Jump to content
Sign in to follow this  
hasan835

W8.1 Embedded Industry Pro U3 X64 Lisanslı

Recommended Posts

değerli kardeşim etkinleşmemesi mümkün değil,

az önce kontrol ettim. mevcut key aktif durumda, diğer ö.m ilede attığım keyde aktif,

kalpar, 2 saat önce yazdı:

Please login or register to see this link. etkinleşmedi pc

kalpar, 2 saat önce yazdı:

etkinleşmedi pc

hasan835, 2 saat önce yazdı:

değerli kardeşim etkinleşmemesi mümkün değil,

az önce kontrol ettim. mevcut key aktif durumda, diğer ö.m ilede attığım keyde aktif,

2019-08-01-00-42-27.png

2019-08-01-00-43-24.png

değerli kardeşim, ( iso dosyasının içerisindeki key ile (autounattend.xml) üstteki resimde görüldüğü gibi etkin,

alttaki resimde de size ö.m ile ilettiğim key'de etkin, 

ben eminim, bu konuda görüldüğü üzere problem yok, 

saygılarımla;

@hasan835aktivasyon bende de gerçekleşmedi sen sanırım pm den key gönderiyorsun rica etsem bana da göndermen mümkün mü aktivasyonda bu key kullanılmıştır mesajı veriyor

hasan835, ‎1‎.‎8‎.‎2019 - 00:59 yazdı:

değerli kardeşim, ( iso dosyasının içerisindeki key ile (autounattend.xml) üstteki resimde görüldüğü gibi etkin,

alttaki resimde de size ö.m ile ilettiğim key'de etkin, 

ben eminim, bu konuda görüldüğü üzere problem yok, 

saygılarımla;

demekki aynı sorun herkeste var  üsteki açıklamada biz boş konuşmamışık ama hasan bey çok emin konuşuyordu problem bizde değilmi açıklamalara göre hasan bey

engo, 02.08.2019 - 17:00 yazdı:

@hasan835aktivasyon bende de gerçekleşmedi sen sanırım pm den key gönderiyorsun rica etsem bana da göndermen mümkün mü aktivasyonda bu key kullanılmıştır mesajı veriyor

haruni, 03.08.2019 - 16:33 yazdı:

ürün anahtarı bende de olmadı, lütfen bana da gönderirmisin

kalpar, 03.08.2019 - 16:43 yazdı:

demekki aynı sorun herkeste var  üsteki açıklamada biz boş konuşmamışık ama hasan bey çok emin konuşuyordu problem bizde değilmi açıklamalara göre hasan bey

değerli arkadaşlar,

sizlere ö.mesaj ile yeni serial gönderiyorum,

fakat etkinleşmediğini ısrarla yazan arkadaşların şu yolu izlemesi gerekir,

komut istemi ile,

slmgr.vbs / upk 
slmgr.vbs / cpky

bu önergeleri yapın özel mesaj ile gönderdiğim serial'ı girin,

saygılarımla;

engo, 02.08.2019 - 17:00 yazdı:

haruni, 03.08.2019 - 16:33 yazdı:

ürün anahtarı bende de olmadı, lütfen bana da gönderirmisin

kalpar, 03.08.2019 - 16:43 yazdı:

2019-08-26-15-32-48.png

arkadaşlar, özel mesaj ile göndermiş olduğum serial ile etkinleştirdim, 

görüyorsunuz değilmi;

Edited by hasan835
tashih

Omer147, 18 saat önce yazdı:

@hasan835 emeğine sağlık, ürün anahtarı gönderebilir misin?

değerli kardeşim, özel mesaj ile serial gönderildi, iyi kullanımlar,

saygılarımla;

Ayd305nG252nde287er, 2 saat önce yazdı:

hocam öncelikle teşekkürler,

bende pm yoluyla key alabiliymiyim.

iyi kullanımlar dilerim, pm ile serial gönderildi,

saygılarımla;

Microsoft tarafından .Net Framework 4.8 (msu) olarak yeni yayınlandığı için, Net Framework 4.8, (Windows 8.1 KB4486105 x64.msu) 

winrar 5.71 ile paketlenip, konunun altına linki eklenmiştir,

saygılarımla;

Edited by hasan835
tashih

hasan835, 11 saat önce yazdı:

Microsoft tarafından .Net Framework 4.8 (msu) olarak yeni yayınlandığı için, Net Framework 4.8, (Windows 8.1 KB4486105 x64.msu) 

winrar 5.71 ile paketlenip, konunun altına linki eklenmiştir,

saygılarımla;

Hocam iyi çalışmalar. Bir konuda sizden yardım isteyecektim. Konu da stabil güncellemeler eklendi demişsiniz ve sayısı da epey az ben dün Windows 8.1 Single Language kurdum sonra bütün güncellemeleri yaptım şuan 189 Adet güncelleme kurulu sistem sanki yavaşladı gibi hissediyorum ayrıca telemetri ve gereksiz güncellemeler de varmış sanırım bunları nasıl kaldırabilirim? Sistemi nasıl stabil hale getirebilirim? İnternetten bir liste buldum gereksiz ve telemetri güncellemeleri ile ilgili bazıları sistemim de var fakat hem CMD ile hem de denetim masasın'dan bir türlü kaldıramıyorum hata veriyor sürekli. Gereksiz ve telemetri olan güncellemeleri nasıl kaldırıp sistemi stabil hale getirebilirim acaba yardımcı olabilirmisiniz?

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Hocam iyi çalışmalar. Bir konuda sizden yardım isteyecektim. Konu da stabil güncellemeler eklendi demişsiniz ve sayısı da epey az ben dün Windows 8.1 Single Language kurdum sonra bütün güncellemeleri yaptım şuan 189 Adet güncelleme kurulu sistem sanki yavaşladı gibi hissediyorum ayrıca telemetri ve gereksiz güncellemeler de varmış sanırım bunları nasıl kaldırabilirim? Sistemi nasıl stabil hale getirebilirim? İnternetten bir liste buldum gereksiz ve telemetri güncellemeleri ile ilgili bazıları sistemim de var fakat hem CMD ile hem de denetim masasın'dan bir türlü kaldıramıyorum hata veriyor sürekli. Gereksiz ve telemetri olan güncellemeleri nasıl kaldırıp sistemi stabil hale getirebilirim acaba yardımcı olabilirmisiniz?

değerli kardeşim, sağol tşk.ederim, yukarıda (liste halinde) işletime entegre edilen güncellemeleri inceleyip, aldığın güncellemeler ile ilgili alınmaması gerekenleri de (kalite+önizleme+telemetri güncellemeleri kaynak tüketmekten PC'yi yormaktan başka bir işe yaramıyor. bu nedenle, bunlara kalitesiz güncellemeler diyebiliriz.)   

kalite+önizleme+telemetri güncellemelerini de kaldırmak için, denetim masası, programlar ve özellikler, yüklü güncellemeleri görüntüle bölümünden,  güncellemelerin üzerine gelip maus ile sağ tık kaldır deyip kaldırabilirsin, ayrıca, 

2019-07-28-15-44-28.png

windows update bölümünüde bu şekilde ayarlayın, gelecek güncellemeleri de kontrol altına almış olursun, daha doğrusu (gelecek güncellemelerden sadece flash player alırsın) bunun dışındaki gelecek güncellemelere  gizle deyip almayın,

saygılarımla;  

Edited by hasan835
tashih

hasan835, 4 dakika önce yazdı:

değerli kardeşim, sağol tşk.ederim, yukarıda (liste halinde) işletime entegre edilen güncellemeleri inceleyip, aldığın güncellemeler ile ilgili alınmaması gerekenleri de (kalite+önizleme+telemetri güncellemeleri kaynak tüketmekten PC'yi yormaktan başka bir işe yaramıyor. bu nedenle, bunlara kalitesiz güncellemeler diyebiliriz.)   

kalite+önizleme+telemetri güncellemelerini de kaldırmak için, denetim masası, programlar ve özellikler, yüklü güncellemeleri görüntüle bölümünden,  güncellemelerin üzerine gelip maus ile sağ tık kaldır deyip kaldırabilirsin, ayrıca, 

2019-07-28-15-44-28.png

Sizin listedekiler ile mi karşılaştırıp sileceğim? Pek anlamadım hocam kusura bakmayın. Windows Update ayarlarım attığınız resimdeki gibi şuan.Tek sıkıntım gereksiz güncellemeleri silmek.

evet, yukarıdaki listeyi inceleyip, karşılaştırıp silersin,

yukarıdaki işletime entegre edilen liste konusunda, üstad,abbodi1406'ya tşk.ederim.

kolay gelsin,

Edited by hasan835
tashih

hasan835, 4 dakika önce yazdı:

kolay gelsin,

Teşekkür ederim hayırlı geceler.

• Like 1

hasan835, 35 dakika önce yazdı:

yukarıdaki işletime entegre edilen liste konusunda, üstad,abbodi1406'ya tşk.ederim.

kolay gelsin,

Hocam böyle çok zahmetli oluyor ayrıca hangisini kaldıracağım onu da bulamadım bir kaç tanesi kurulu değil benim sistem de 189 güncelleme kurulu gözüküyor yok mu hangisinin kaldırılması gerektiği gösteren bir resim yada belge falan oraya bakarak sileyim en kötü yoksa böyle çok uğraştıracak beni.

The_Undertaker, 1 saat önce yazdı:

Hocam böyle çok zahmetli oluyor ayrıca hangisini kaldıracağım onu da bulamadım bir kaç tanesi kurulu değil benim sistem de 189 güncelleme kurulu gözüküyor yok mu hangisinin kaldırılması gerektiği gösteren bir resim yada belge falan oraya bakarak sileyim en kötü yoksa böyle çok uğraştıracak beni.

2019-08-29-01-28-57.png

2019-08-29-01-29-30.png

2019-08-29-01-30-03.png

2019-08-29-01-30-44.png

2019-08-29-01-31-12.png

2019-08-29-01-31-44.png

2019-08-29-01-32-06.png

kb3177108, kb3177186, kb3177725, kb3178034, kb3184122, kb3184943, kb3185911, kb3197874, kb4012216, kb4015550, kb4499408,kb2966826

resimlerdeki ve yazılı güncellemelerin tümü gizlenen,  yani alınmayan güncellemelerdir,

Edited by hasan835
tashih