Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Asus Zenfone 6 Z002 Intel Işlemcili imei Silinmesi

avis
 Share

Recommended Posts

IMEI yi çıkartmak için de bir rehber geliyor. (Baya baya uzun olacak çünkü her telefon için ayrı ayrı) tüm yöntemleriyle genişçe anlatacağım. Talep gelen marka ve modelleri de ekleyeceğim.

Sadece gömülü imei için tabi. ?

Ufak bir iki anlaşma kaldı. Kısa süre içinde Pixel (Google)telefonlar Türkiyeye geliyor. İlk haberi buradan vereyim dedim. Dağıtımcı arıyoruz. (Yakında bir çok siteye düşer haberi. TV ye de)

• Like 1

avis, 9 dakika önce yazdı:

ekranda sorun yok

Please register to see this content.

Yok bunu dememiştim. Bu ss, benim dediğim dışarda telefona bakarken farklı ışık altında ya da farklı açılardan görülebilen bir olay. Bazen gündüz belli oluyor bazılarında ise loş ışıkta belli oluyor. Sanki amoled ekranlardaki burn-it olayı gibi ama ondan değil.

Frankger, 13 dakika önce yazdı:

Sevdim bu forumu... herkes bir diğeri ne yardım etme ve paylaşma derdinde. Katkım olursa ne mutlu bana...

yeni geldiniz galiba hoşgeldiniz.

ben 10 yıldan fazladır üyeyim forumda.pc ile ilgili  birçok sorunumu burdan ögrendiklerimle çözdüm.katkınız olacagınada eminim

avis, 1 dakika önce yazdı:

yeni geldiniz galiba hoşgeldiniz.

ben 10 yıldan fazladır üyeyim forumda.pc ile ilgili  birçok sorunumu burdan ögrendiklerimle çözdüm.katkınız olacagınada eminim

Teşekkürker hoşbulduk. Tanışma (hoşgeldiniz) bölümünde de açıklamıştım. Ben de belki 10 yıldır yılda birkaç defa yolum buraya düşerdi. 3-5 dk bakar çıkardım. Google dan çıkan linklerle gelirdim hep. Olay neymiş bakar anlar giderdim. Hiç üye olmamıştım. şu görünmeyen kısımlar baya bi merak ettirdi. hani üye olmadan göremezdin, burayı görmek için üye lazım, damsız girilmez vs...  Sonra bi ara üye olayım dedim. Oldum. Hemen de aktif olmak istedim sonrasında..

Şimdi ise ücretli yerler ilgimi çekiyor. Hani şu chatbox ile TNC Debrid felan. Yavaş yavaş oraya doğru da gidiyoruz. Ücretli üye olacağım galiba. ?

Siteye reklam nasıl oluyor? Şirketlere ayrı, üreticiye ayrı, markaya ayrı mı? Reklam işi de olabilir ek olarak. Değerlendirecek çok şey var çünlü

2 sene önce çözdüm bu sorunu aynı cihaz vardı elimde şimdi sana bir link atıcam bilgisayara kur ve klasörün içinde videolu anlatımı var yaparsın heralde yapamazsan söyle müsait bir zamanda teamviewer den halledelim 

link 

Please register to see this content.