Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

3 Bilgisayar Arasında Kaldım Performans Olarak Ustalar Burdamı ?

Share

Recommended Posts

Bu 2 Laptoptan Birini Alacağım;

Amacım Autocad Çalıştırabilmek Çok Kasma Olmadan;

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-3-2200U-vs-AMD-A6-6400K-APU/m480281vsm3048

HP 14-CM0607NT AMD Ryzen 3 2200U 4GB 256GB SSD Freedos 14" Taşınabilir Bilgisayar 7GP60EA

HP 15-DB0052NT AMD A6 9225 8GB 128GB SSD Radeon 530 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Lenovo V130 Intel Core i3 7020U 4GB 1TB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81HN00EKTX

Hangisini Tercih Etmeliyim?

Seçtiğiniz laptob lar 2000tl altı. bu laptoblarla oyun da oynarım diye düşünüyorsanız almayın . çok performans alamazsınız çünkü

illa alacağım diyorsanız benim tavsiyem ;

Dell Inspiron 3585 AMD Ryzen 3 2200U 4GB 1TB Linux 15.6" HD Taşınabilir Bilgisayar HDSR3F41C

Please register to see this content.

Edited by blnt44

Anarchosa, 05.08.2019 - 15:09 yazdı:

Bu 2 Laptoptan Birini Alacağım;

Amacım Autocad Çalıştırabilmek Çok Kasma Olmadan;

HP 14-CM0607NT AMD Ryzen 3 2200U 4GB 256GB SSD Freedos 14" Taşınabilir Bilgisayar 7GP60EA

HP 15-DB0052NT AMD A6 9225 8GB 128GB SSD Radeon 530 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Lenovo V130 Intel Core i3 7020U 4GB 1TB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81HN00EKTX

Hangisini Tercih Etmeliyim?

s.a kardeşim kolay gelsin bunu alacaksın digerleri iş yapmaz 

tercih senin

Selam,

Benchmark dan da gördüğün üzere, A6 çok eski bir işlemci ve büyük ihtimalle ddr3 ram kullanıyordur. Ryzen serisinin ddr4 kullandığı kesin. YunusEmre75 arkadaşımızın da söylediği gibi harici ekran kartı olan bir model alman daha mantıklı ama çizim esnasında işlemci, ram, gpu ve hdd önemli. Yani sadece autocad çalıştırmak diyerek düşük bütçeli olsa iş görür diye bakma verdiğin para boşa gider. Daha önce başıma geldi, müşteriyi başta ssd disk almaya ikna edemedim ama sonra çok pişman oldu. Aynı pişmanlığı yaşama diye bütün 4 donanımın olduğu bir model almanı tavsiye ederim.

• Like 1

s. a Anarchosa kardeşim aklıma geldin bu nasıl ben begendim zaten alınır arkadasim laptop alcakmis 2 el bak araştır dedi aklıma sen geldin bu sana atım dedim karar senin