Jump to content

Filme Kesme Ve Birleştirme,yardım?

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde 1 gb lık bir film var bunu ortadan 2 ye bolerek cd ye yazmak istiyorum ama bunu yapacak programı bulamadım,Ayrıca dat dosyalarını birlestirip tek DiVX veya XviD yapmak istiyorum harddiskten yer kazanmak için bir iki program denedim ama acık soylemek gerekırse memnun kalmadım cunku sınırlı sayıda Codec destegı verıyor.Bana tum codeclerı destekleyen Film kesip Birlestirebileceğim bir program onerebilir misiniz?

Boilsoft Video Splitter v5.01 (Kesmek İçin)

Boilsoft Video Joiner 5.01 (Birleştirmek İçin)

Peki üstad tüm formatları kesip biçebilirmiyim bu programla bidaha olmadı 30 dk desteklediği formata cevir sonra kes biç bidaha eski haline cevir olmasın diye diorum.

movie maker la denedinmi

Movie maker sadece 6 tane codec desteklıyor sanırım iii anlatamadım bana tum formatları destekleyecek bir Splitter lazım şimdi yukardaki arkadasın verdiği programı indirip deneyeceğim zira olursa da cok mutlu olurum :clapping: ,Hatta sevinçten havaya ucarım beni 2 saatlık converter derdınden kurtardıgı ıcın Movie Maker .Dat uzantısı desteklemıyor bu arada

al bu programla yap ben bunu kullnıyorum bunla yanlışlıkla çektiğin yada begenmediğin sahneleri bile silebilirsin kullanımı basit

http://www.dvdvideosoft.com/download/FreeVideoDub.exe[/CODE]

VideoDub.png

Aslında Benim amacım Cd ciden kiralanan .dat uzantılı iki cd birlestirip Xvid veya DivX yaparak harddiskten 300 400 bilemedin 500 mb yer kazanmak ama kullandığım tüm kesme birleştirme programları .dat uzantıyı desteklemiyor işte sorun burdan sonra cıkıyor birleştirmek için farklı formatlara cevirmek zaman kaybı benim için hem goruntu kalıtesı de bozuluyor boyle yapınca.Bu arada kesmek için tavsiye ettiğin program deli bişey valla cok hosuma gitti tskler birde birlestiren bir program tavsiye edersen tam olacak[color=#FF0000] arslantay[/color]

@greenpeacem arkadaşın verdiği programlar divx filmleri kesip birleştirmede on numara programlar. Ancak senin istediğin her formatı kesip biçeyim sonra formatını değiştireyim tarzı bir program zor bulursun.

Mesela VCD leri bielrştirmek için ayrı program, birleştirilmiş VCD leri divx yapmak için ayrı program kullanmalısın. VCD leri birleştirip yamak için iFilmEdit diye bir program var baya başarılı.

@greenpeacem arkadaşın verdiği programlar divx filmleri kesip birleştirmede on numara programlar. Ancak senin istediğin her formatı kesip biçeyim sonra formatını değiştireyim tarzı bir program zor bulursun.

Mesela VCD leri bielrştirmek için ayrı program, birleştirilmiş VCD leri divx yapmak için ayrı program kullanmalısın. VCD leri birleştirip yamak için iFilmEdit diye bir program var baya başarılı.

Hocam kesme işlemi tamam,Birleştirme için program kaldı ben vcd değil .dat uzantılı dosyalar için diyorum ikisini kesip biçtikten sonra birleştirip farklı formata çevireceğim anlatabilmişimdir umarım,Şu an eksik olan kısım .dat uzantılı dosyaları birleştirmeye yarayacak program.Tavsiyelerini bekliyorum

Hocam kesme işlemi tamam,Birleştirme için program kaldı ben vcd değil .dat uzantılı dosyalar için diyorum ikisini kesip biçtikten sonra birleştirip farklı formata çevireceğim anlatabilmişimdir umarım,Şu an eksik olan kısım .dat uzantılı dosyaları birleştirmeye yarayacak program.Tavsiyelerini bekliyorum

dat uzantılarını mpg yap sorun çözülür. bunu yapmak için klasör seçeneklerinde bilinen dosya uzantılarını gizle tikini işaretsiz bırak. dat uzantısı görünür.

dat uzantılarını mpg yap sorun çözülür. bunu yapmak için klasör seçeneklerinde bilinen dosya uzantılarını gizle tikini işaretsiz bırak. dat uzantısı görünür.

belki isini gorur .ben hep bu iki programi kullaniyorum. ama ben senin yapmak istediginin tersini yapiyorum. :rofl:

ben de dvix olan filmleri 2 parcaya ayirip vcd yapiyorum. arkadaslarin pc yok .o bakimdan yani

http://rapidshare.com/files/112760792/videolari.kesme.ve.birlestirme.rar[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...