Jump to content

Windows 7 Pure Edition [2019] X64

ONBUKA
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
SamiDemir, 29.05.2020 - 19:14 yazdı:

selam kolay gelsin ve tebrik ediyorum seni güzel bir çalışma olmuş yanlız indirme link görerirsen sevinirim bir türlü inderemedim ;)

Spoiler

Please register to see this content.

Edited by Senkron2

• 2 ay sonra...
Senkron2, 08.02.2020 - 19:11 yazdı:

Hazırladığın kalıbı halen bir çok bilgisayara kuruyorum tıkır tıkır. Sadece güncellemelerin bazıları yaptığın ince ayar ve tema eklentilerini bozuyor. 2020 Şubat güncellemeli veya önümüzdeki aylardan birisinde son halini yapıp paylaşman mümkün mü dostum?

Böyle bir şey düşünüyormusun daha doğrusu, tekrardan teşekkür ederim paylaşımın ve emeklerin için.?

Evet gelecek,Link aktiftir.

Edited by ONBUKA
  • Like 5

DeaqLe, 2 saat önce yazdı:

Kesınlıkle Egerki 2.0 / 3.0 USB  Sürücü Driver Entegresıde olabılırse SAYET ileride Cok Şahane olur..

kendisi en iyi şekilde yapar merak etme dostum. İlgili paylaşımdaki şeklinin günceli olsa kafi. USB 3.0 çakışması halinde sistem kurulmda mavi ekrana düşüyor yeni bir çözümü varsa bilmiyorum yinede

Edited by Senkron2
  • Like 1

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
11 minutes ago, 654 said:

Merhabalar, ekran görüntüsü paylaştığınız uygulamanın ismi nedir? Teşekkürler.

Merhaba. Ant Download Manager programın ismi.2 gündür kullanıyorum ücretsiz program. İnternet download manager gibi çalışıyor. Youtube videolarınıda kolaylıkla indirmemi sağlıyor. Tavsiye ederim.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

14 yıllık laptopta (o zaman Vista Home Premium yüklü gelmişti) katılımlı katılımsız, starter - ultimate - home premium, win7-win10 envayi çeşidini kurup denedim, ilk günkü performansı veren bu sürüm oldu.Emekleriniz için teşekkür ederim.

• 5 hafta sonra ...

Hocam yıllardır kullanan birisi olarak. Sizden ricam oyunlar için ayarlanmış gereksiz şeylerin olmadığı temiz bir home premum yapmanızı rica ediyorum. Genellikle ultimate kullanılıyor ama bence çok gereksiz. Çünkü ev kullanıcıyız ve online oyun oynuyoruz çoğumuz. Bu sebeple home sürüm tercihimiz. Uzun zaman oldu sizden ivedilikle tam performans oyun amaçlı stabil bir çalışma bekliyoruz.

iyi forumlar.

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...