Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Pure Edition [2019] X64

ONBUKA
 Share

Recommended Posts

ONBUKA, 18 dakika önce yazdı:

Default ikonlar için ayrı bir özelleştirme gerekir.Görsrl olmayan sürüm önümüzdeki günler gelecek.

Default simgelere alıştık farklı ikonlar tuhaf geliyor bana. Windows 7 performance - Windos 7 Pure edition hangisi daha iyi  .

Aklımdaki soruları sorayım;

Windows 7 gece modu eklenir mi .

Güç senecekleri yüksek performansta iyi olur diyorlar.Windows 10  da gizli güc seneceklerinde nihai performans daha iyi mi acaba onun gibi güç senecegi olabilir mi.

cankusa, 20 saat önce yazdı:

İlk kurulumda 55 gūncelleme çıktı

Gūncellemeleri al dedigimde 25 gūncelleme daha aldım toplamda 75+Offis kurup gūncellemesini de aldım (105) Yazıcı kurup gūn aldım 

Bu gūncellemeleri almaz isem bu sistem benim işime yaramaz.

Bozulan ikonları yerine koymak için Ombukadan icon istegimi bellirtim.

güncelleme yapmadan nasıl kullanamıyorsun m ben yıllarca kullandım  v1 çalışmasını ofisi filan yada güncel ofis yazlımımindir güncelleyen yerlerde var ofisi  kolay gelsin

İndirmede de yüklemede de hiç bir sorun yok  4 makinaya yukledim stabil çalışıyor güncellemelri yaptıkdan sonra updateyi kapattım ayın 25 sinden sonra elle güncelleme yapacağım

Şu anda Kendim sistemi kullanıyorum ofis 2003 yukledim sorunsuz. diğer makinalara 2007 ofis yukledim onlarda sorunsuz. çalışıyor...

• Like 2

ONBUKA, 2 saat önce yazdı:

Evet bu ve bunun gibi siteler çalarak paylaşıyorlar benim ve benim gibi bir çok arkadaşın çalışmasını maalesef. 

Zamanında bundan 6-7 sene önce olması gerek bilgisayarcıya format attırmıştım o zamanlar bilmiyoruz formatı falan Windows 7 kurdurmuştum Onbuka yazıyordu o zamandan beri çalışmanız var mı böyle ? Evet haklısınız çok çalıyor verdiğim site isim vermiyim katılımsız program paylaşan bir site var onlarında programlarını kendisi yapmış gibi paylaşıyor.

Maddox67, 36 dakika önce yazdı:

usta oyun oynayanlar için bir tane layt bir sürüm yapsan uefili :D 

Bende oyun oynuyorum öneriler üzerine Bunu indirdim rufus ile flash belleğe yazdırdım birazdan kuracağım sistemime. MOTUN üstadın sistemleri sorunsuz diyorlar başka bir forumda sevdiğim bir abim de önerdi.

The_Undertaker, 6 saat önce yazdı:

Bende oyun oynuyorum öneriler üzerine Bunu indirdim rufus ile flash belleğe yazdırdım birazdan kuracağım sistemime. MOTUN üstadın sistemleri sorunsuz diyorlar başka bir forumda sevdiğim bir abim de önerdi.

AdnanG252m252351, 5 saat önce yazdı:

kur ve rahatlıkla oynarsın oyun kolay gelsin

kurdum gerçekten mükemmel sistem olmuş 

Ellerine sağlık ustam 

Turbobit en sağlam sitedir, evet indirnesi zaman alabilir ama linkler uzun süre dayanır. IDM ile indirmeyin bence,  JDownloader2 ile akşam linki attım, sabah sorunsuz açtım, şifre veya md5'i hiç kontrol etmeden, sorunsuz indirdim. Ayrıca; diyelim ki bilgisayarınızı kapatmanız gerekiyor, kapatın, tekrar açtığınızda JDownloader2'nin 'devam ettirme' (free kullanıcıları için) özelliğine şaşıracaksınız. IDM'de bu özellik çalışmaz, bilirsiniz.

Edited by CEM0KA
yazım hatası

CEM0KA, 12 saat önce yazdı:

Turbobit en sağlam sitedir, evet indirnesi zaman alabilir ama linkler uzun süre dayanır. IDM ile indirmeyin bence,  JDownloader2 ile akşam linki attım, sabah sorunsuz açtım, şifre veya md5'i hiç kontrol etmeden, sorunsuz indirdim. Ayrıca; diyelim ki bilgisayarınızı kapatmanız gerekiyor, kapatın, tekrar açtığınızda JDownloader2'nin 'devam ettirme' (free kullanıcıları için) özelliğine şaşıracaksınız. IDM'de bu özellik çalışmaz, bilirsiniz.

s.a kardeşim bunları herkes biliyordur biz sabırsız milletiz hemen inmesini istiyoruz ben bile öyleyim hemen indirip  kullanmak istiyorum hayırlı günler

yenerbalcı, 21.08.2019 - 22:21 yazdı:

indirmek için  kolay bir link verin tubobitten indirilmiyor  örnek   

Please register to see this content.

Alternatif link verilmiyecektir kapsamlı bir şekilde sebebi anlaatılmıştır konuda ayrıca site dışı leech sitesi veren mesajlar raporlanmıştır. Tnctr'nin bu konuda zaten hizmeti mevcuttur.3.parti leech sitelerinden indirilen dosyalarda her zaman hasarlı inme riski bulunmaktadır.