Jump to content
Sign in to follow this  
hasan835

W8.1 Embedded Industry Pro U3 X64 Lisanslı

Recommended Posts

hasan835, 40 dakika önce yazdı:

2019-08-29-01-28-57.png

2019-08-29-01-29-30.png

2019-08-29-01-30-03.png

2019-08-29-01-30-44.png

2019-08-29-01-31-12.png

2019-08-29-01-31-44.png

2019-08-29-01-32-06.png

kb3177108, kb3177186, kb3177725, kb3178034, kb3184122, kb3184943, kb3185911, kb3197874, kb4012216, kb4015550, kb4499408,kb2966826

resimlerdeki ve yazılı güncellemelerin tümü gizlenen,  yani alınmayan güncellemelerdir,

Teşekkür ederim bu saatte yardımcı oluyorsunuz. Resimlerdeki güncellemeler bende kuruluysa kaldırıyorum değil mi? Birde ''kb3177108, kb3177186, kb3177725, kb3178034, kb3184122, kb3184943, kb3185911, kb3197874, kb4012216, kb4015550, kb4499408,kb2966826'' bunları yazmışsınız bunlarda mı silinecek?

Please login or register to see this link.

evet, kuruluysa kaldırabilirsin, kolay gelsin,

saygılarımla;

Net Framework 4.8 windows 8.1 kb4486105 x64 msu bu kurulu ise kaldırma, kurulu değilsede linkten indirip kurabilirsin,

hasan835, Bir saat önce yazdı:

Net Framework 4.8 windows 8.1 kb4486105 x64 msu bu kurulu ise kaldırma, kurulu değilsede linkten indirip kurabilirsin,

Hocam çok sağolun ama çok uzun sürüyor bütün güncelleştirmeleri indirip kursam bir sorun olurmu ki acaba? 1 saattir uğraşıyorum zor oluyor böyle. Windows Update sürekli güncelleme buluyor hepsini kursam kalsa böyle olmaz mı sistemi yavaşlatırmı?

The_Undertaker, 8 saat önce yazdı:

Hocam çok sağolun ama çok uzun sürüyor bütün güncelleştirmeleri indirip kursam bir sorun olurmu ki acaba? 1 saattir uğraşıyorum zor oluyor böyle. Windows Update sürekli güncelleme buluyor hepsini kursam kalsa böyle olmaz mı sistemi yavaşlatırmı?

bu işletim programını kur temiz kurulum olarak uğraşmaya değmez,

hasan835, 28.08.2019 - 11:37 yazdı:

iyi kullanımlar dilerim, pm ile serial gönderildi,

saygılarımla;

Konu sahibi arkadaş çok ilgili, teşekkürler yardımların için sorunum çözülmüştür.

• Like 1

hasan835, 9 saat önce yazdı:

bu işletim programını kur temiz kurulum olarak uğraşmaya değmez,

Hocam öyle de Revo Uninstaller açamıyorum bu sistemlerde nedense hata veriyor sürekli normal Single Language yada Pro kurunca sorun yok ama böyle sizinki gibi modifiyeli Embedded falan kurunca Revo Uninstaller hata veriyor LicProtector diye çözümü de yok. Bunun çözümü olsa indirir kullanırım valla. Hocam siz sanırım bu sistemi kullanıyorsunuz Revo Uninstaller kurup denermisiniz rica etsem sizde sorun çıkmazsa indirip bende kuracağım sistemime.

Ayd305nG252nde287er, 6 saat önce yazdı:

Konu sahibi arkadaş çok ilgili, teşekkürler yardımların için sorunum çözülmüştür.

Aynen öyle saatin kaçında post attım anında cevap verdi ilgili birisi belli zaten. Teşekkür ediyorum kendisine.

• Like 1

The_Undertaker, 1 saat önce yazdı:

Hocam öyle de Revo Uninstaller açamıyorum bu sistemlerde nedense hata veriyor sürekli normal Single Language yada Pro kurunca sorun yok ama böyle sizinki gibi modifiyeli Embedded falan kurunca Revo Uninstaller hata veriyor LicProtector diye çözümü de yok. Bunun çözümü olsa indirir kullanırım valla. Hocam siz sanırım bu sistemi kullanıyorsunuz Revo Uninstaller kurup denermisiniz rica etsem sizde sorun çıkmazsa indirip bende kuracağım sistemime.

Aynen öyle saatin kaçında post attım anında cevap verdi ilgili birisi belli zaten. Teşekkür ediyorum kendisine.

değerli kardeşim, Forjest üstadın, Revo Uninstaller programını bende kullanmaktayım şu ana kadar hata ile karşılaşmadım, siz sanırım W8.1 Embedded Industry Pro Update3 x64 Lisanslı programın 1.sahifesindeki açıklamaları okumadınız kanaatindeyim, çünkü hazırlayıp sunduğum (W8.1 Embedded Industry Pro Update3 x64 Lisanslı) işletim programı kesinlikle modifiye değil, sade ve temiz saf İSO üzerine 127 adet güncelleme entegre edildi, içinde 3.parti yazılım yok, 

2019-08-29-20-26-25.png

görüldüğü üzere, 

saygılarımla;

Edited by hasan835
tashih

hasan835, 6 saat önce yazdı:

değerli kardeşim, Forjest üstadın, Revo Uninstaller programını bende kullanmaktayım şu ana kadar hata ile karşılaşmadım, siz sanırım W8.1 Embedded Industry Pro Update3 x64 Lisanslı programın 1.sahifesindeki açıklamaları okumadınız kanaatindeyim, çünkü hazırlayıp sunduğum (W8.1 Embedded Industry Pro Update3 x64 Lisanslı) işletim programı kesinlikle modifiye değil, sade ve temiz saf İSO üzerine 127 adet güncelleme entegre edildi, içinde 3.parti yazılım yok, 

2019-08-29-20-26-25.png

görüldüğü üzere, 

saygılarımla;

Programın sürümü çok çok eski acaba yeni sürümünde mi hata veriyor bilemedim. Bu siteden 3 tane Embedded Industry Pro Update3 x64 ISO indirdim üçünde de Revo Uninstaller dediğim hatayı verdi boşuna indirmek istemiyorum açıkçası yine hata verecekse eğer.

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Programın sürümü çok çok eski acaba yeni sürümünde mi hata veriyor bilemedim. Bu siteden 3 tane Embedded Industry Pro Update3 x64 ISO indirdim üçünde de Revo Uninstaller dediğim hatayı verdi boşuna indirmek istemiyorum açıkçası yine hata verecekse eğer.

değerli kardeşim, paşa gönlün bilir, takdir senindir,

saygılarımla;

• Like 1

hasan835, 38 dakika önce yazdı:

değerli kardeşim, paşa gönlün bilir, takdir senindir,

saygılarımla;

Eyvallah.

The_Undertaker, 30.08.2019 - 03:28 yazdı:

SolidShare'den katılımsız indirmeyi deneyin. Forjest ustanınki de kesinlikle hata vermeyecektir. Bu sistemleri bir arkadaşım denedi kendisi Revo olmadan sistem kullanamaz kesinlikle kurduğuna eminim. Hiç böyle bir hatadan bahsetmedi bana. Ben de Ashampoo Uninstaller 8 kullanıyorum. Sorun çıkarsa bunu da kullanabilirsiniz.

canavar123, 2 saat önce yazdı:

SolidShare'den katılımsız indirmeyi deneyin. Forjest ustanınki de kesinlikle hata vermeyecektir. Bu sistemleri bir arkadaşım denedi kendisi Revo olmadan sistem kullanamaz kesinlikle kurduğuna eminim. Hiç böyle bir hatadan bahsetmedi bana. Ben de Ashampoo Uninstaller 8 kullanıyorum. Sorun çıkarsa bunu da kullanabilirsiniz.

Zaten ordaki katılımsızı kullanıyorum kurulumda veriyor önce bu hatayı daha sonra program kurulunca açarken de veriyor sürekli licprotector diye. Ashampoo'nun programlarını sevmiyorum.

The_Undertaker, 5 saat önce yazdı:

Zaten ordaki katılımsızı kullanıyorum kurulumda veriyor önce bu hatayı daha sonra program kurulunca açarken de veriyor sürekli licprotector diye. Ashampoo'nun programlarını sevmiyorum.

değerli kardeşim, konu dışına çıkıyoruz, lakin, revo uninstaller programın hata vermesi, (programın crack'li oluşundan da olabilir.) işletim programından kaynaklanmadığından eminim,

senin PC'ne kurduğun muhtelif programların eksik kurulumu veya oyun oynuyorsan dll eksikliği de olabilir, bu nedenle,

visual c++ paketi+dx9+dx12.4+hatta runtime pack'in son sürümünü kurmanı öneririm,

saygılarımla;

hasan835, 6 dakika önce yazdı:

değerli kardeşim, konu dışına çıkıyoruz, lakin, revo uninstaller programın hata vermesi, (programın crack'li oluşundan da olabilir.) işletim programından kaynaklanmadığından eminim,

senin PC'ne kurduğun muhtelif programların eksik kurulumu veya oyun oynuyorsan dll eksikliği de olabilir, bu nedenle,

visual c++ paketi+dx9+dx12.4+hatta runtime pack'in son sürümünü kurmanı öneririm,

saygılarımla;

Konu dışına çıkmıyor hocam konu ne alaka? Çözümü bulmaya çalışıyorum. Sorun kesinlikle İşletim Sistemi ile alakalı. Dediğiniz yazılımların hepsi kurulu. Hangi işletim sistemini kurarsam kurayım aynı yazılımları aynı programları kurarım farklılık yok ellenmemiş orjinal ISO ile format attığım zaman Revo Uninstaller sorunsuz açılıyor ama bu siteden 3 tane Embedded Industry indirip kurdum üçünde de aynı hatayı veriyor LicProtector diye tamama basınca başka hata çıkıyor. Buyrun bizzat kendim aldım bu SS'i.

2019-08-21_00-02-26.jpg

2019-08-21_00-03-13.jpg

The_Undertaker, 19 saat önce yazdı:

Konu dışına çıkmıyor hocam konu ne alaka? Çözümü bulmaya çalışıyorum. Sorun kesinlikle İşletim Sistemi ile alakalı. Dediğiniz yazılımların hepsi kurulu. Hangi işletim sistemini kurarsam kurayım aynı yazılımları aynı programları kurarım farklılık yok ellenmemiş orjinal ISO ile format attığım zaman Revo Uninstaller sorunsuz açılıyor ama bu siteden 3 tane Embedded Industry indirip kurdum üçünde de aynı hatayı veriyor LicProtector diye tamama basınca başka hata çıkıyor. Buyrun bizzat kendim aldım bu SS'i.

2019-08-21_00-02-26.jpg

2019-08-21_00-03-13.jpg

1-başlat, denetim masası, windows güvenlik duvarı, bir uygulamanın veya özelliğin windows güvenlik duvarının geçmesine izin verin bölümüne bak program orada yer almamışsa tıklı değilse karşısındaki kutucuğu tıkla,

2-Stdole32.tlb windows system32 dosyasında eksik ise tekrar yükleyin,

3-Msvcrt.dll windows system32 dosyasında eksik ise tekrar yükleyin,

4-komut istemi ile sfc /scannow çalıştır, verdiği hatayı incele,

PC'yi yeniden başlatın ve programın çalışıp çalışmadığını kontrol edin,

-

Edited by hasan835
tashih
  • Like 2

hasan835, 9/2/2019 - 4:08 AM yazdı:

1-başlat, denetim masası, windows güvenlik duvarı, bir uygulamanın veya özelliğin windows güvenlik duvarının geçmesine izin verin bölümüne bak program orada yer almamışsa tıklı değilse karşısındaki kutucuğu tıkla,

2-Stdole32.tlb windows system32 dosyasında eksik ise tekrar yükleyin,

3-Msvcrt.dll windows system32 dosyasında eksik ise tekrar yükleyin,

4-komut istemi ile sfc /scannow çalıştır, verdiği hatayı incele,

PC'yi yeniden başlatın ve programın çalışıp çalışmadığını kontrol edin,

-

Şuan Windows 7 Home Premium kullanıyorum olur da Windows 8.1 Embedded İndustry kurarsam söylediklerinizi denerim. Teşekkürler.

The_Undertaker, 8/29/2019 - 8:06 PM yazdı:

programı, sağ tuş>>özelliklerden  uyumluluk modunu windows 8 yaparak çalıştırın.

bende (Revo Uninstaller Pro 4.1.5 sürümü) bu şekilde çalıştı. 

Edited by saka

saka, 8 saat önce yazdı:

programı, sağ tuş>>özelliklerden  uyumluluk modunu windows 8 yaparak çalıştırın.

bende (Revo Uninstaller Pro 4.1.5 sürümü) bu şekilde çalıştı. 

Teşekkür ederim geri bildirim için. Şuan dediğim gibi Windows 7 kullanıyorum tekrar Windows 8.1 Embedded İndustry  kurarsam denerim dediklerinizi.

Ben de "MOTUN" ustanın "w81-embedded-industry-pro" çalışmasını dün kurdum. Aynı şekilde sadece "Revo Uninstaller" kurulurken hata verdi.  "Please login or register to see this link. " arkadaşın karşılaştığı sorunla karşılaştım. Yukarıda önerilen çözümleri denedim . Ama olmadı. Ben de "Uninstal Tool" adlı programı kurmak zorunda kaldım.

Hbit uninstaller portable olarak, total uninstaller standart kurulum olarak en iyileridir. Revo uninstaller mesela Office , ya da antivirüs programı kaldırırken ardında bir sürü atık bırakıyor.Total uninstallerin sağ tık eklentileri de dahil kalıntı bıraktığını görmedim .Hibit  uninstaller ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği mevcut. Gereksiz dosya temizleme reg kaydı düzenleme ve Windows mağaza uygulamaları silmede çok başarılı.Saygılar

değerli arkadaşlar, indirmemiş arkadaşlara duyurumdur,

4 adet güncelleme telemetri ilişkili tespitim var, bu nedenle, bu işletim programını yeniden hazırlıyorum, yine aynı şekilde, 

(Windows 8.1 Embedded İndustry Pro Update3 x64 Lisanslı) ayrıca,

.Net Framework 4.8 msu'da entegreli olacaktır, 

bilgilerinize,

saygılarımla;

hocam ssd için gereksiz servislerin kapatılmasıda yapılırsa çok iyi olur. winreducer içinde var ssd optimizasyonu için gerekli ayarlar. 

@hasan835

Edited by KHEDIRA
ekleme

KHEDIRA, Bir saat önce yazdı:

hocam ssd için gereksiz servislerin kapatılmasıda yapılırsa çok iyi olur. winreducer içinde var ssd optimizasyonu için gerekli ayarlar. 

@hasan835

değerli kardeşim, winreducer programını hiç kullanmadım, NTLite ile entegre bugün bitti, 3 saattir upload'a başladım.

SSD optimizasyonuna yönelik 1.sahifedeki açıklamalarda bazı muhtelif servisler kapalı gelir, illaki SSD'ye yönelik optimizasyon program olarak benim önerim, (arkadaşlarında farklı program önerileri olabilir.) 

Wise Care 365 pro yazılımı SSD için güzel ve güvenli ayarlar bulundurmakta. Bu ayarlar sayesinde Windows açılışını daha hızlı hale getirebilirsiniz. Gereksiz başlangıç öğelelerini, gereksiz servisleri ve gereksiz görev zamanlayıcılarını devre dışı bırakın. Bu işlem için Wise Care 365 biçilmiş kaftandır. Sistem iyileştirici > Başlangıç Yöneticisi > Başlangıç sekmesinden sistem açılışı gereksiz olan başlangıç öğelerinin tiklerini kapatın. Bir yan sekmede "Hizmetler" sekmesine gelin ve "Tüm Microsoft hizmetlerini gizle" tikini işaretleyin. Böylece sistem açılışında başlaması gereksiz olan tüm servisleri kapatabilirsiniz. Gereksiz görev zamanlayıcı tasklarını kapatmak için ise başlat > Görev zamanlayıcı'ya girin. Ardından görev zamanlayıcı kitaplığına tıklayın. Buradaki taskların %90'ı güncelleme denetlemesi için oluşturulmuş tasklardır. Gereksizleri devre dışı bırakabilirsiniz. Bu işlemler hem işlemci, RAM ve SSD trafiğini azaltacaktır, hemde sistem açılış hızına büyük katkı sağlayacaktır.

saygılarımla;