Jump to content

Nokia 6600 Bluetooth Virüs

mhmt27

Recommended Posts

6600 telefonumda bluetooth kapalı olmasına ragmen diger blutooth u acık olan tlf lara sis dosyası içeren virüs gönderiyor 2 dakika aralıklarla hard format atdım hafıza kartınıbiçimlendirdim hafıza kartı takılıyken oluyor

nasıl bu virüsden kurtulurum yardım lütfen :D

Önce hafıza kartını bilgisayarına bağla.Ama virüs koruman açık olsun.Sonrada biçimlendir.Red ederse hafıza kartının içine gir ve ne varsa sil.Yine yok derse Unlocker ile ifadesini al.Sonrada biçimlendir.

Cep telefonuna hafıza kartını takma.ve telefonu normal şekilde aç ve şunu yaz

*#7370#

Tüm orjinal telefon ayarları geri yüklensin mi?Telefonkapanıp açılacak yazan bir ekran gelecek Evet e bas.ve biçimlendirmeden sonra hafıza kartını tak.Virüsten kurtulmuş olacaksınız.Saygılarımla

Not:Telefonunun bataryası dolu olsun Batarya zayıf iken telefonu biçimlendirme.Zarar verebilirsiniz.

bence hafıza kartını pc de biçimlendir, hafıza kartını telefona takmadan şarjın dolu olduğundan emin olarak hard format at bunu yapabilmek için tel kapalıyken *(yıldız) 3 (üç) yes (yeşil arama tuşu) ve açma tuşuna 6- 7 snye basılı tut, format işlemi ekranda görülür bitince hafıza kartını tak sorun hallolmuştur.

...(ç) alıntıdır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...