Jump to content

Vista Yüklü Laptop A Xpyi Nasıl Yüklerim..?

Recommended Posts

arkadaşlar XP yi yüklemek istiyorum sıfırdan laptop a. Şuan Vista kurulu. bunun için ne yapmam gerekir, hangi XP uyumludur- uygundur..? yardımcı olursanız sevinirim, emeğin karşılığı unutulmaz tabiki... :angry2:

vista nın üzerine xp kuracaklar için özel bir xp versiyonu yok normal nasıl format atılıyorsa yine aynı şekil yapıcaksın format atmadan önce xp driver lerini temin et yoksa işin zorlaşır

not : konuyu yanlış yere açmışsın ve emeğin karşılığı unutulmaz tabiki demişşin bu forumda kimse yaptığı iyiliğin karşlığını beklemez yardımcı olmak istersen sağ üstte bağış yap bölümümüz var oradan destek verebilirsin.

sata sürücüleri yüklü olan bir xp yüklemelisin.Tavsiyem PerfectXP'dir.Özellikle Driver Edition.Orjinal XP olsun dersen BrightBlade'in Sadece sata-raid sürücüleri entegreli xp sp3'ü mevcut.Sata-Raidsiz orjinal xp kullanırsan hdd'ni büyük ihtimalle görmez.

normal bir xp yükleyemezsin forumumuzda laptop için mevcut olan xp lerden bir tanesini öncelikle indir. sonra driverlerin tümünü yedekle (driver yedekleme programları da sitemizde mevcut) indirip yazdığın xp cdsini tak ama bu arada makineni lütfet cd den boot a ayarla sonra otur kurulumu seyret

• 7 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
xp yükeleme pişman olursun benden demesi.

XP den kim pişman olmuşki bugüne kadar diğerlerinin yanında ben olayım..! oturmuş, kararlı en iyi işletim sistemi şimdilik bence. Linux u da denedim fakat arayüzüne alışmak gerekli...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...