Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Pure Edition [2019] X64

ONBUKA
 Share

Recommended Posts

teşekkürler hocam eline koluna  saglık  bişi istesem senden olurmu bu çalışmanıda güncellermisin bunu baya kullandım çok rahat çalısan bir calışmaydı baya begendim hayırlı cumalar kolay gelsinYntH8fi

AdnanG252m252351, 10 dakika önce yazdı:

teşekkürler hocam eline koluna  saglık  bişi istesem senden olurmu bu çalışmanıda güncellermisin bunu baya kullandım çok rahat çalısan bir calışmaydı baya begendim hayırlı cumalar kolay gelsinYntH8fi

4 Ağustos 2019 tarihiyle günceldir.

Kurulum az önce yaptım.20 dakika sürdü.hızı ve görselliği çok hoşuma gitti.eline sağlık teşekkür ederim.sadece bir notumu paylaşmak istiyorum.servis masamda 15 inç monitörüm vardı kurulum yaptıktan  sonra ekran gelmedi. (attention cannot display this video mode,change computer display input to 1024x768@60 hz) çeviri yaptım (dikkat bu video modunu görüntüleyemez, bilgisayar ekranı girişini 1024x768 @ 60 hz olarak değiştirin) diyor du.monitörümün desteklemediğini anladım.17 inç monitörü taktım kurulum başarılı.diyeceksiniz 15 inç monitörmü kaldı..haklısınız ne yapalım bir tecrübeyi aktardım sadece.saygılar-

Edited by anteplim
eksik harf
  • Like 1

özata, 4 saat önce yazdı:
özata, 4 saat önce yazdı:

Sistemi İndirdim Kurdum.Usb sürücülerini Aygıt yöneticisi ve Disk yönetiminde hiçbir şekilde görmedi bilginiz olsun

Windows 7 ile beraber varsayılan olarak gelen sürürücüler mevcuttur ve hiç bir oynama yapılmamıştır.Windows 8 ile beraber gelen sürücüleri otomatik tanımlayıp indiren fonksiyon Windows 7'de mevcut olmadığı için tanımaması doğal bir durumdur.Örneğin benim de usb sürücülerini kurulumdan sonra tanımadı ancak üreticinin sitesinden öncelikle chipset sürücüsü kurduktan sonra tanıdı ve aktif oldu.Bunlarla uğraşmak istemem diyorsaniz IObit driver booster glbl yazılımları öneririm.Tek tıkla eksik sürücüleri tanıyarak tanımaız sürücüleri kurarak sistemi sorunsuz ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Efsane geri göndü. Yine süper windows7 sistemleri fakat artık bizim makina windows 10 dan aşağısını kabul etmiyor. Yine de eline sağlık. Çok kullandım zamanında senin sistemlerini. ESd siz gelicek mi acaba ?

eline emeğine sağlık dostum görev yöneticinden donanımı nekadar kullandığı ile lakalı göresel göremedim indirip ben deneyeyim sistemi nekadar yoruyor veya yormuyor. Görüntüsü çok güzel ve sade tebrik ederim kendi adıma bizimle paylaştığın için ayrıca teşekkürler

edit : Alttaki gifte varmış çok özür dilerim donanım bilgisi verilmiş.

Edited by Senkron2
  • Thanks 1

awengers44, 24 dakika önce yazdı:

@ONBUKA Hocam paylaşım için teşekkür ederim. Dört defa indirdim hepsinde sağlama toplama hatası aldım. Dosyayı kontrol edermisiniz size zahmet, ayrıca md5 belirtiseniz kontrol ederiz.

winrar 5.71 kullanıyorum tek seferde eksiksiz indirdim rardan çıkarttım hiçbir sorun olmadı. Sizdeki dosya şayet eksik inmiyorsa aklıma gelen tek şey winrar modeliniz çok eski olabilirmi

Senkron2, 31 dakika önce yazdı:

winrar 5.71 kullanıyorum tek seferde eksiksiz indirdim rardan çıkarttım hiçbir sorun olmadı. Sizdeki dosya şayet eksik inmiyorsa aklıma gelen tek şey winrar modeliniz çok eski olabilirmi

awengers44, 23 dakika önce yazdı:

@Senkron2 Teşekkür ederim. Hayır winrar güncel ve 2 defa chrome 1 defa windows edge son defada idm ile indirdim chrome hariç diğerlerinin boyutu aynı değildi. Dosyayı tnc debrid ile çevirdim hatayı ondan sebep mi verdi bilemiyorum.

cankusa, 10 dakika önce yazdı:

Zip açılmıyor parola ONBUKA     Degerleri karşılaştırın bakalım

Senkron2  yukardaki deger ziplı

awengers44, 6 dakika önce yazdı:

Tnc Debrid günlük kotam doldu :D 

Please register to see this content.

Sağlama hatası demek dosya inerken bağlantıda kopma yaşanmıştır.Tekrar indirmeniz gerekli efendim.

• Like 1