Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Pro X64 Version 1903 Build 18362.267 | Ağustos 2019

Emre028
 Share

Recommended Posts

M1djqQ.png

* Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!

* .Net Framework 3.5 aktif edilmiştir.

* Eski donanımlarda sorun çıkarmaması için ESD sıkıştırma yapılmamıştır.

* Aktivasyon eklenmemiştir.

* 12 Ağustos 2019 tarihiyle günceldir, sıfır güncelleme çıkar.

* Sistem DISM  ile hazırlanmıştır.

* 3.parti herhangi bir yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. ( NTLite, Dism++ vb. gibi. )

* Linklere sadık kalınarak paylaşabilirsiniz.

qAGz7D.png 

9Ymjk3.png

QPVjb3.png

Windows Update'den kurulduktan sonraki ekran görüntüsü 

gPOQmR.png

****************************************************************************************************************************************************

yandex_disk.jpg

Yandex.Disk

Part 1

Part 2

Part 3

pI-IBVtUPSvAyZrLKgq3eS0o4A7-ZDFTUrGNK0RF

MediaFire

Tek Link

****************************************************************************************************************************************************

Rufus son sürümü indirmek için tıklayınız.

Edited by Emre028
Tek link eklendi.

YILDIZAVCISI, 18 dakika önce yazdı:

part 1.part3 inm,yor.

Part1-Part3 yükleniyor şuan.

VentMois, 15 dakika önce yazdı:

Aynen , Linkler sıkıntılı 

Part1-Part3 yükleniyor şuan.

By_FaRuK, 13 dakika önce yazdı:

Çıkarılan bileşenler var mı? Ya da performansa yönelik ince ayarlar v.s. var mi? Yoksa orjinal msdn iso mu?

Herhangi eklenen çıkarılan birşey yok. Herhangi bir ayarda yok. MSDN ISO'ya güncellemeler entegre edilmiştir. Kendime hazırlamıştım  @awengers44'ün paylaştığı multibootta kullanmak için onun vesilesiyle sizlerle paylaşmış oldum.( Tekrardan emeğine sağlık.) Ayrıca neden Pro x64 demeyin dijital lisansım olduğu için bu sürümü yaptım.

awengers44, 8 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim kardeşim ellerine sağlık ;)  akşam imajı geri yükledim ama dosyalar tamam olsun hem bayram hediyen ile güncel wimdows kurarım hemde izninle tek part olarak upload ederim inşaALlah. 

Estağfurullah ne izni güzel olur tek part seçeneğiyle ekleriz. ?

mhtozk, 4 dakika önce yazdı:

Emre028 Hocam yükledim ve kullanıyorum. Stabil ve Güncel. Teşekkürler.

Please register to see this content.

İyi günlerde kullanın.. Kurulum yapıyoruz sabahtan beri bayram tatilinden istifade şuan sorun yaşadığımız makine olmadı.

3DMystic, Bir saat önce yazdı:

kardeşim normalde yorum  yazmam ama buna yazayım dedim bu iso yükledim ve herşey on numara stabil saçma sapan editleme yok herşey temiz. zırtos pırtos saçma sapan taglı oslar yüklemeyin bu iso oldukça stabil 3ds max ps ve ai kurdum sıkıntısız etkinleştirmeyi otomatikmi yaptı naptı bilmiyom ama etkinleştirilmiş

Teşekkür ederim, kurulum yapanlardan ekran görüntüsü ile yorum bekliyorum ?

kilicmuhsin, 5 dakika önce yazdı:

Çok çok teşekkürler emeklerin için

İyi günlerde kullanın ?

awengers44, 4 saat önce yazdı:

@Emre028 Sistemi hiç beğenmedim ne çay içirtiyor nede sohbet için ara verdirmeye fırsat veriyor ? olmaz,ki böyle. MaşaAllah her şey hızlı ve stabil takılan sıkıntı çıkaran performansı etkileyen bir şey olmadığı gibi akıcı ve işlemler arasındaki geçiş hızı süper ellerine sağlık Rabbim dert keder vermesin. Kurulum sonrasında nete bağlanınca bende win10 home single langue lisans olmasına rağmen otomatik lisans alıp kurulan pro versiyonu etkinleşti sürücüler otomatik güncellendi. Usb bellek yanımda olmadığı için diskten efi ile boot edip sistemi wintohdd ile kurdum imaj diskte idi sorun çıkarmadı.

Bu arada bu konuya,da genel için değinmiş olayım. Sabit diskinizden 3.2 gb kadar alan ayırıp bunu Fat32 olarak biçimlendirin ve multiboot.iso dosyamızı yeni oluşturduğunuz alana çıkarın. Daha sonra sistemi yeniden başlatıp boot menü,yü açın 3gb olan efi,den sistemi başlatın vee boot menümüz karşımızda usb belleğe ihtiyaç olmadan tüm kurulumları yapabilir, yedeklerimizi alabiliriz ;)

Allah(c.c) razı olsun tekrardan kardeşim. Kurulum yapman ve sorun yaşamaman beni mutlu etti. Vadi E-Spor Usb Multiboot Uefi-Legacy ile dün 4 makine kurdum. Sıfır sorun, sıfır hata zaten kurulumu oldukça basit ve anlaşılır. Projeni ve seni destekliyor başarılı işlere imza atmanı temenni ediyorum. Bundan sonraki sistem paylaşımlarımda dediğim gibi klasör ile birlikte paylaşıp indiren arkadaşların direk Flash diskine kopyalayıp hızlıca sistem kurmasına olanak sağlayacağım. Gelecek ay yine aynı stabillik ve kalitede akıcı bir Pro x64 ile karşınızda olmayı ümit ediyorum. Selam ve dua ile iyi forumlar..

bozart, 55 dakika önce yazdı:

* Sistem DISM ile hazırlanmıştır.

* 3.parti herhangi bir yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. (Dism++ vb. gibi. )

Çelişkili bir açıklama olmuş???  

Bazı arkadaşlar NTLite ve Dism++ ile hazırlanıyor sistemler gibisinden yorumlar bulunmuş farklı konularda da. Ben 3.parti bir yazılım kesinlikle kullanmıyorum.

Sürprizzzz, hazırlanıyoruz...?
Güncel AIO hemde UEFİ'li hee bide ESD'li.. ?
Haa unutmadan 3.parti değişik yazılımlar (NTLite, MSGM Toolkit, Dism++) kullanılmamıştır, kullanılmadı,kullanılmayacak.

Edited by Emre028
www.TNCTR.com

bozart, 8 dakika önce yazdı:

Üstad burdan mı devam edecen yoksa yeni konumu açacan... 

Bu arada iso boyutu kaç gb dvd ye sığar mı

Önce testlerimiz bitsin, 1-2 makineye kurulum yapalım bakalım. Oralar basit ?

Herşey hazır..

Tek link upload başladı, en kısa sürede sizlerle olacaktır..

Sistemi indiren arkadaşların içinde Vadi E-Spor Usb Multiboot ( @awengers44 ) kullanan varsa , RAR'dan çıkan dosyayı direk UEFİ yada NTFS bölümüne sürekleyip bıraksın sistemle birebir uyumludur.

Yeni konu açılacaktır. Upload tamamlandığında buradan bilgi verilecektir.

Edited by Emre028
.

awengers44, 1 dakika önce yazdı:

@Emre028 Ellerine sağlık hocam ESD olunca mükemmel oldu ;)  Bende bootisox64.wim  Windows7/8/10 Kur Dosyasını upload ediyorum yeni bir eklenti ile ve iso olarak isteyen tek başına kullanabilir rufus,la yazdırabilir başka herhangi bir şeye ihtiyaç olmadan :) 

Şahane haberler vermeye devam ediyorsun kardeşim yine ? Başarıların daim olsun, emeğine sağlık.. Allah(c.c) razı olsun.

• 2 ay sonra...
noviden, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba.Emre Bey 2015 yılında yapmış olduğunuz Windows 10 LTSB 20150 in aynen bu şekilde güncellemeler eklenmiş halini yapabilir misiniz.

Zaman bulamıyorum şuan bu işlere. Zaman bulursam LTSB veya LTSC sürüm hazırlamaya çalışırım.