Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Pc'ye Bişeyler Oldu

TimeShift
 Share

Recommended Posts

Win7-8-10 hepsinde sorun aynı daha önce hangi programları yüklediysem yine aynılarını yükledim fakat geçenlerde başlayan bir sorun PC'de Lol - Pubg ve bir kaç programda sorunlar vermeye başladı. Hepsinin ortak notkası hata vermeden açılmıyor olması nasıl çözebilirim bunu ?

EgeGrkn, 28 dakika önce yazdı:

Başka makinada test edebilirmisin birde aynı dosyalarla

yedeklerine virüs bulaşmış olabilir mi format atınca aynı sorun ortaya çıkıyorsa

Elimde başka bir makina veya yakınımda kullanabiliceğim farklı bir makina yok fakat bad sectorlü bi hdd vardı onda da denedim aynı sorun oluştu

DJ_Rush, 25 dakika önce yazdı:

Ben antivirüs kullanmıyorum demişti arkadaş. :)

Bir yazılım indir de tarat bakalım ne çıkacak.

Hangi yazılımı önerirsiniz hocam ?

Bitdefender veya Sophos yazılımlarını kullanabilirsin. 

Böyle bir sorunla karşılaşmadığım için hangisi kesin çözüm olur bilemem.

Bu yazılımlar Crack ve patch gibi dosyaları da silecektir sorumluluk kabul etmem.

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, 2 saat önce yazdı:

Bitdefender veya Sophos yazılımlarını kullanabilirsin. 

Böyle bir sorunla karşılaşmadığım için hangisi kesin çözüm olur bilemem.

Bu yazılımlar Crack ve patch gibi dosyaları da silecektir sorumluluk kabul etmem.

Hocam Bitdefender orjinal lisanslı olarak kurdum sistemde kendi setup dosyasında bile Win32 Jeefo.A ve B virüsleri buldu. Bu arada oyunları PC'de açmıyor ama USB'den açabiliyor.Belki yardımı olur diye söylemek istedim

TimeShift, 39 dakika önce yazdı:

Hocam Bitdefender orjinal lisanslı olarak kurdum sistemde kendi setup dosyasında bile Win32 Jeefo.A ve B virüsleri buldu. Bu arada oyunları PC'de açmıyor ama USB'den açabiliyor.Belki yardımı olur diye söylemek istedim

BitDefender Rescue Disk USB bellekten çalıştırma rehberleri var nette araştır ve tarat.

DJ_Rush, 12 dakika önce yazdı:

BitDefender Rescue Disk USB bellekten çalıştırma rehberleri var nette araştır ve tarat.

Format atınca düzelir mi hocam ? Yedekte ki programlarımı silerim sorun olmaz ama rar da sistemlerin yedekleri duruyor. Bu virüs rar dosyasına da bulaşıyor mu ? Eğer bulaşmıyorsa format atabilirim

hasan835, 6 dakika önce yazdı:

üstad, geçmiş olsun, vermiş olduğum linki inceleyin ve uygulamayı yapın, 

sanırım format atmana gerek olmayabilir,

Please register to see this content.

saygılarımla;

Onu yaptım işe yaramadı ama bitdefender jeefo removal tool programı ile güvenli modda başlatıp tarama yaptırdım 50 tane buldu clean dedi. İşe yaramışmıdır acaba

TimeShift, 3 saat önce yazdı:

Elimde başka bir makina veya yakınımda kullanabiliceğim farklı bir makina yok fakat bad sectorlü bi hdd vardı onda da denedim aynı sorun oluştu

Hangi yazılımı önerirsiniz hocam ?

farketmez aynı sistemde farklı harddisk denemen hocam, sonuçta virüs aynı virüs usb dede vardır. ben sorunun makinandamı değilmi olduğunu görmen için bambaşka bir makinada başka usb ile denemen için söylemiştim ancak anlaşılan

TimeShift, 11 dakika önce yazdı:

Onu yaptım işe yaramadı ama bitdefender jeefo removal tool programı ile güvenli modda başlatıp tarama yaptırdım 50 tane buldu clean dedi. İşe yaramışmıdır acaba

sorun virüslerden büyük ihtimalle

temiz bir pcde başka bir usb ile format usbsi hazırlayıp kendi pcni usbden başlatarak format atmanı tavsiye ederim. daha sonra yedeklerini geri yüklemeden bir test yap bakalım herşey çalısıyormu, çalısıyorsa yedeklerinde virüs vardır büyük ihtimalle. ya yedeklere elveda de yada iyi bir antivirüs takarak yedeği geri bağla bilgisayara