Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Youtube Korumalı Videolar Indirme Sorunu

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Youtube de takip ettiğim bir grafik tasarım kanalı var. Videolarını birkez izliyorum. Sonra defalarca izleyemeyeceğim için indiriyordum. Fakat son günlerde takip ettiğim youtube kanalı videolarını korumalı olarak atıyor. IDM 9. saniyeden sonrasını indirmiyor. Youtube click proğramı da aynı hatayı veriyor. Sayfa da sağ tık incele yaptığımda da olmuyor. Ya da youtube linkinin başına ss koyduğumda çıkan site v.s hiçbirisi çare olmuyor. Sürekli 9. sn' de takılıp kalıyor. Kısaca 9 saniyeden sonrası ağ hatası verip kapanıyor. Youtube linkinin başına www yerine m yazıp mobil olarak açtığımda da video kaydet kısmı aktif olmuyor. Birkez ss sitesinde indirme yaptı. Ancak onda da 360 p üstünde yine hata veriyor. Sonuç olarak ince iş olduğu için 360 p de detaylar kaçıyor. Sizin böyle kanallar için bir yönteminiz var mı?

Please register to see this content.

Maalesef indirme siteleri, proğramları yada sağ tık incele demek, mobil uygulamalar v.s hiçbirisi işe yaramadı. Videoları sadece 360p indirilebiliyor. Diğer seçeneklerde sadece 9. saniyelik kısmı inip hatada kalıyor. Onlarca şey denedim yemedi sonuç aynı. Maxthon tarayıcı v.s de hiçbir işe yaramadı. Kanal linki yukarıda.

deli_petro06, 1 saat önce yazdı:

Maalesef indirme siteleri, proğramları yada sağ tık incele demek, mobil uygulamalar v.s hiçbirisi işe yaramadı. Videoları sadece 360p indirilebiliyor. Diğer seçeneklerde sadece 9. saniyelik kısmı inip hatada kalıyor. Onlarca şey denedim yemedi sonuç aynı. Maxthon tarayıcı v.s de hiçbir işe yaramadı. Kanal linki yukarıda.

İndirilen video'nun linki : https://youtu.be/pNSvOQC2OuA

İndirilen programın linki  -   yapımıdır.

720p mp4 formatında indirilmiş video :

Güle güle kullanın..

Ayrıca IDM ile denedim şimdi sorun yok indiriyor.

IDM ile denediysen ve indirmiyorsa mevcut IDM'yi kaldır yeniden başlat ve bunu kur.

Sağ tıkla yönetici çalıştır 30 sn içinde kurulur.

Link  -

yapımıdır. 

Edited by Emre028
.

deli_petro06, 2 saat önce yazdı:

iniyor videolar sorunsuz. başka bir internette deneyin, belki okulda vs isen block vardır vpn kullan

Wani, 2 saat önce yazdı:

Son attığınız videoda dahil İdm ile sorunsuz videoları indirebiliyorum.Kullandığım tarayıcılar Edge ve Chrome, İdm sürümü ise 6.33... Mevcut İdm sürümünü kayıt girdileri dahil olacak şekilde silip güncel sürüm ile deneyin. Sorun videolarda değil yani. Hatta şimdiye kadar Youtube üzerinden böyle bir engelleme yapıldığını  ne duydum ne gördüm. Film siteleri genelde engelliyorlar İdm gibi programları ama Youtube'ta henüz görmediğimiz bir durum. 

Kullandığınız internet, kullandığınız web tarayıcının idm uyumu veya kullandığınız web browserın kendisi sorun yaşatıyor olabilir. Bunlara ek olarak bilmeden yaptığınız ayarlar ya da bilgisayarınızı kullanan veya ağı ortak kullanan başka biri indirme engeli koymuş olabilir. Bunlarıda bi kontrol edin.

Youtube de bazı video kanalları gömülü video ekleyebiliyorlar sanırım. IDM ile alakalı sıkıntım olduğunu düşünmüyorum. Bende IDM 6.33.3 sürümünü kullanıyorum. Diğer youtube kanallarında herhangi bir sıkıntım yok. Sadece bu kanalın son 2-3 videosundan itibaren indirme sorunu oldu. İndirmeyi başlatıyor ancak belli bir kısımdan sonra kısır döngüye giriyor yada programa göre ağ hatası veriyor. 360p indirebiliyorum. Ancak 720p ' de sürekli aynı sorun yaşanıyor. Biraz araştırdım. Kanal sahibi videoyu gömülü şekilde eklediğinde indirme yapılamıyor. Ben edge, ie, opera, maxthon, comodo dragon (chrome), Tor browser da denedim indirme başlıyor ancak tamamlamıyor, belli bir aşamadan sonra kısır döngüye giriyor. İndirme tamamlanıp, tamamlanmadığını deneyip cevap yazabilirseniz sevinirim. Özellikle(

) yu 720p de indirmeyi deneyebilir misiniz? 720p olması ve indirmenin tamamlanıp sorunsuz olması önemli...

deli_petro06, 8 saat önce yazdı:

@EgeGrkn @Emre028 son attığı videolarda sıkıntı var. Öncesinde sorun yok. 

4K video downloaderin son sürümü ile denedim sonuç aynı...

Ben de IDM ile indiremedim bu son attığınızı arkadaş haklı başka bir videoda hiç böyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.

Edited by furopebelu
  • Like 1

s.a arkadaş bende indiremedim digerlerini indirdim bir kaçtane  bence youtube ile alakası var yüklenirken arada bi aksilik olmuş video korumalı diyelim hepsını korurdu adam  ekran kaydetme programları var onla dene kolay gele

• Editor

Önceden bu tür indirilemeyen videolarda işe yarıyordu.. Yıllaaar oldu lazım olmuyor...

Şimdi denemenin tam zamanı.. tabii ki Firefox ta..

Bu konuda YAGMURADAM 'ın tecrübesine müracaat edin derim...

HDS Link Detector Screenshot

Adobe HDS Downloader - Installation & Configuration

www.youtube.com/watch?v=qZsM62d0YOE

benzer bir eklenti:

Film İndir - Streaming Videolar (Adobe HDS - Apple HLS) Nasıl İndirilir [ paralı olmuş]

www.youtube.com/watch?v=NmDK-VYweNA

Edited by semsibey
  • Like 1

@DJ_Rush  @semsibey @AdnanG252m252351 @furopebelu @Wani ilginiz için teşekkürler. Daha önce de belirttiğim gibi sanırım youtube' ye gömülü olarak yükleme yapılıyormuş. Proğramların hepsinde aynı sonuç oluyor. İndirme başlıyor ancak belli bir kısımdan sonra ya indirme hatası veriyor yada kısır döngüye giriyor. Mobil, pc farketmeksizin videolar inmeye başlasada bir yerde bağlantı kopuyor. Daha önceki videolarını bu şekilde atmıyordu. Sanırım son 1 hafta da bu şekilde video atmaya başladı.

Makifo, 4 dakika önce yazdı:

Tüm kanalı veya bir oynatma listesinin tamamını indirmek için YoutubeByClick isimli programı tavsiye ederim

Zaten çalışmadığını belirtmiş. Okumamışsın.

• Like 1

Arkadaşlar YTD, IDM, Youtube by clickler, sağ tık incele, youtube video indirme siteleri, Tor browser, İe, Opera, Chrome, Edge v.b tarayıcılar, Mobil denemediğim yöntem kalmadı. Örnek olarak Realistic Ice Effects videosu proğramlar yakalıyor, indirmeye başlıyor ancak belli bir süreden sonra ya bağlantı hatası veriyor, yada kısır döngüye giriyor. Anlaşamadığımız nokta, siz proğram yada tarayıcı vasıtasıyla ekranda inmeye başladığını gördüğünüz de o dosyayı indiriyor sanıyorsunuz. Sorun şu son 1 hafta da özellikle (REALISTIC ICE EFFECTS) videosunu indirmeye başlıyor, ancak indirmiyor. Özellikle (REALISTIC ICE EFFECTS) videosu için denerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Biraz araştırdığımda videoların bazılarını youtube ye gömülü olarak atılması gibi bir olayın olduğunu gördüm. Videoyu 360 p indirebiliyorsunuz ancak 720p ve yukarısı olduğunda indirmeye başlıyorsunuz ancak bir süreden sonra indirmiyor. Muhtemelen belli sürelerin üzerindeki videolarda bu işlemi yapmıyor. Muhtemelen indirilmesin diye yaptığı işlem belli sürelerden sonra zahmetli olduğu için her videoya aynı işlemi yapmıyor. Ne denediysem olmadı. Sadece ekran görüntüsü almak kalıyor. Onda da youtube saolsun reklam üstüne reklam soktuğu için kaydın gereksiz bölümleri için adobe premiere ile falan düzenlediğimde boyutu 5-6 katına çıkıyor...

red_d, 08.08.2019 - 10:30 yazdı:

Android telefonlar için youtube dowloader programı var, googleplayde yayınlanmıyor, sitesinden apk yı indirip telefona kur, sürekli güncellenen bir program, belki çare olur.

bulamadım

uploaoaad edebilir misiniz

deli_petro06, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar YTD, IDM, Youtube by clickler, sağ tık incele, youtube video indirme siteleri, Tor browser, İe, Opera, Chrome, Edge v.b tarayıcılar, Mobil denemediğim yöntem kalmadı. Örnek olarak Realistic Ice Effects videosu proğramlar yakalıyor, indirmeye başlıyor ancak belli bir süreden sonra ya bağlantı hatası veriyor, yada kısır döngüye giriyor. Anlaşamadığımız nokta, siz proğram yada tarayıcı vasıtasıyla ekranda inmeye başladığını gördüğünüz de o dosyayı indiriyor sanıyorsunuz. Sorun şu son 1 hafta da özellikle (REALISTIC ICE EFFECTS) videosunu indirmeye başlıyor, ancak indirmiyor. Özellikle (REALISTIC ICE EFFECTS) videosu için denerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Biraz araştırdığımda videoların bazılarını youtube ye gömülü olarak atılması gibi bir olayın olduğunu gördüm. Videoyu 360 p indirebiliyorsunuz ancak 720p ve yukarısı olduğunda indirmeye başlıyorsunuz ancak bir süreden sonra indirmiyor. Muhtemelen belli sürelerin üzerindeki videolarda bu işlemi yapmıyor. Muhtemelen indirilmesin diye yaptığı işlem belli sürelerden sonra zahmetli olduğu için her videoya aynı işlemi yapmıyor. Ne denediysem olmadı. Sadece ekran görüntüsü almak kalıyor. Onda da youtube saolsun reklam üstüne reklam soktuğu için kaydın gereksiz bölümleri için adobe premiere ile falan düzenlediğimde boyutu 5-6 katına çıkıyor...

YTD ile senin dediğini video'yu 720p indirdim,ilk seferde indirmedi,listeden silip bir kaç denemeden sonra indi.