Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Malwarebytes Tarama

immortal54
 Share

Recommended Posts

Arkaadaşlar merhaba,

Benim sorum şu; Malwarebytes 3.8.3 indirdim. Tarama yaptırdım ve 31 saattir taramayı bitirmedi 51 bin küsür tanımlanan tehdit var bu normal mi? Hayatımda ilk defa böyle bir şey başıma geliyor. Bu kadar sürede 10 kere bitmesi lazım değil miydi?  Bulunan 51 bin küsür virüsü sildiğimde sistem çökmesin? bundan korkuyorum. İlk defa bu kadar bulundu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler. 

Adsız.jpg

Anormal bir durum. Hdd boyutunu bilmeden net birşey söylemek zor.

Kullandığın Güvenlik yazılımı ne?

Ne türde dosyalar mevcut arşivinde?

50000 dosya arasında sistem dosyaları da varsa sistem çökebilir. Ben olsam ilk önce sistem dosyalarını dism ile onarma komutlarını kullanırdım ardından virüs temizliği yapardım ama bunun da garantisini veremem. Çünkün bu sık karşılaşılmayan bir durum.

Bence bulunan tehditlerin listesini atsanız daha mantıklıydı ayrıca hiçbir güvenlik yazılım bu kadar uzun süre tarama yapamaz muhtemelen yazılımda problem var.100 tb harddiskmi kullanıyorsunuzki 31 saatten fazla tarama yapsın bu normalmi sizce

SoNKraL_, 50 dakika önce yazdı:

Bence bulunan tehditlerin listesini atsanız daha mantıklıydı ayrıca hiçbir güvenlik yazılım bu kadar uzun süre tarama yapamaz muhtemelen yazılımda problem var.100 tb harddiskmi kullanıyorsunuzki 31 saatten fazla tarama yapsın bu normalmi sizce

Bana da çok garip geldi.890 GB C diski var sadece 229 Gb boş. Durum bu. Malwarebytes'ı sildim . Eset nod32 ile tarıyorum şuan 5600 küsür buldu, sildi.  Ne yapacam bilmiyorum. En son belki fabrika ayarlarına sıfırlarım pc yi.