Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 X64 AIO Version 1903 Build 18362.295 | 10in1 | Ağustos 2019

Emre028
 Share

Recommended Posts

M1djqQ.png

* Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!

* .Net Framework 3.5 aktif edilmiştir.

* ESD sıkıştırma yapılmıştır.

* Aktivasyon eklenmemiştir.

* 17 Ağustos 2019 tarihiyle günceldir, sıfır güncelleme çıkar.

* Sistem DISM  ile hazırlanmıştır.

* 3.parti herhangi bir yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. ( NTLite, Dism++ vb. gibi. )

vaPOzr.png

1pE8P5.png

M1DO99.png

Xb6a2D.png

qAGz7D.png

bv6nQj.png

5NyZpd.png

Windows Update'den kurulduktan sonraki ekran görüntüsü 

dLB14n.png

yandex_disk.jpg

***********************************************************************************************

Tek Link

***********************************************************************************************

USB'ye yazdırmak için ;

@awengers44 yapımı

Vadi E-Spor Multiboot BOOTMGR ile ister UEFI ister LEGACY yazdırabilirsiniz.

Sadece dosya ismini BOOTISOX64.ISO olarak değiştiriniz.

Veya kendiniz ikinci tıkda değiştirebilirsiniz.

Ayrıca indirdiğiniz dosya Vadi E-Spor Usb Multiboot uyumludur.

Kullanıcılar inen dosyayı arşivden çıkararak ister NTFS ister UEFİ bölümüne kopyalayabilir.

Teşekkürler @awengers44

Ağustos ayı içerisinde herhangi başka bir çalışmam olmayacaktır. x86 sürüm isteyecek arkadaşlara duyurulur.

TNC Team by Emre028

Edited by Emre028
Vadi E-Spor Multiboot BOOTMGR desteği eklendi.

awengers44, 8 dakika önce yazdı:

@Emre028 Öncelikle çalışman ve paylaşımın için çok teşekkür eder başarılarının devamı dilerim :) bizleri zahmet ve eziyetten kurtarıp tüm sistemleri güncel olarak vermişsin yarın kısmet olursa sistem kurulumu yapar geri bilgilendirmede bulunurum inşaAllah.

Dün paylaştığım bootisox64 dosyasını ISO kalıbı olarak vermiştim. Açıklamada rufus ile yüklenebilir diye belirtmiştim uzun süredir kullanmadığım ancak bugün test ettiğim rufus dosyayı UEFI veya MBR olarak yazdırıyor. Bende bunun üzerine daha önce hazırladığım ancak paylaşma fırsatı bulamadığım multiboot yükleme programında bazı değişiklikler yaparak üstünde uğraşıyordum. Seninde açıklamada yer verdiğini görünce son halini verip burada paylaşmak istedim. Rufus ile yüklemeye gerek kalmadan alttaki vereceğim dosya ile usb belleğimiz iki parça halinde olarak uefi ve legacy kurulumu olacaktır inşaAllah. Kurulum diğer yüklemede olduğu gibi basit ve kullanıcıları zahmetten kurtarır sadece dosya ismini BOOTISOX64.ISO olarak verilmesi gerek veya kendisi ikinci tık,da değiştirir ISO dosyası ile aynı klasörde çalıştırılması gerekiyor. Sana özel oldu bir nevi ;) başka yerde henüz yok.

Tekrar teşekkür eder hayırlı geceler dilerim.

https://yadi.sk/d/oJ9E2LY1qVYckQ

Allah razı olsun kardeşim, konularıma desteğin ve onca çaba ile yaptığın araçları bizlerle paylaştığın için. Kurulum yine sorunsuz ve akıcı bir şekilde gerçekleşecektir.Konuya ekliyorum bu iletiyi. Yarın denemesini yapar konu hakkında geri dönüş sağlarım . Hayırlı geceler dilerim.

bozart, 14 saat önce yazdı:

Çalışma için teşekkürler üstad... Bu yandex sıkıntılı bende.. Alternatif yok mu ?

Şuan için alternatif düşünmüyorum.

Ek olarak 

Paylaşımdan Rufus linki kaldırılmış olup ( Bu demek değildir ki Rufus'la yazdıramazsınız tercih sizin. )

USB'ye yazdırmak için ;

@awengers44 yapımı

ile ister UEFI ister LEGACY yazdırabilirsiniz.

Sadece dosya ismini BOOTISOX64.ISO olarak değiştiriniz.

Veya kendiniz ikinci tıkda değiştirebilirsiniz.

Please register to see this content.

Edited by Emre028
Link eklendi.

awengers44, 35 dakika önce yazdı:

Hayırlı geceler. Kusura bakmayın hocam daldım geri dönüş yapmayı unuttum :) sistemi kurdum şuan kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım açılıp kapanması uygulamalar arası geçiş hızı çok iyi ellerinize sağlık. Windows 10 pro single language kurdum hoşuma gitti aktifleştirip imajı yedeklemek istedim benim home single language lisansı yer dedim belki ama bu akıllı çıktı, aktivasyonlar işe yaramadı bende cmd komutları ile kms kullanarak aktif ettim aptal oldu ?

Hayırlı geceler bende yeni geldim eve daha, sistem gerçekten akıcı ve stabil gerçek makinelere kurmadan paylaşmıyorum zaten ayrıca sizinde elinizin altında kurulum yapmaya makine olması gerçekten güzel bir olay.

awengers44, 8 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam. Aile önemli tabi ;) öncelik onlarda. Evde leptop var format manyağı oldu. Elimde beğendiğim imaj lar var sıkılarsam hemen ona geri dönüyorum en fazla 7 dakikamı alıyor. Bu sistemide az önce yedekledim kullanmak isteyenlere tavsiye ederim ilk kurulma ve donanım tanıtma işlemlerini yaparken kısa bir süre takıldı sorun var sandım donanım güncellemesi almış hemen, ondan sonrası ise oldukça akıcı MaşaAllah. Test etmeden ve kendiniz beğenmeden paylaşmayacağınıza eminim. Ellerinize sağlık, tüm x64 versiyonları bir araya almanız ve hepsinin güncel olması ise daha büyük bir hediye olmuş. Allah razı olsun. 

Ekleme. Yanlış hatırlıyormuşum 2 dakika da bitti. 

Please register to see this content.

Allah(c.c) razı olsun kardeşim. Sistemleri test etmeden paylaşmıyorum hiçbir zaman, beni forumda yakından tanıyanlar bilir. Bulunduğum şehirde kurulum aktivasyonculara teknik desteği ben sağlıyorum. Tüm şehirde kendi hazırladığım(güncellediğim diyeyim sistemi sanki sen yapıyorsun diyecekler olmasın) sistemler kuruluyor. Bazen @casper0007 @ByOs @köylü ve @MOTUN ustalarımın yaptıkları sistemleri de veriyorum. Allah(c.c) onlardan da razı olsun. Hatalı yada sorunsuz kurulum yapan varsa geri dönüş alıyorum düzeltme yada direk ISO'yu siliyorum. Ayrıca elimden geldiğince Windows 10 konusunu aylık güncel tutmaya çalışcam. 32bit düşünmüyorum şuan için en azından Windows 7 desteği bitene kadar. Ama zamanım çok müsait olur yapmaya bir işim olmaz Windows 10 x86-x64 AIO paylaşırım. Nasip kısmet bu işler. Selametle hayırlı forumlar..

• 2 hafta sonra ...
musa70, 4 saat önce yazdı:

yüklemeyi yaptım enterprise versiyon ama ekran parlak degil az karanlık gibi biyerden ayarmı yapıcam

Grafik sürücünüzü update üzerinden yükleyip yeniden başlatın sorun düzelecektir.

mechulmurat, 1 saat önce yazdı:

Eline emeğine sağlık üstad, çok teşekkürler, indirip kuracak arkadaşlara tavsiye ederim.

Win7 yi kesinlikle aratmadı.

Hardiskini ssd yaptığım eski laptopa rufusla yazdırıp uefi'li kurdum on numara, yanına office 2019.

Stabilite ve hız olarak en iyisini yapmaya çalışıyorum.

powermanby, 45 dakika önce yazdı:

Emre bunun 329 versiyonunuda yayınlarmısın yada çekebileceğim windows linkide olabilir kafecilere soruyorum çok acayip yanıtlar alıyorum kanser oldum

Bunu indirip kurarsan güncelleyip 329'u elde etmiş olursun zaten bir güncelleme için 4 GB'lık upload,ı göze alamam.