Jump to content
Sign in to follow this  
bypascal

Windows 11 Features Concept

Recommended Posts

Windows sürümleri için hazırladığı harika çalışmalar ile gündeme sık sık gelen Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu sefer gerçekten göz alıcı Windows 11 konseptiyle karşımızda bulunuyor. Windows 10’un tasarımını dilini bir sonraki seviyeye çıkaran Avdan, sadeliği benimsediği tasarımıyla gerçekten göz dolduruyor. Tasarladığı yeni jenerasyon Windows arayüzünü fütüristik değil gerçekçi olarak ortaya koyan Kamer Kaan Avdan, Windows 10’un alışıldık arayüzünü geleceğe uyarlıyor. Özellikle iki farklı versiyonu bulunan koyu arayüz modlarının öne çıktığı Windows 11 konsepti, bünyesinde güzel bir Windows XP sürprizi de barındırıyor. Yukarıdaki videoda izleyebileceğiniz bu sürpriz, yüzde ufak bir gülümseme ve “yapılsa gerçekten güzel olurmuş” cümlesini kurduruyor. 

https://www.window11updates.com/

Not:  Microsoft artık windows10 dan sonra başka bir yeni windows çıkarmayacak.. Windows 10 u geliştirmeye devam edecek.. Bilginize..

cropped-windows-11-update-1-1-768x414.jpg

Edited by bypascal
  • Like 1

çalışma(lar) çok güzel, tema paketlerini paylaşsa arkadaş bizlerde rahatça kursak veya silsek iyi olurmuş. ilerde talep olursa kokteyl edition içerisine ekleyebilirim temalarını arkadaşın yaptığı veya benzer. aslında tekrar göz attımda 2 farklı tema seçeneği var sanırım birisi yuvarlak ikonlarla yapılmış olan öbürü ise tamamen şeffaf olan. ikiside daha önceden başkaları tarafından zaten yapılmış,  tema olarak indirilebiliyormuş.

Edited by EgeGrkn
  • Like 2

nasıl indiricez ne yaptımsa indiremedim

facebook sayfası begendirmek için yapmış ortada bişey yok  sacma bişey

Edited by prens_of

prens_of, 59 dakika önce yazdı:

nasıl indiricez ne yaptımsa indiremedim

facebook sayfası begendirmek için yapmış ortada bişey yok  sacma bişey

PC de değilim yarın linkini buluruz

Konu sahibi arkadaşımız @bypascal açıklamaya yazmasına rağmen; bu çalışmanın amacı yanlış anlaşılmış sanırım. 

Bu indirilebilir bir sistem değil.!! Adı üstünde Concept; yani Tasarım... (Sadece uyarlama / video düzenlemede denebilir).

Arkadaşımız kendi zevkine göre benzer konseptleri uzun süredir çıkartıyor. Böyle yapılsa daha iyi olur, daha geniş kitlelere hitap eder gibi bir anlamda taşıyor denilebilir. Ancak gerçeğe uyarlaması nasıl olur orası muamma...

Videolarının altında defalarca açıklamasını yaptı zaten; ''Bunlar indirilebilir kaynaklar değil, After Effect ve bunun gibi programlarla hazılıyorum.'' Yani gördüğünüz sadece bi videodan ibaret... tarzında bilgilendirmişti.

After Effect vb. (bi kaç program kullanıyor sanırım) gibi programlarla video olarak hazırlanıyor anlayacağınız. O yüzden bu videoları paylaşıpta indirilebilir dosya veren sitelere güvenmeyin, çünkü indireceğiniz şey çok başka birşey olacak kesinlikle..!!

• Like 1

Bunlar reklam kokan hareketler... :D (Yanlış anlaşılmasın, Kamer Kaan Avdan'ın konsept çalışmasına asla bir sözüm yok)

Demek istediğim ortada bir herhangi bir iso, tema paketi vb. yok...

Sadece tasarım programlarıyla çok da güzel bir şekilde hazırlanmış bir render video var, o kadar...

Windows 10 çıkmadan önce de birçok Windows 10 konsept videoaları çıkmıştı ama malesef Microsoft, o zaman yayımlanmış hiçbir konsepti ciddeye almadı, yüksek ihtimalle bu konsepti de cidddiye almayacaktır, keşke alsa...

Edited by mephistooo2
  • Like 2

Microsoftdan bekledigim görsellik buydu. Keşke ciddiye alıb Windows 10-un bir sonrakı sürümlerini böyle yapsalar. Mühteşem olurdu. Şimdiki dizaynı çok sıkıcı. Sistem aerodan tamamen arındırılmış yahu. 

s.a beyler biraz dolastım sizin icin microsoft windows 11 çıkarmıs gelelim iso nerede windos 10 güncellemesinin üstüne eklenecek saglıklı olurmu olmazmı bilemen biraz sıkıntılar bakılır neler agır gelir gelmez bunlar bakılır zaman sonrada final sürüm eklenir bu benim tahminim microsoft herhangi açıklama paylaşmamıs diyelim iso temiz var neden deneme linki vermesin bize önceden hep deneme sürümler paylaşılıyordu   bulamadım net bişi bir bakmışız windows X çıkar belli olmaz net bişi yok  windows 10 üstüne görsellik koyup bir kaç bişi eklemek win 11 için yeterli degil win 11 için win 10 dan da ha yeni tasarım yapılması gerek bence vakıt oldürmek gibi bişi olmus nerde o WİNDOWS XP heybe gözğnü sevdigimin XP si hepinize kolay gelsin hayırlı günler.

AdnanG252m252351, Bir saat önce yazdı:

s.a beyler biraz dolastım sizin icin microsoft windows 11 çıkarmıs gelelim iso nerede windos 10 güncellemesinin üstüne eklenecek saglıklı olurmu olmazmı bilemen biraz sıkıntılar bakılır neler agır gelir gelmez bunlar bakılır zaman sonrada final sürüm eklenir bu benim tahminim microsoft herhangi açıklama paylaşmamıs diyelim iso temiz var neden deneme linki vermesin bize önceden hep deneme sürümler paylaşılıyordu   bulamadım net bişi bir bakmışız windows X çıkar belli olmaz net bişi yok  windows 10 üstüne görsellik koyup bir kaç bişi eklemek win 11 için yeterli degil win 11 için win 10 dan da ha yeni tasarım yapılması gerek bence vakıt oldürmek gibi bişi olmus nerde o WİNDOWS XP heybe gözğnü sevdigimin XP si hepinize kolay gelsin hayırlı günler.

aman allahım

bu arada benzer temalar veya transformation packler mevcut heryerde var alt tarafı şeffaf.

cuneyt78, 6 saat önce yazdı:

windows 10 halen 10.0.18362.264

10.1 bile olmadı. Ayrıca youtube da windows 20 consept var

çok kötü görünüyor ya

Yok ya o Windows 20 falan olamaz. Onu yapan ileriye değil dahada geriye  gitmis. Windows 20 değilde Windows 2  gibi olmuş..

Onu yapan arkadaşin cani SIKILMIŞ kendi capinda eğlenmis.  Ağam benlen eğleni..

benwade_21, 5 saat önce yazdı:

görsellik hala yok  Aero tamamen gitmiş klasik  tema olmuş bu yüzden yaşasın Windows 7 

keşke yaşatsalar xp gibi windows 7 de öldürecekler microsoft tam katil olmaya başladı🤩