık.

dostum daha şimdi yeni windows 7 kurdum hiç sorun yoktu.. bence multibootu yeniden sıfırdan yükle.. ve son güncellemeyi uygula.

pascal hocam ve diğer bilen arkadaşlara sorum şu ben windows vista da eklemek istiyorum nasıl yapıcam ? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By dlebook
      Implementing Windows Server 2019 Distributed Networking Services
      .MP4, AVC, 1024x768, 30 fps | English, AAC, 2 Ch | 2h 37m | 269 MB
      Instructor: Chris Blackden

Windows DFS and BranchCache are powerful tools to share and manage data resources across regions. This course explains the use cases, configuration, and best practices of each.
      Organizations that have spread out across the globe need ways to enable sharing data with their users while still keeping control of that data. In this course, Implementing Windows Server 2019 Distributed Networking Services, you will gain the ability to set up and manage data on Windows. First, you will learn how to setup and configure Distributed File Services. Next, you will discover replicating network shares with DFS Replication. Finally, you will explore how to install and configure BranchCache. When you are finished with this course, you will have the skills and knowledge of managing the Windows data features needed to manage data for your end users across the globe.
      More Info https://www.pluralsight.com/courses/implementing-windows-server-2019-distributed-networking-services

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/fa2155c8ec30cF4E/xwfrr.Implementing.Windows.Server.2019.Distributed.Networking.Services.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/e6b9aedf6baf61305da12e98d2758eb9/xwfrr.Implementing.Windows.Server.2019.Distributed.Networking.Services.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/DAB4D25B87A5EB2/xwfrr.Implementing.Windows.Server.2019.Distributed.Networking.Services.rar

• By artae
      Genre: eLearning | MP4 | Video: h264, 1280x720 | Audio: aac, 48000 Hz
      Language: English | VTT | Size: 711 MB Duration: 2.5 hours

IMPORTANT: This course is for designed for absolute bners using Windows.

What you'll learn

Learn the four components required to perform ethical hacking

Learn the basics of port scanning and how you identify running services

Learn the basics of vulnerability scanning to identify vulnerable hosts

Learn the basics of exploitation with Metasploit to compromise your target

Requirements

Basic computer knowledge

NO previous hacking knowledge required

NO Linux knowledge required

NO programming knowledge required

Description

Short, concise and straight to the point. This is how this course will guide to into your first hack in two hours!

You want to learn hacking but you don't know where to start? Then this is the course for you. Hacking for bners course requires zero experience, zero programming knowledge and zero Linux knowledge.

We start with the assumption that you know nothing about hacking, networks or the web. And step by step we will build up your knowledge so you can perform you first hack in two hours!

NOTE: this course is for students with ZERO knowledge about hacking. If you already have experience in networks, web and hacking then we invite you to take our other more advanced courses.

**

This is literally the first course that I've stuck with on Udemy. I really appreciate your work. I am learning a lot more than I thought I would as the topics are dealt with in a curiosity-brig way. I am also taking detailed notes and am documenting all my solutions for the missions needed for future reference. Again, I really appreciate your ability to teach and explain, as every teacher can't provide clarity as you do. - VH в.в.в.в.в.

**

The course is divided into three parts.

Part 1 - Foundations

Understand the internet and the components that make it work

What are IP addresses and why they're needed for hacking

What is a DNS and how it makes the internet work

What are servers and services and why are needed for hacking

Deep dive into packets

Part 2 - Lab Setup

Set up your own lab to practice hacking legally

Part 3 - Hacking

Get introduced to port scanning and one of the favorite tools for hackers

Understand vulnerability scanning and how you can identify weaknesses

Exploit the weaknesses you find to hack your target

By the end of the course you will have the skills to:

Identify the 4 necessary components for every hack to happen

Find weaknesses in your target

Exploit your target and take control of it

**

Thank-You for this awesome course, it was indeed very informative. To be very honest, the whole internet is full of knowledge but you guys put all that in an order where people like us can consume and understand easily, now this is what I call having a method to madness!! - MA в.в.в.в.в.

The hacking for bners course was so much fun, interesting and interactive as I had to complete a mission for almost each chapter. For this reason i managed to read more about different topics (servers, ports, scanning, vulnerabilities etc). The course made me read about different stuff, introduced me a little bit into the documentation area. All the topics were clearly explained by you [the instructor], with a clear voice and it was very clear and easy to understand and follow. A big thumb up for that, you make yourself very pleasant to hear and your explanations are on subject. I can say that i have learned all what i needed to know to go deeper into this awesome world of ethical hacking. - ON в.в.в.в.в.

Who this course is for:

Anyone wanting to learn the absolute basics of hacking
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

http://nitroflare.com/view/45E7779D3A94DF3/efn52.Hacking.For.Beginners.updated.122019.rar

https://rapidgator.net/file/16f24714d22396e840a2ca7adfbf6b33/efn52.Hacking.For.Beginners.updated.122019.rar

• By mutlux
      En son 2017 yılında yapmış olduğum multiboot usbnin ana yapısını bozmadan ama üzerine grub2 ve grub2 dosya yöneticisi gibi eklemeler yaparak tekrar kendime göre güncellemeler yaparak MX Multiboot 2020 versiyonunu hazırladım.
      USB iki bölümden oluşmakta, FAT32 ve NTFS bölümleri.  

FAT32 - UEFİ KISMI
      Hemen hemen bütün dosyaları buraya atmaya çalıştım. KMPE, SSTR, DLC, HBCD gibi sistemler olabildiğince bu bölümde topladım.

NTFS - LEGACY KISMI
      Bu bölümde windows iso dosyalarını, windows wim kurulum dosyalarını ve istediğim bootable iso dosyalarını topladım.

DOWNLOAD LİNKLER (25.03.2020 Yenilendi) : 
      1.   https://turb.to/w6gzeysxdnc7.html  
      2.   https://userscloud.com/f93t6o9yd6ss
      3.   https://hitf.to/uzNzR5l

• By dlebook
      Microsoft Project 2019 Course for beginners to advanced
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 48000 Hz, 2ch | Size: 887 MB
      Genre: eLearning Video | Duration: 11 lectures (1 hour, 36 mins) | Language: English

Program development, resource program, tracking, updating and reporting in Microsoft Project
      What you'll learn
      Basic to Advanced Level
      Full and complete course
      Beginners to Advanced
      Requirements
      Be able to use microsoft office
      Description
      Our objective is to present you the course in a easiest way, make you feel it is easy to use, easy to grasp, easy to learn and easy to implement in your project management goals.
      This course is developed keeping in considerations about growing requirements and aspirations of students, mid-professionals, young-professionals in learning the project management skills. The planning is pre-requisite before starting any meaningful project nowadays for all kind of industries such as construction, software and manufacturing sectors.
      To adopt best practices of project management, a project planning software will act as a intermediate tool to the project management professional.
      The course takes you to all of the key aspects of project planning starting from,
      Pre-program development stage
      Creating a program and assigning resources stage
      Program tracking and updating stage
      Formatting, project communications and report stage.
      Course duration has been kept at 1.5 hour for strategic purpose to align with the motivation of learners, in a fast paced professional life they tend to learn in a short period of time. Learning is only a stage set for practice, we want our learners and students to practice by learning in an easiest way.
      Practice makes a person perfect.
      Thank you!
      Sandeep, Prime Project Control
      Who this course is for:
      Project Managers
      Schedulers
      Planning Engineers
      Quantity Surveyors
      Construction Engineers
      Software Planners
      Project Engineer
      Civil Engineer
      Contract Engineer
      Contract Manager
      Contract Specialist
      Delay Analysts
      Planners
      Project Planning
      Cost Engineer
      Site Engineer
      Students
      Professionals

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/958017010400737d/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/456E1cf4dd29c0d6/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part2.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/e73a8d12f94154915b09d4a6b0e98f1d/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part1.rar https://rapidgator.net/file/3b0d1bab9bfe2f957649488e350d4e58/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part2.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/9B485E35EB6567E/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part1.rar http://nitroflare.com/view/6A6E6E35CFFDF57/c6mcb.Microsoft.Project.2019.Course.for.beginners.to.advanced.part2.rar

• By dlebook
      Sovereign Man - Confidential (2019) | 7.12 GB
      Genre: eLearning Video | Language: English
      Dozens of options on how to obtain a second passport(potentially for free) that will provide you the lifelong benefit of more options to live, work, invest, travel, and do business around the world.
      Our latest 2019 Worldwide Banking Review: The best foreign bank accounts in the world (including one that is 13x safer than a typical US bank and pays 3.4% interest on USD deposits)

How to reclaim the dividend withholding tax on foreign stocksthat you've been overpaying for YEARS... (This alone could pay for several years of this membership...)
      How to structure yourself to legitimately save tens of thousands of dollars in income tax with simple no-brainer strategies.
      Liberate your retirement savings with a genius structure that gives you back control over your own money and lets you invest into lucrative investments outside out of drastically overvalued stock markets
      How to pass 100% of your assets, tax-free to your family when you pass away, and ensure the government doesn't receive a penny
      How to set up a simple, cost-effective structure that will terrify frivolous creditors who are even thinking about coming after you and your assets
      Store gold and silver in one of the most secure facilities on the planet... AND participate in its innovative, safe, and lucrative peer-to-peer lending program
      And much, much more...

IF LINK DIE PLEASE DOWNLOAD LINK BACK UP BELOW HERE
      https://pastebin.com/LqsEXTDM

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/adc07C8074071021/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/58f73953153E4790/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/fda4e68270cb6935/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part3.rar https://uploadgig.com/file/download/E30cF8749d21c11e/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part4.rar https://uploadgig.com/file/download/e6212c41Dc5f75e9/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part5.rar https://uploadgig.com/file/download/6be90e7447cd75e3/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part6.rar https://uploadgig.com/file/download/cc762c9f271B3391/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part7.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/d1259433912a68968f679fc31e72b1e6/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part1.rar https://rapidgator.net/file/5071fdb4e9afd286cecd421c1d64256c/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part2.rar https://rapidgator.net/file/a6d194a4a859902cb5e3e981758e639b/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part3.rar https://rapidgator.net/file/1dd3e6091bb791f1f85065dc9264b35a/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part4.rar https://rapidgator.net/file/119a0e58c75966d109588d532833c984/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part5.rar https://rapidgator.net/file/caacf89c6a42cdf82f25495db60f732c/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part6.rar https://rapidgator.net/file/bac490d62c8f896a64c0d337cc52866a/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part7.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/3C7EAF236D54E56/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part1.rar http://nitroflare.com/view/FF3EB0F9BAB5052/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part2.rar http://nitroflare.com/view/C1E3D2C996E6573/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part3.rar http://nitroflare.com/view/4A1FF5667EF676E/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part4.rar http://nitroflare.com/view/D7E5E122911EF8C/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part5.rar http://nitroflare.com/view/322647AA2B52C60/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part6.rar http://nitroflare.com/view/8E50303ABA70F48/c41ye.Sovereign.Man.Confidential.part7.rar

• Recently Browsing   1 member

• Create New...